• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@utka super :angry: :angry: :angry: :angry:
14. máj 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....aspoň jedna zo stretka.... :wink:
14. máj 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@leninka75 to je spolužiačka?..... vyzerá staršie :confused: :confused: :sweat_smile:
14. máj 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty si tam aká kočka :dizzy_face: :dizzy_face: ......................ty máš aké vlasy dlhé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...jéééj...veru..kočka si.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. máj 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nejak mi ide pomaličky tento den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. máj 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..ďakujem dievčatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......úprimná pochvala poteší :wink: .........
14. máj 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..no jo dlhé vlasy krátky rozum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................občas ma rafne, že sa dám ostrihať pod uši :grinning: :grinning: :grinning: ......hej je to spolužiačka :wink: .......robila 5 rokov na záchranke, možno ju to poznačilo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
14. máj 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..čo títo smailoši :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face: ???:......vysvetli :wink: :wink: ...niečo sa stalo??? .....
14. máj 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak až teraz začína manžel niečo robiť...a to ide o dve hodky na badminton. Ja sa idem večer tiež odreagovať, lebo už nemám na toto nervy!!! Zajtra má dovču a vo štvrtok už musí ísť do práce. Takže držte päste, nech to zajtra zmákneme...len farbu do spálne ešte nemáme kúpenú...ach jááááááááj :frowning2:...
14. máj 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@leninka75 to len tak....aby reč nestála :grinning: :grinning: .................................to som už dávno nepočula s tými vlasmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................dosť možné že taká robota urobila svoje :frowning2:
14. máj 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. máj 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už maľujemeee :wink:
14. máj 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrú noc...či skôr dobré ráno?
15. máj 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. máj 2013 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........
15. máj 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...obed takmer dovarený...zaniesť Niska do školy a hor sa na záhradu.....pekný slniečkový den vám prajem.... :wink: :wink: :wink: :wink:
15. máj 2013 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka aký je výsledok????
15. máj 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kde je slnko??????????????????? :angry: :angry: :slight_smile: ......u nás hmlisto na obed tak isto a večer tma :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
15. máj 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: kávička na balkone....s mužíkom.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. máj 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@utka ....fuha si išla nejako neskoro do hajan :frowning2: ..si tak dlho upratovala???

@jacka ...chytááááááááááááááj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...............je ti jasné, že na mňa to ale s tými vlasmi neplatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............blbá chválenkárka, ale nech to o mne všetci vedia, mám všetky tie dobré naj- prívlastky na svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ..počuj a Peťo ako vlastne pracuje??:......ja mám pocit, že ho máš furt doma :confused: :confused: :confused: .......nie že by som ti to nedopriala, ale však nech na vás robí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
15. máj 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...na záhrade čooooo??:.....sadiť či chytať bronz??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jááááj ...pridám sa ku vám......ak možem :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 už niečo vidím..........dačo s toho bude..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ............................................ved ked ťa nik iný nepochváli musíš sa sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 robím palacinky............ :angry: :angry: ......................tie ti ja pošlem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: za :sunglasses: :sunglasses:
15. máj 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko u nás na záhrade sa zatial nedá nič robiť......v nedelu tu bola vraj prietrž... ....a ešte v pondelok sme mali políčka pod vodou..................aj uhorky mi to zabilo....fnuk :cry: :cry: :cry: ............
15. máj 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...tak veru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: ......pošli dám si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja ti zasa pošlem langoše :wink: :wink: :wink: .....neskúsiš ešte nasadiť uhorky???...nie je tak neskoro, hádam by z nich ešte niečo bolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........Liluša včera sadila melóny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....mali sme melón, povyberala jadierka, dala si ich na mokrú vatu a teraz čaká čo bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. máj 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Veru neskoro som šla spať. O jednej a o pol ôsmej som vstávala...Upratovala som ešte kúpelku. Wecko poriadne nevyschlo, tak dnes ešte raz pretrieť, aj chodbičku. Dnes aj kuchyňa a veľká chodba padne. A spáleň neviem kedy...
15. máj 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ............dám si ...mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................jasné že dosadím......len musím ešte počkať........ :wink: .............aj moji zbierali semiačka pod stromom......................tiež vata a voda........a dnes som to vyhodila.... :unamused:

@utka ty si aká šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: ..........keby si nebola tehotná tak ťa volám ku nám.....tiež nás to čaká :slight_smile:
15. máj 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....ja čakám, že to začne fajne smrdieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
15. máj 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok