Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
20. máj 2013
@letty86 a už mu tam ten nechtík ani nenarstie???....aj mne kedysi dávno celý zliezol....ale narástol nový....som si ho pricvikla v kine do sedačky.... :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
20. máj 2013
@denisenko jasné že nie.....ona je nevinná....všetci sú zlý len ona je anjeli........ja nechápem prečo ju tam ešte držia...... :-|
prázdniny?...............netuším.....dovolenka je už istá ]-( ]-( ]-( ]-( .....asi tak ako vždy...... 😉 ........všetko sa to zleje a rýchlo ubehne......... 😞 😞 a potom .....sa neteším......................................bodaj by ten domček bol už na kompletku |-| |-| |-| |-|
jacka
20. máj 2013
@letty86 aj som si to myslela..... |-| |-| .......ten nechtík by mu mohol dorásť.....že?.......ale ved sa ešte vyvíja tak hádam bude dobre......že?...veríme 😉 .....dobru aj vám 🙂
denisenko
20. máj 2013
@jacka ..no čo...budete na Malte...aj my asi.... 😃 😃 😃 😃 😃 ale na chate.....záhradka a táááák.... 😃 😃 😃 😃 :-p

idem od vás...dobrú nocku.... 😉
jacka
20. máj 2013
@denisenko uff.....to muselo inak bolieť........... |-| |-| |-|
jacka
20. máj 2013
@denisenko tak sa hádam stretneme 😃 😃 😃

idem aj ja......ešte nejaku indulonu na ksicht hodiť a vyložiť nohy ..........dobru nocku x-) x-)
katka1819
20. máj 2013
@letty86 a kde bývate keď najbližšie ? 🙂
@denisenko kokosová neni :-N ale máme tu fajnú najfajnovejšiu punčovú,kávovú,vanilkovú,čokoládovú,banánovú,marhuľovú,jahodovú,čučoriedkovú,višňovú,melónovú,citrónovú,straciatela,bianconero,orieškovú,škoricovú s orieškami,keksíkovú 😃 no nevyber si len tá kokosová ništ 😉
@jacka moja však na zemi ... 😃 😃 😃 miesta dosť 😃 😃 😃
utka
20. máj 2013
Dobrú nôcku.
jacka
21. máj 2013
ahojte......... 😎 😎 😎

@katka1819 tak to ti dakujem velmi pekne ]-( 😃 😃 😃 😃 😃 ......................ja punčovu zbožnujem......ešteže je na prvom mieste 😃 😃 😃
utka
21. máj 2013
Ahojte...
denisenko
21. máj 2013
dobré ránko... 😉
@katka1819 noooo.....ešte tak banánovu a marhuľovú...to by šlo.... 😉 😉 😉 😉
@jacka čo sa ti nepáči???...ved sa aspon nebudeš musieť tlačiť.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
21. máj 2013
@utka čo vravel Viki na nové farby???
jacka
21. máj 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....čo ked nás tam bude viac.... 😃 😃 😃 😃 😃
utka
21. máj 2013
@denisenko prišiel do chodby, že jééééééééj, do spálne, že jééééééééj a do kuchyne. ktorá je čisto biela, že fuuuuj. Ale ešte chceme stenu, kde je st§l dať krémovou, umývateľnou...
denisenko
21. máj 2013
@utka náá..a čo ma proti bielej???... 😃 😃 😃 😃
denisenko
21. máj 2013
@jacka sa bojíš, že si tam budeme chrápkať do uška????? 😃 😃 😃 😃
jacka
21. máj 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 bojím bojím 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....................
leninka75
21. máj 2013
ránečko!!!!.....táááák akú sme m y mali búrku :-p ..aj s krúpami 😞 😞 :-S :-S

..dievčatá, vám akože stačí zmrzka???????????? 😕 😕 😕 =-) =-) =-) ......však keď už katka volá, tak ja chcem aj guľáš!!! x-) x-) x-) x-) 😃 😃 😃 ...ten kotlíkový čo som tu slintala keď písala, že varili 😃 😃 😃

@katka1819...čo ty na to?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉
katka1819
21. máj 2013
@leninka75 a vieš že teraz budeme variť gulášek na manželíkove narodky ... ale to by Vás kočeny musel pozvať on 😉 😃
jacka
21. máj 2013
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 aká skromná si ty dievča naše 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
u nás od rána 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a konečne nefúúúúúúúúúúúka 🙂 ...........................burku ja možem ......pošli 😉 😉
jacka
21. máj 2013
@katka1819 a pozná nás 😃 😃 😃 😃 😃 😃
katka1819
21. máj 2013
@jacka punčová je najmňam aj u mňa 😃 :-p 😉
leninka75
21. máj 2013
@katka1819 ..to už akoby sa stalo 😃 😃 😃 😃 ....takže kedy máme dojsť??? 😃 😃 😃
katka1819
21. máj 2013
@jacka nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-N :-N :-N ale niečo by sme veru teraz cez leto mohli vymyslieť baby že stretko 😉 či ??? kto má chatu k dispozícii ???? baby von stým !!!! 😃
leninka75
21. máj 2013
@jacka ....však to ja nie pre seba gulášik vybavujem 😃 😃 😃 ...vy sa potrepete toľkú diaľku, tak nech to stojí za to x-) x-) x-) x-) .....a neboj, on nás rýchlo spozná 😃 😃 😃 😃
leninka75
21. máj 2013
@jacka
@katka1819 ...pridávam sa k tej punčovej x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
katka1819
21. máj 2013
@leninka75
@jacka predchádzajúca správa bola pre Lenku 🙂
katka1819
21. máj 2013
@katka1819
@leninka75
@denisenko
@utka tak čooooooooooo kto má chatu ??? 😃 gulášek uvaríme ,pokecáme,deti vyobzeráme aj seba sa vyobzeráme,popijeme ....minerálečku predsa,že akcoška FŇ
katka1819
21. máj 2013
ozaj musíme to stihnúť kým sa Zuzka ešte guuuuuuuuuuuuuľa 😃 😃 😃
katka1819
21. máj 2013
ja nemám chatu ani nikto z rodinky 😞 ale možno by sa dalo niečo vybaviť ... len na poslednú chvíľu teraz pred letnou sezónou no neviem neviem tu u nás v BY a okolí...asi ťažko :-N