• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

7. decembra 2016 
@jacka ..vy kedy idete maľovať??? .....
15. máj 2013 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka však to, že som tehu...dúfam, že sa veľmi neponaťahujem a že bude všetko OK. Už teraz sa desím toho upratovania...
15. máj 2013 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka tak ani u nás sa záhrada nekoná...kúpalisko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo už...treba počkať.... :confounded:
@leninka75 sa ti zdá, že je stále doma???? :confused: :confused: :confused: nie, iba v stredu, štvrtok a nedeľu....ale tento týžden pojde aj dnes na pár hodín a zajtra už o polnoci....a takisto chodí v nedeľu....po polnoci....potom ťahá tak 20 hodín.....niekedy je cez obed doma na kávu a potom príde až o polnoci...ako treba...pohyblivá pracovná doba..... :angry: :angry: :angry: tých 220 hodín za mesiac....mne sa nezdá málo.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. máj 2013 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Čafteeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: a bežííííííííííííííííííííííííím papa
15. máj 2013 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ...tak nič :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ......
15. máj 2013 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: malovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: netuším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .......................ale už pomeral okná......a teraz zistuje čo bude stáť zníženie stropu......dal to vyrátať jednému oteckovi so školky...............................hádam tohto roku sa dožijem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2013 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko no vidíš aspon sa pojdeš vykupať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...............................ak máte také aké my....tak aj bahenný kupel je fajn :wink: :wink: :wink:
15. máj 2013 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka všetko z mierou :wink:
15. máj 2013 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ale tlačí ma čas :frowning2:
15. máj 2013 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dostala som v škole básničku Maťka naučiť......v piatok budu mať den matiek..........aha.....
A potom prišla krásna chvíla
Prvý raz si ma pohladila
A šťastne si sa smiala
Ved si mi život dala...........
15. máj 2013 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ..krásna báseň.... :wink:
15. máj 2013 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka krásna :wink:
15. máj 2013 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Tak dnes bol Vikinko nejaký smutný :frowning2:. Už mu asi chýbame. Vraj sa už veľmi teší na nás. Ach jááááj. Už nech je sobota...fňuk.
15. máj 2013 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
15. máj 2013 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .. u vás ešte svieti :sunglasses: ??.....či to sa už chystáš na zajtra??:.. :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
15. máj 2013 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ....nefňukaj :wink: :wink: ...o chvíľku ho máš späť a pri robote ti to aspoň rýchlejšie ubehne :slight_smile: .......
15. máj 2013 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..veľmi pekná básnička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......my sme mali v nedeľu deň matiek :wink: ..Lilina vystupovala....a akosi mi nerobili dobre všetky tei básničky a pesničky o matkách :unamused: ...tie pekné pozitívne boli v poho..ale potom sa to nejako skĺzlo do takých básničiek ako "pokiaľ mamičku máš" ...neviem to dobre vysvetliť..skrátka také potom boli "pohrebné"......brrr a to už nebolo príjemné :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
15. máj 2013 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
..ozaj..dnes sme mali poslednú hodinu plávania ...Lilina sa rozlúčila svojsky :wink: ....hodila im tam tyčku do kanála čo je okolo bazéna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ešte nám núkali doplatiť si do konca školského roka, ale hádajte Lilkinu reakciu :grinning: :grinning: :grinning: ...jasné uhádli ste nechcela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............

...a na zajtra máme ohlásený výpadok elektriny od cca 8:00 do 16:00 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ......takže ráno rýchlo upečiem pizzu a polievku zohrejem na slnku :grinning: :grinning: :grinning:

.....pa, pa...dobrú noc a krásne sníčky!! :pensive: :pensive: :pensive:
15. máj 2013 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 sa ti povie nefňukaj...aj ty by si fňukala... A to prečo hodila tyčku, čo sa stalo? Takže už nechce? Škoda...
Tak už aj kuchyňa poriadená, už len poukladať maličkosti...
V chodbe už je plafón 2x, zajtra steny a v spálni plafón raz. Ráno si Peťo privstane a ešte raz dá plafón...A potom do práce.
A ja idem na hematológiu a diabetológiu. Zase cítim, že to bude OK :wink:.
15. máj 2013 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
krásne slnečné rááááánko.... :wink:
16. máj 2013 o 06:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
ránečko!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko..to je radosť vstávať do takého dňa, že jo??!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........skúsiš dnes tú záhradu?.. :wink:

@utka..brrr kuchyňa!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..milión drobností a každú chyť do ruky :confounded: :confounded: :confounded:.................vieš čo ja sa kľudne priznám, že občas by mi dobre padlo dostať deti na pár dní z domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...........

@jacka......a už si tu mala byť!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
16. máj 2013 o 06:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@leninka75 ....hej ..radosť...hlavne o 5-tej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2013 o 07:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka som ťa videla.... :confused: :confused: :confused: :wink: :grinning:
16. máj 2013 o 07:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.....
@leninka75 a už som tu.... :grinning: :slight_smile:
16. máj 2013 o 07:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko to je ako možné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2013 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka a to nevieš, že ja mám oči všade?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2013 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................................čože idete dnes robiť?.....ja som sa včera odhodlala do blata ....posadila som paradajky.....papriku.............a zabudal som to poliať...ale hádam netreba ked je mokro....čo?? :sweat_smile:
16. máj 2013 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooooooj a dobré že :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ránečko prajem :wink:
16. máj 2013 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..však to je tá romantika, akurát slnko vychádza :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2013 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..áno..romantický východ slnka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som zbadala tie špinavé balkonové okná, tak som ich aspon šla hned umyť.... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ja idem dneska...paradajky, kapustu, kaleráb....a tiež asi radšej zabudnem poliať....vraj zajtra bude zas asi trochu pršať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@utka ako? výsledky sú OK? :confused:
16. máj 2013 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok