• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@katka1819 to nie je ani na podlahu dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................ked ja som taká dobručká...nechcela som ju uraziť............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................................
@leninka75 pochopila by to dr....chodil jej tam tiež syn.......ale ja som ho dala do školky aby bol medzi deťmi....chápeš...inak by som ich oboch nechala doma...chápeš :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
takže aspon sirup bazový som urobila kedže vonku fúúúka........mohlo by láskavo prestať :angry: :angry: :angry: ............................deti tu mrle žeru každu chvilu chodia kontrolovať ako je vonku.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dnes si varila bazový sirup? Už kvitne baza??? :confused:
13. máj 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky moje, moje hyper akčné dieťa bolo zas dnes v akcii...blízky stret s Deniskovou posteľou.....
13. máj 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@utka nie.....u nás.....ale u striguni kvitla......tak som si nazbierala.......a mohla som aj viac.....nevadí
@denisenko :zipper_mouth: ide mu.... :wink: velmi plačkal?
13. máj 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko smejko riadny....čo si mu vravela :slight_smile:
13. máj 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko chúďatko malé, dotlčené :frowning2:...
@jacka jáááj, lebo u nás ešte nekvitne, tak u vás tiež ešte nemôže :wink:
13. máj 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nie nie.......kdeže................... :slight_smile: :wink:
13. máj 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jáááj, už čakám ako na ihlách. Okolo 19-tej idem volať Vikimu a už sa neviem dočkať...
13. máj 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tebe je aj smutno celý den sama.... :frowning2: :wink:
13. máj 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však to :frowning2:...
13. máj 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ale zas aspon oddychuj.....pokial možeš...... :slight_smile:
13. máj 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dnes ešte môžem, od zajtra maľujeme, dúfam...
Toto sa mi páči:
13. máj 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Volala som Vikimu. Vraj všetko je OK. Cesta bola dlhá. Akurát večerali polievočku a pečené kuriatko. Zajtra večer volám zase...
13. máj 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ach jáááj, asi ma picne. peťo prišiel len teraz z roboty, farby nenakúpené...neviem, kedy začne maľovať. je nejaký nervózny, ja ešte viac :frowning2:...
13. máj 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no fajn to poteší.... :frowning2: .......................Viki ako?
13. máj 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Viki dobre...
A už máme aj farby nakúpené...ešte do spálne, ale už ostatné máme :wink:.
13. máj 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko :wink:
14. máj 2013 o 05:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@utka tak možete začať :slight_smile: :slight_smile:

pršíííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................Peťko šiel do školky......chcel :confused: :confused: :confused: :confused: ......aj mi je teraz smutno..... :pensive: :wink:
14. máj 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nemožeš spávať?......... :dizzy_face: :slight_smile:
14. máj 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ja by som aj mohla..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. máj 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nebodaj ťa niekto zobudil.... :wink: :slight_smile:
14. máj 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....by si sa čudovala.....moj vlastný manžel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...doniesol mi zobudeného Simonka a šiel spať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!!

@jacka ...hádam chápem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka.....šup šup do roboty :slight_smile:

@denisenko..malý indián ako?......bojové farby budú??? :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja umieram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aký je len pozorný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ma teší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....vlastný manžel to je najhorší druh chlapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tí si dovoľujú najviac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
Farby síce sú, ale maliar nie :frowning2:. Manžel išiel do roboty. takže dnes sa maľuje až večer a zajtra si dúfam vezme dovolenku...lebo ma z toho už fakt porazí. Takáto robota stojí za h....! :angry:
14. máj 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...si trafila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooj :wink:
14. máj 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok