Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. máj 2013

@leninka75 však keby sme ti nepísali nepoviem..ale takto.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..................len bež ja pojdem tiež čochvilu 🙂 ..............

leninka75
17. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 .....som nenasytna ....chcem stale viac a viac ... 😀

jacka
17. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 idéééš 😀 😀 😀 😀 😀

je toto normálne???...vonku je len 14 st.....😝

denisenko
17. máj 2013

..mamky...u nás je nejako čierno... 😕 😕 😕 boli sme so Simčom na záhradke, pozrieť včerajšie planty...prežili..... 😀 😀 😀 😀 ...potom nákup Tesco, pre Niska v škole a teraz už mladý pán spí a my sa chystáme s Niskom na plavošku, takže zas tu nebudem....

denisenko
17. máj 2013

@jacka u nás teda bolo riadne horúco....ale niekde asi sprchlo, lebo sa už ochladzuje.....

utka
17. máj 2013

Ahojteeee...
Ja som bola dnes u lekárky ukončiť PN. Od pondelka nastupujem na MD 😉. A potom som šla zaniesť papiere do práce. Kým som s každou babou pokecala, bolo jedenásť hodín. Ešte som si zašla do Tesca kúpiť melón. No a už keď som tam bola, kúpila som aj plienky do zásoby a 50€ v kýbli. teraz som ešte v spálni čo-to upratala, umyla okno...
@leninka75 Vikiho izbička je maličká, dobre si videla z fotky.
@jacka tak to vás teda čaká makačka
@denisenko kúpelka, wecko a malá chodbička je bielou, kuchyňa tiež, len ešte jednu stenu, kde je stôl chceme natrieť na krémovo. Chodba je zelená a spálňa je ružová, ale dvojfarebná. Bledá s tmavšou.
Keď bude všetko hotové, tak pofotím...

jacka
17. máj 2013

😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

denisenko
17. máj 2013

halo, halo....bola som s Niskom plávať, doma ma už čakala teplá pizza a pohár vínka....Petrík zariadil....a už najväčší a najmenší chlap spí, ešte uložím Deniska a idem dať dokopy dom..... 😠 😠 😠 😀 😀 😀

denisenko
17. máj 2013

@utka to už MD?...ako to rýchlo letí, ked nie som tehu ja..... 😀 😀 😀

denisenko
17. máj 2013

@jacka... že aká stručná..... 😀 😀 😀 😀

utka
17. máj 2013

@denisenko veru už. Idem 8 týždňov pred pôrodom, tým, že som bola na rizikovom.
Baby, ja už nevládzem. To bude zase noc. Ešte zajtra doupratovať a konečne si dám oddych...auuuuu...všetko ma bolí.

jacka
18. máj 2013

ahojte.............

@denisenko nič ma nenapadlo 😀 😀 😀

denisenko
18. máj 2013

dobré ránko.... 😉

jacka
18. máj 2013

a zas sme samy doma 😝 😀 😀 😀 ...vonku hnus to bude den... 😝

denisenko
18. máj 2013

...aký zaujmavý den...svieti slnko, potom čierno, potom fučí...potom zas slnko...no kto sa má v tom vyznať????? 😕 😕 😕 .......Simonko má asi prievan v očku, tak mu zateká.... 😔 😔 😔 😔 😔 Denisko pomáha spratovať tatinkovi drevo, ale predtým mi vymaľovali podlahu jogurtom.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...že aby sa mama nenudila...... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

letty86
18. máj 2013

ahojte 😉
konečne na koníkovskej pode 😉

letty86
18. máj 2013

Matulko sa má už celkom fajn...už čertuje.....má dva stehy, nechtík upne rozmliaždený ☹ ...ale malo by to byť časom o.k.....v pondelok ideme vyberať stehy

letty86
18. máj 2013

dievčatá, nečítam, nevládzem 😀 ale obrázky som šmírovala 😵 😵 😵
@leninka75 vyzerala si supeeeeer, leni 😵 ....tie vlasy máš výborné...páči sa mi to viac ako ten hustý melír....veľmi dobre to takto máš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....mám v pamati 😀 uloženú foto zo svadby....ved ty vobec nestárneš 😕 😕 povedala by som, že kvitneš 😉
@jacka 😀 😀 😀 😀 že aké veci si ty podostávala 😀 😀 😀

utka
18. máj 2013

Ahojte...
Tak ja som už skončila..všetko je hotové, ešte si tatinko uprace v chodbe svoje PC veci. Ale sme už KO. Viki príde okolo 19-tej, už sa nevieme dočkať. Ale aspoň sme stihli vypratať ten náš bordel z jeho izby. Ešte som prezliekla periny a hotovo...

katka1819
18. máj 2013

kuk 😉 achoooooooooooooooj kočeny 🙂 a dovi dopo 😀 😀 😀

utka
18. máj 2013

Takže Viki je doma, celý a zdravý...akurát bez jedného zuba...a bez jednej softshelovej bundy a bez darčeka pre nás-magnetka, ktorá mu zmizla...

katka1819
19. máj 2013

Ráááááááááááááááááánečko 😀

utka
19. máj 2013

Ahojteeee... 😎

jacka
19. máj 2013

ahojte 😎 😎

denisenko
19. máj 2013

krásny den.... 😉

denisenko
19. máj 2013

..máj, máj, máj zelený........

jacka
19. máj 2013

@denisenko akurát som ich kuk na fb..... 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
19. máj 2013

ahojte 😉 ...dnes ste takéééé stručné...nedám sa zahanbiť, budem aj ja 😀

jacka
19. máj 2013

@letty86 že?:.......vonku pekne veterno.........dnu zima......fajn výber.... 😀 😀 .................dnes stál Maťulo prvý krát v tomot roku na korčuliach....som myslela že zabudol....a nie........ 😵 😵 😵

aký ste mali víkendík 😵 😵

dobrú nocku......

utka
19. máj 2013

Takže sľúbené fotky:

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre