Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2013
@utka super ]-( ]-( ]-( ]-(
leninka75
14. máj 2013
....aspoň jedna zo stretka.... 😉
jacka
14. máj 2013
@leninka75 to je spolužiačka?..... vyzerá staršie =-) =-) :-N
jacka
14. máj 2013
@leninka75 ty si tam aká kočka x-) x-) ......................ty máš aké vlasy dlhé 🙂 🙂 🙂
denisenko
14. máj 2013
@leninka75 ...jéééj...veru..kočka si.... x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
14. máj 2013
nejak mi ide pomaličky tento den :-p :-p
jacka
14. máj 2013
🙂 😉 😃 x-)
leninka75
14. máj 2013
..ďakujem dievčatá 🙂 🙂 🙂 .......úprimná pochvala poteší 😉 .........
leninka75
14. máj 2013
@jacka ..no jo dlhé vlasy krátky rozum 😃 😃 😃 😃 😃 .......................občas ma rafne, že sa dám ostrihať pod uši 😃 😃 😃 ......hej je to spolužiačka 😉 .......robila 5 rokov na záchranke, možno ju to poznačilo |-| |-| |-| |-|
leninka75
14. máj 2013
@jacka ..čo títo smailoši 🙂 😉 😃 x-) ???:......vysvetli 😉 😉 ...niečo sa stalo??? .....
utka
14. máj 2013
Tak až teraz začína manžel niečo robiť...a to ide o dve hodky na badminton. Ja sa idem večer tiež odreagovať, lebo už nemám na toto nervy!!! Zajtra má dovču a vo štvrtok už musí ísť do práce. Takže držte päste, nech to zajtra zmákneme...len farbu do spálne ešte nemáme kúpenú...ach jááááááááj 😞...
jacka
14. máj 2013
@utka :-x :-x :-x
@leninka75 to len tak....aby reč nestála 😃 😃 .................................to som už dávno nepočula s tými vlasmi 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............................dosť možné že taká robota urobila svoje 😞
jacka
14. máj 2013
=-) =-) =-) |-| |-| |-| |-|
utka
14. máj 2013
@jacka už maľujemeee 😉
utka
14. máj 2013
Dobrú noc...či skôr dobré ráno?
denisenko
15. máj 2013
dobré ránko.... 😉 😉 😉 😉 😉
jacka
15. máj 2013
ahojte..........
denisenko
15. máj 2013
...obed takmer dovarený...zaniesť Niska do školy a hor sa na záhradu.....pekný slniečkový den vám prajem.... 😉 😉 😉 😉
denisenko
15. máj 2013
@utka aký je výsledok????
jacka
15. máj 2013
@denisenko kde je slnko??????????????????? ]-( ]-( 🙂 ......u nás hmlisto na obed tak isto a večer tma 😃 😃 :-p 😉 😉
denisenko
15. máj 2013
@jacka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 kávička na balkone....s mužíkom.... 😎 😎 😎 😎 😎
leninka75
15. máj 2013
ránečko!!! 😎 😎 😎 😎

@utka ....fuha si išla nejako neskoro do hajan 😞 ..si tak dlho upratovala???

@jacka ...chytááááááááááááááj 😎 😎 😎 😎 😎 ...............je ti jasné, že na mňa to ale s tými vlasmi neplatí 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .............blbá chválenkárka, ale nech to o mne všetci vedia, mám všetky tie dobré naj- prívlastky na svete 😃 😃 😃 😃 😃

@denisenko ..počuj a Peťo ako vlastne pracuje??:......ja mám pocit, že ho máš furt doma =-) =-) =-) .......nie že by som ti to nedopriala, ale však nech na vás robí 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ........
leninka75
15. máj 2013
@denisenko ...na záhrade čooooo??:.....sadiť či chytať bronz??? x-) x-) x-)
jacka
15. máj 2013
@denisenko jááááj ...pridám sa ku vám......ak možem 😎 😎

@leninka75 už niečo vidím..........dačo s toho bude..... 😎 😎 😎 ............................................ved ked ťa nik iný nepochváli musíš sa sama 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
15. máj 2013
@leninka75 robím palacinky............ ]-( ]-( ......................tie ti ja pošlem 🙂 🙂 🙂 za 😎 😎
jacka
15. máj 2013
@denisenko u nás na záhrade sa zatial nedá nič robiť......v nedelu tu bola vraj prietrž... ....a ešte v pondelok sme mali políčka pod vodou..................aj uhorky mi to zabilo....fnuk 😢 😢 😢 ............
leninka75
15. máj 2013
@jacka ...tak veru 🙂 🙂 🙂 😉 😉 ......pošli dám si x-) x-) x-) ...ja ti zasa pošlem langoše 😉 😉 😉 .....neskúsiš ešte nasadiť uhorky???...nie je tak neskoro, hádam by z nich ešte niečo bolo 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........Liluša včera sadila melóny :-N :-N :-N .....mali sme melón, povyberala jadierka, dala si ich na mokrú vatu a teraz čaká čo bude 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
utka
15. máj 2013
Ahojte...
Veru neskoro som šla spať. O jednej a o pol ôsmej som vstávala...Upratovala som ešte kúpelku. Wecko poriadne nevyschlo, tak dnes ešte raz pretrieť, aj chodbičku. Dnes aj kuchyňa a veľká chodba padne. A spáleň neviem kedy...
jacka
15. máj 2013
@leninka75 ............dám si ...mnam x-) x-) x-) ..................jasné že dosadím......len musím ešte počkať........ 😉 .............aj moji zbierali semiačka pod stromom......................tiež vata a voda........a dnes som to vyhodila.... :-|

@utka ty si aká šikovná x-) x-) ..........keby si nebola tehotná tak ťa volám ku nám.....tiež nás to čaká 🙂
leninka75
15. máj 2013
@jacka ....ja čakám, že to začne fajne smrdieť :-p :-p :-p .......