• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@leninka75 kvapky....postup: Simonko zabalený v uteráku, pliecka mu pridržam mojimi kolenami a nasilu otvorím oko...Denisko kvapne....inak to nejde...a masť...to isté, len to už Denisko nezvládne, tak musí dospelák, kto je po ruke......no...utrpenie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
20. máj 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 dik za pozvanie..... :dizzy_face: :dizzy_face: máme aj kde prespať......... :grinning: :grinning: neviem čo to skončí len pri zmrzke....či nemám byť vtierka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko to isté čo som letty písala platí aj pre teba :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka práve som na teba myslela...že či sa ešte luftujete.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 a bude to mať v poriadku?.......čo dr. ........hovor....
20. máj 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jáááj, moja....tak zase tvoja striguna je úplne iná samostatná kategoria...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vieš čo....luftu až až.....vyštípaný celý ksicht ......som ako rak.........ale už spinkaju.........ako ked šibneš čarovným prutikom :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu kam chceš zaradiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čerstvý vzduch robí zázraky... :wink: :wink: :wink: ...kam????....čo ja viem....niekde medzi dinosaura a múmiu????....to by šlo, či?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dinosaurus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dr. povedal, že je to o.k....nie sú komplikácie, hojí sa to....len to ešte tak vyzerá :frowning2: a už bude stále vidno....ale dobre, že sa horšie nestalo :pensive:
20. máj 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no vidíš...a pekne zaškatuľkovaná...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čoby zázraky....ja tvrdím vela vzduchu škodí........mojej pokožke....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to fakt bude vidno:????.............ja som taká zvedavica.....nemožeš hodiť fotočku.......... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: či radšej nie?? :frowning2:
20. máj 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale ten prvý .........z prvých.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dúfam že ja takto nedopadnem....:grinning::grinning::grinning:
20. máj 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
niečo pre potešenie oka..toto sme mali poobede.....
20. máj 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko to tie kvapky ti nezávidím..........my ked sme boli s Peťko na očnom....tak dr. v tom mala prax.....chytila otvorila..............neviem akým zázrakom.......
20. máj 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kráááááááááááááááááásne ...ja milujem dúhy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no, cudziemu sa to asi vždy lepšie ako svojmu vlastnému.....ale Denisko je už profík.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...čo si....my budeme milované svokry.....najlepšie na svete...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...Denisko chcel ísť hľadať poklad....len som ho domotala....že..poklad je tam, kde je koniec dúhy...lenže...kto vie ktoré je začiatok a ktoré koniec????:..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko presne tak.-.......mi im neubližujeme :wink: :wink: :wink: .......................super že ti Denisko pomáha........to ako často dávaš?

teda ja ....ked sa tak na zamýšlam......nechcem byť svokra.....sú iba moji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to akoby som seba počula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jáááááj........chudence deti.......tak ich pomiešať :grinning: :grinning: :wink: :wink: :slight_smile:
20. máj 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..dneska každé dve hodiny...masť len pred spaním.... :wink:
20. máj 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...aspon ich prejde chuť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to budeš dávať aj zajtra?.....aj na kontrolu idete??,

veru prejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...aj zajtra..ale už len 4x denne.....ale zato aj do nosíka...na kontrolu...nie....pokiaľ sa to nezhorší.....teplotu mal len zvýšenú trošku, takže celkom je v pohodičke....ale idú mu aj zuby, tak neviem, či to je spolu, alebo z toho, že sme boli v týždni na poliklinike a on si vždy dtiaľ niečo donesie....to poznáš...nechcené darčeky...a zadarmo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive:
20. máj 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja takéto darčeky vobec nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................to sa teda na neho riadne chytá :pensive: :frowning2: .........máte ...teda máš..... :wink: starosti s tými zúbkami :frowning2: .....................
20. máj 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj......som kecala s Maťkovou učkou.........trochen sa mi posťažovala na kolegynu :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: .....a nejak sme sa dostali k Monike :angry: ................Peťkovej.........tak v skratke.........vraj sa na nu už dva roky sťažuju rodičia.....a asi už boli všetci.......a že jej riaditelka už siahla aj na odmeny............... :confused: :confused: fajne
20. máj 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ani mi nehovor...to mám aj za Deniska...ale s tými bacilmi niečo pravdy bude...lebo kolkokrát tam so mnou bol, vždy po pár dnoch ochorel.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jasne , že to bude vidno :frowning2: ...foto nedám, možno neskor, ked to bude mat už fit..........on to nemá ako obycajnú reznu ranu....v oblasti, kde máš necht, tak to mal celé rozseknuté, nechtík tam nema....ostalo len to brusko na prste..hadam nepísem ako tatar.......keby to ešte viac presekne, tak by nemal ten prvý článok pršteka vobec :frowning2: :frowning2:

idem, žienky moje :wink:
dobrúúúúúú
20. máj 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka joj, to moc nepoteší....a predpokladám, že ona si nie je vedomá ničoho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozaj, čo idete cez prázdniny? :confused: ..teda okrem prerábania domčeka.... :wink:
20. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok