• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@letty86 a už mu tam ten nechtík ani nenarstie???....aj mne kedysi dávno celý zliezol....ale narástol nový....som si ho pricvikla v kine do sedačky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jasné že nie.....ona je nevinná....všetci sú zlý len ona je anjeli........ja nechápem prečo ju tam ešte držia...... :unamused:
prázdniny?...............netuším.....dovolenka je už istá :angry: :angry: :angry: :angry: .....asi tak ako vždy...... :wink: ........všetko sa to zleje a rýchlo ubehne......... :frowning2: :frowning2: a potom .....sa neteším......................................bodaj by ten domček bol už na kompletku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
20. máj 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj som si to myslela..... :pensive: :pensive: .......ten nechtík by mu mohol dorásť.....že?.......ale ved sa ešte vyvíja tak hádam bude dobre......že?...veríme :wink: .....dobru aj vám :slight_smile:
20. máj 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..no čo...budete na Malte...aj my asi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na chate.....záhradka a táááák.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem od vás...dobrú nocku.... :wink:
20. máj 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko uff.....to muselo inak bolieť........... :pensive: :pensive: :pensive:
20. máj 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak sa hádam stretneme :grinning: :grinning: :grinning:

idem aj ja......ešte nejaku indulonu na ksicht hodiť a vyložiť nohy ..........dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a kde bývate keď najbližšie ? :slight_smile:
@denisenko kokosová neni :sweat_smile: ale máme tu fajnú najfajnovejšiu punčovú,kávovú,vanilkovú,čokoládovú,banánovú,marhuľovú,jahodovú,čučoriedkovú,višňovú,melónovú,citrónovú,straciatela,bianconero,orieškovú,škoricovú s orieškami,keksíkovú :grinning: no nevyber si len tá kokosová ništ :wink:
@jacka moja však na zemi ... :grinning: :grinning: :grinning: miesta dosť :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrú nôcku.
20. máj 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 tak to ti dakujem velmi pekne :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................ja punčovu zbožnujem......ešteže je na prvom mieste :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
21. máj 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko... :wink:
@katka1819 noooo.....ešte tak banánovu a marhuľovú...to by šlo.... :wink: :wink: :wink: :wink:
@jacka čo sa ti nepáči???...ved sa aspon nebudeš musieť tlačiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka čo vravel Viki na nové farby???
21. máj 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....čo ked nás tam bude viac.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko prišiel do chodby, že jééééééééj, do spálne, že jééééééééj a do kuchyne. ktorá je čisto biela, že fuuuuj. Ale ešte chceme stenu, kde je st§l dať krémovou, umývateľnou...
21. máj 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka náá..a čo ma proti bielej???... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka sa bojíš, že si tam budeme chrápkať do uška????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bojím bojím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................
21. máj 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!!.....táááák akú sme m y mali búrku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aj s krúpami :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded:

..dievčatá, vám akože stačí zmrzka???????????? :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: ......však keď už katka volá, tak ja chcem aj guľáš!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ...ten kotlíkový čo som tu slintala keď písala, že varili :grinning: :grinning: :grinning:

@katka1819...čo ty na to?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. máj 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a vieš že teraz budeme variť gulášek na manželíkove narodky ... ale to by Vás kočeny musel pozvať on :wink: :grinning:
21. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aká skromná si ty dievča naše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nás od rána :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a konečne nefúúúúúúúúúúúka :slight_smile: ...........................burku ja možem ......pošli :wink: :wink:
21. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 a pozná nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka punčová je najmňam aj u mňa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. máj 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..to už akoby sa stalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....takže kedy máme dojsť??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale niečo by sme veru teraz cez leto mohli vymyslieť baby že stretko :wink: či ??? kto má chatu k dispozícii ???? baby von stým !!!! :grinning:
21. máj 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....však to ja nie pre seba gulášik vybavujem :grinning: :grinning: :grinning: ...vy sa potrepete toľkú diaľku, tak nech to stojí za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....a neboj, on nás rýchlo spozná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka
@katka1819 ...pridávam sa k tej punčovej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75
@jacka predchádzajúca správa bola pre Lenku :slight_smile:
21. máj 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819
@leninka75
@denisenko
@utka tak čooooooooooo kto má chatu ??? :grinning: gulášek uvaríme ,pokecáme,deti vyobzeráme aj seba sa vyobzeráme,popijeme ....minerálečku predsa,že akcoška FŇ
21. máj 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ozaj musíme to stihnúť kým sa Zuzka ešte guuuuuuuuuuuuuľa :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja nemám chatu ani nikto z rodinky :frowning2: ale možno by sa dalo niečo vybaviť ... len na poslednú chvíľu teraz pred letnou sezónou no neviem neviem tu u nás v BY a okolí...asi ťažko :sweat_smile:
21. máj 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok