• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
@jacka dnes sme boli u mamky a včera po 100 rokoch som bola s oboma detmi sama doma :grinning:
a ide nám...teda matkovi.....si predvčerom udrel kolienko,ale len trošku, ale už je z tej rucky vystresovaný, a ked ho prezliekam, to musím pozor dávať neskutočne, aby som sa ho náhodou nedotkla.... včera večer som mu objavila kliešťa a dnes dalšieho :angry:
@utka peknúčké :dizzy_face: ja som taká rosnička :grinning: my máme zelenú spálnu podla mojho gusta....a rozmýšlam, či by manžel ružovú predýchal :grinning: .....ja som nedávno čítala, že pri failovej sa nedarí otehotniet, tak vrámci antikoncepcie asi nabudúce sfialovieme :grinning: :wink:
19. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@utka zelená je super.......Peťko by sa tam nasťahoval.....ja mu budem pomaličky farbiť veci aj bicykel aj prilbu aj včicko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2013 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 veru vám ide.................no okolo kolienka opatrne.... :dizzy_face: :dizzy_face: je to chlapec jemučko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............to Peťko pokial nevedel že má bolanku na lakti tak nič ......................ako náhle to zistil.....pohotovosť :grinning: :grinning: ................................uff ešteže mi tu nemáme kliešte....teda aspon nie tolko.......... :unamused:

už fakt mizím..dobru :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2013 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka no super, petko je moj clovek :dizzy_face: a tusim aj nisko :dizzy_face: ...máme aj kupelku zeleno bielu...to by sa mu cikalo :grinning: tak v klude :grinning: :wink: ....veru, jemne musim :wink:
idem aj ja...dobrú :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2013 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
My sme mali spálňu doteraz zelenú...tá ružová bola po vzájomnej dohode...
19. máj 2013 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@letty86 ano aj Denisko je "žabka" :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2013 o 07:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte...
20. máj 2013 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :wink:
20. máj 2013 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka super výber....moj človek.... :wink: :wink: :wink:
20. máj 2013 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 veru aj Nisko je žabiatko.... :wink:
20. máj 2013 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 my máme ružovfialovú spálňu...a Simčo je na prvý šup..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ránečko!!!.....

@letty86..moja si ma vychválila, až som sa červenala :pensive: :pensive: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..ďakujem si milá!!......ale vieš čo, poviem ti tajomstvo, pssst nikomu neprezraď :grinning: :grinning: :grinning:...na stretku som bola najtučnejšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......ale zato najspokojnejšia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.................
20. máj 2013 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@leninka75 neverím....................a inak ja nič??? :confused: :wink:
20. máj 2013 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..toto síce nebol príspevok určený pre mňa...ale aj tak mi to nedalo.....neverííííííííím.....veď ty nie si tučná..... :confused: :confused: :confused:
20. máj 2013 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka....tá zelená je super!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a čo ten zub??.....sám vypadol či mu niekto vybil???... :confused:
20. máj 2013 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žienky moje, nejaká som nesvoja.....v stredu idem na kontrolný KO na endo...nemáááám dobrý pocit..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
20. máj 2013 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..však som len na toto čakala!!! :grinning: :grinning: :grinning:....ako si sa mala cez víkend?? :wink:

@denisenko..ahááááááááááá tak už teraz viem prečo ty na mňa tak máličko reaguješ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:...........však môžeš hocikedy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:................prídem sa ti ukázať??? :grinning: :grinning: :grinning:..............poznáš z TV Luciu Muthovú hovorkyňu slov. sporiteľne??......moja spolužiačka...má taký pás, že ho obopnem rukami ....a vlastne všetky boli štíhle, len na mne bol vidno ten blahobyt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....................to ako vážne.....
20. máj 2013 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ...prečo máš nejaké ťažkosti??? :frowning2: :confused:
20. máj 2013 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ..aspon všetci vidia, ako sa máš dobre..... :wink: :wink: :wink: :wink: ....možno máš len veľké ruky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...ešte sa mi aj herpes zo stresu vyhodil..... :angry: :angry: :angry: :angry: ...ťažkosti...čo ja viem....také isté ako pred polrokom....a už to bolo jednu dobu dobré a teraz sa mi zdá, že som tam, kde som bola....zrejme ma tabletky neminú..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2013 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..Tebe som niečo chcela...len neviem, čo.....kým sa sem medzi varením a žehlením dostanem, tak zabudnem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 no lebo sa máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................aj tak táraš :wink:
20. máj 2013 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko aspon si ma oslovila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko neboj nič uvidíš bude to dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veríme :slight_smile:
20. máj 2013 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....no pokým nemám nového kámoša Alzheimera, tak som na tom ešte dobre..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko hlavne pokial to nemáš na papieri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: stačí, že mám na papieri všeličo iné......len aby som nezabudla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem od vás....tento týžden mám tuším lekársky maraton.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím so Simčom k mudrej, od soboty mu zatekajú očká..... :pensive: :pensive: :pensive:
20. máj 2013 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko však si to musíš písať aby si nezabudla...ja mám diáre dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nezávidím ti to behanie po dr.........chuda Simonko .....stále volačo :pensive: :pensive:
20. máj 2013 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ...že veľké ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................a vieš, že aj Lilka začínala mať v sobotu problémy s očkom?? :frowning2: ....ale to bude tá nešťastná očná infekcia čo je v škole už dva mesiace :angry: :angry: ..........tak som jej to hneď natrela masťou a je dobre :slight_smile: .....držkaj sa na tej tvoje dnešnej doktorskej túr :wink: .......
20. máj 2013 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no už mi povieš čo si robila cez víkend?? :wink:
20. máj 2013 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok