Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

@leninka75 kvapky....postup: Simonko zabalený v uteráku, pliecka mu pridržam mojimi kolenami a nasilu otvorím oko...Denisko kvapne....inak to nejde...a masť...to isté, len to už Denisko nezvládne, tak musí dospelák, kto je po ruke......no...utrpenie.... 😝 😝 😔 😔 😔

jacka
20. máj 2013

@katka1819 dik za pozvanie..... 😵 😵 máme aj kde prespať......... 😀 😀 neviem čo to skončí len pri zmrzke....či nemám byť vtierka 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko to isté čo som letty písala platí aj pre teba 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

@jacka práve som na teba myslela...že či sa ešte luftujete.... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@letty86 a bude to mať v poriadku?.......čo dr. ........hovor....

denisenko
20. máj 2013

@jacka jáááj, moja....tak zase tvoja striguna je úplne iná samostatná kategoria...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko vieš čo....luftu až až.....vyštípaný celý ksicht ......som ako rak.........ale už spinkaju.........ako ked šibneš čarovným prutikom 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu kam chceš zaradiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čerstvý vzduch robí zázraky... 😉 😉 😉 ...kam????....čo ja viem....niekde medzi dinosaura a múmiu????....to by šlo, či?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko dinosaurus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
20. máj 2013

@jacka dr. povedal, že je to o.k....nie sú komplikácie, hojí sa to....len to ešte tak vyzerá ☹ a už bude stále vidno....ale dobre, že sa horšie nestalo 😔

denisenko
20. máj 2013

@jacka ...no vidíš...a pekne zaškatuľkovaná...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko čoby zázraky....ja tvrdím vela vzduchu škodí........mojej pokožke....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@letty86 to fakt bude vidno:????.............ja som taká zvedavica.....nemožeš hodiť fotočku.......... 😅 😅 😅 či radšej nie?? ☹

jacka
20. máj 2013

@denisenko ale ten prvý .........z prvých.......... 😀 😀 😀 😀

dúfam že ja takto nedopadnem....😀😀😀

denisenko
20. máj 2013

niečo pre potešenie oka..toto sme mali poobede.....

jacka
20. máj 2013

@denisenko to tie kvapky ti nezávidím..........my ked sme boli s Peťko na očnom....tak dr. v tom mala prax.....chytila otvorila..............neviem akým zázrakom.......

jacka
20. máj 2013

@denisenko kráááááááááááááááááásne ...ja milujem dúhy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
20. máj 2013

@jacka ...no, cudziemu sa to asi vždy lepšie ako svojmu vlastnému.....ale Denisko je už profík.... 😀 😀 😀 😀 ...čo si....my budeme milované svokry.....najlepšie na svete...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

@jacka ...Denisko chcel ísť hľadať poklad....len som ho domotala....že..poklad je tam, kde je koniec dúhy...lenže...kto vie ktoré je začiatok a ktoré koniec????:..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko presne tak.-.......mi im neubližujeme 😉 😉 😉 .......................super že ti Denisko pomáha........to ako často dávaš?

teda ja ....ked sa tak na zamýšlam......nechcem byť svokra.....sú iba moji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 to akoby som seba počula 😀 😀 😀 😀 😀 jáááááj........chudence deti.......tak ich pomiešať 😀 😀 😉 😉 🙂

denisenko
20. máj 2013

@jacka ..dneska každé dve hodiny...masť len pred spaním.... 😉

denisenko
20. máj 2013

@jacka ...aspon ich prejde chuť..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko to budeš dávať aj zajtra?.....aj na kontrolu idete??,

veru prejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

@jacka ...aj zajtra..ale už len 4x denne.....ale zato aj do nosíka...na kontrolu...nie....pokiaľ sa to nezhorší.....teplotu mal len zvýšenú trošku, takže celkom je v pohodičke....ale idú mu aj zuby, tak neviem, či to je spolu, alebo z toho, že sme boli v týždni na poliklinike a on si vždy dtiaľ niečo donesie....to poznáš...nechcené darčeky...a zadarmo..... 😝 😝 😝 😝 😔 😔

jacka
20. máj 2013

@denisenko ja takéto darčeky vobec nechcem 😝 ................to sa teda na neho riadne chytá 😔 ☹ .........máte ...teda máš..... 😉 starosti s tými zúbkami ☹ .....................

jacka
20. máj 2013

ozaj......som kecala s Maťkovou učkou.........trochen sa mi posťažovala na kolegynu 😕 😕 😕 😅 .....a nejak sme sa dostali k Monike 😠 ................Peťkovej.........tak v skratke.........vraj sa na nu už dva roky sťažuju rodičia.....a asi už boli všetci.......a že jej riaditelka už siahla aj na odmeny............... 😕 😕 fajne

denisenko
20. máj 2013

@jacka ..ani mi nehovor...to mám aj za Deniska...ale s tými bacilmi niečo pravdy bude...lebo kolkokrát tam so mnou bol, vždy po pár dnoch ochorel.... 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
20. máj 2013

@jacka jasne , že to bude vidno ☹ ...foto nedám, možno neskor, ked to bude mat už fit..........on to nemá ako obycajnú reznu ranu....v oblasti, kde máš necht, tak to mal celé rozseknuté, nechtík tam nema....ostalo len to brusko na prste..hadam nepísem ako tatar.......keby to ešte viac presekne, tak by nemal ten prvý článok pršteka vobec ☹ ☹

idem, žienky moje 😉
dobrúúúúúú

denisenko
20. máj 2013

@jacka joj, to moc nepoteší....a predpokladám, že ona si nie je vedomá ničoho.... 😝 😝 😝 😝 ozaj, čo idete cez prázdniny? 😕 ..teda okrem prerábania domčeka.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre