• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@katka1819 ani my nemáme chatu.......zle som sa ja vydala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
21. máj 2013 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..my sme tiež bez chaty, ale tu kúsok vyššie v doline je poľovnícka chata Poľana..tam sme chodievali s kolegami z roboty na víkendy....gulášik, opekačka a tak :dizzy_face: :dizzy_face: ......sú aj na nete, takže treba kuknúť :wink: .......ja tiež stále myslím na stretko, ale neviem či dievčatá majú chuť :frowning2: ...nikdy sa žiadna priamo nevyjadrila :frowning2: :frowning2: ....a myslím si, že možno by bolo dobre nájsť niečo tak, aby to ani jedna nemala príliš ďaleko...Letty je z východu, tuším niekde od Košíc.......
21. máj 2013 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 si milá že myslíš na naše bruchá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .,............................ved to nás spozná a bud nás pošle liečiť sa ...alebo sa potom pojde on :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 nič v zlom :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2013 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@katka1819 no...ani mi chata nič, teda okrem tej, čo máme na záhradke.....a keby aj...asi by to bolo dosť ďaleko pre Janku a Zuzku.... :angry: :angry: :angry:
21. máj 2013 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ..vidíš, zas som Maťku vynechala.. :angry: :angry: :angry:
21. máj 2013 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nám rovno objedná izbu niekde v takom malom útulnom domčeku bez okien a dverí....... :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 vieš kde je stred sk?........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aby to bolo rovnaké pre vás :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ......................................ináč aj aninka tu raz praprapradávno písala................asi sa toho nedožijeme :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive:
21. máj 2013 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 a to vám lialo teraz ráno???..u nás hrmelo a blýskalo sa, ked som išla s Niskom do školy, ale nejako nás to obišlo...žeby skončilo u vás?
21. máj 2013 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja mám chuť :wink: :wink: :wink: :grinning:
21. máj 2013 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ..spokojné bruško je základ dobrej nálady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............že liečiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
21. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka tak podme do Tatier......to bude pre všetkých daleko, ale zas je tam krásne..... :wink: :wink: :wink: :wink:
21. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........to nie je pre mna........aspon jendo okienko a dvere by som prosila......lebo už odtial nevyjdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko a zima.....tam nepojde leninka :wink: :grinning:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a načo by ti bolo?....ešte by sme ho museli umývať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka v lete je tam fajn..... :wink: :wink: :wink: to by sme aj my teplomilný prežili..... :wink: :wink: :wink:
21. máj 2013 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka
@denisenko ...zajtra ide muž v rámci nejakých dobrovoľníckych prác cez prac. dobu niečo natierať do areálu bývalej Byčice...poviem mu nech rezervuje nejaké miesta???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až mi káva zabehla...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoro som ju vyplula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................tak to ja do takej diery nejdem.......bojím sa tmy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka...no kde je ten stred??....daj !! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 tam čo bolo.....hádam len nie to čo si myslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pupok svet je Zolná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko ...jasné lialo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ešte ma aj auto ošplechlo, ale tak, že som doma krúcala vodu z riflí aj mikiny :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. máj 2013 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..presný zásah!!..psycho liečebňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
21. máj 2013 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 no koniec tak teda stretneme sa v psychiatrickej liečebni Bytčica :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...vedela som, že s tým stredom SK to nebude úplne jednoduché :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked ja ti neviem či by to pomohlo.....či nie je neskoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

muž by pozbúchal nejaku budku bez okien a dverí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka
@katka1819 ...tatry beriem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........mám kamaráta, ktorého rodina má apartmánový dom na Podbánskom.........
@leninka75 ved ty si velmi šikovná.....to vieme :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 kde je tá chata Poľana moja ??? presnejšie ...dala som si to do gúúúúglu a toľko mi ich tam hodiloooooo
21. máj 2013 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 tatry ...no vyzisti viac ...na víkend by to šlo :wink:
21. máj 2013 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ideeeeeeeeeeeem pa neskôr :grinning: :sunglasses: :grinning:
21. máj 2013 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok