• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@leninka75 však keby sme ti nepísali nepoviem..ale takto.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................len bež ja pojdem tiež čochvilu :slight_smile: ..............
17. máj 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: .....som nenasytna ....chcem stale viac a viac ... :grinning:
17. máj 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idéééš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

je toto normálne???...vonku je len 14 st.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mamky...u nás je nejako čierno... :confused: :confused: :confused: boli sme so Simčom na záhradke, pozrieť včerajšie planty...prežili..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...potom nákup Tesco, pre Niska v škole a teraz už mladý pán spí a my sa chystáme s Niskom na plavošku, takže zas tu nebudem....
17. máj 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nás teda bolo riadne horúco....ale niekde asi sprchlo, lebo sa už ochladzuje.....
17. máj 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee...
Ja som bola dnes u lekárky ukončiť PN. Od pondelka nastupujem na MD :wink:. A potom som šla zaniesť papiere do práce. Kým som s každou babou pokecala, bolo jedenásť hodín. Ešte som si zašla do Tesca kúpiť melón. No a už keď som tam bola, kúpila som aj plienky do zásoby a 50€ v kýbli. teraz som ešte v spálni čo-to upratala, umyla okno...
@leninka75 Vikiho izbička je maličká, dobre si videla z fotky.
@jacka tak to vás teda čaká makačka
@denisenko kúpelka, wecko a malá chodbička je bielou, kuchyňa tiež, len ešte jednu stenu, kde je stôl chceme natrieť na krémovo. Chodba je zelená a spálňa je ružová, ale dvojfarebná. Bledá s tmavšou.
Keď bude všetko hotové, tak pofotím...
17. máj 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
17. máj 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
halo, halo....bola som s Niskom plávať, doma ma už čakala teplá pizza a pohár vínka....Petrík zariadil....a už najväčší a najmenší chlap spí, ešte uložím Deniska a idem dať dokopy dom..... :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to už MD?...ako to rýchlo letí, ked nie som tehu ja..... :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka... že aká stručná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru už. Idem 8 týždňov pred pôrodom, tým, že som bola na rizikovom.
Baby, ja už nevládzem. To bude zase noc. Ešte zajtra doupratovať a konečne si dám oddych...auuuuu...všetko ma bolí.
17. máj 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.............

@denisenko nič ma nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2013 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
18. máj 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a zas sme samy doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...vonku hnus to bude den... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aký zaujmavý den...svieti slnko, potom čierno, potom fučí...potom zas slnko...no kto sa má v tom vyznať????? :confused: :confused: :confused: .......Simonko má asi prievan v očku, tak mu zateká.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Denisko pomáha spratovať tatinkovi drevo, ale predtým mi vymaľovali podlahu jogurtom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že aby sa mama nenudila...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte :wink:
konečne na koníkovskej pode :wink:
18. máj 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Matulko sa má už celkom fajn...už čertuje.....má dva stehy, nechtík upne rozmliaždený :frowning2: ...ale malo by to byť časom o.k.....v pondelok ideme vyberať stehy
18. máj 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, nečítam, nevládzem :grinning: ale obrázky som šmírovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 vyzerala si supeeeeer, leni :dizzy_face: ....tie vlasy máš výborné...páči sa mi to viac ako ten hustý melír....veľmi dobre to takto máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....mám v pamati :grinning: uloženú foto zo svadby....ved ty vobec nestárneš :confused: :confused: povedala by som, že kvitneš :wink:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že aké veci si ty podostávala :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Tak ja som už skončila..všetko je hotové, ešte si tatinko uprace v chodbe svoje PC veci. Ale sme už KO. Viki príde okolo 19-tej, už sa nevieme dočkať. Ale aspoň sme stihli vypratať ten náš bordel z jeho izby. Ešte som prezliekla periny a hotovo...
18. máj 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kuk :wink: achoooooooooooooooj kočeny :slight_smile: a dovi dopo :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Takže Viki je doma, celý a zdravý...akurát bez jedného zuba...a bez jednej softshelovej bundy a bez darčeka pre nás-magnetka, ktorá mu zmizla...
18. máj 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ráááááááááááááááááánečko :grinning:
19. máj 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeee... :sunglasses:
19. máj 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :sunglasses: :sunglasses:
19. máj 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásny den.... :wink:
19. máj 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..máj, máj, máj zelený........
19. máj 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko akurát som ich kuk na fb..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink: ...dnes ste takéééé stručné...nedám sa zahanbiť, budem aj ja :grinning:
19. máj 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 že?:.......vonku pekne veterno.........dnu zima......fajn výber.... :grinning: :grinning: .................dnes stál Maťulo prvý krát v tomot roku na korčuliach....som myslela že zabudol....a nie........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aký ste mali víkendík :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú nocku......
19. máj 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Takže sľúbené fotky:
19. máj 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok