Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
21. máj 2013
@katka1819 ani my nemáme chatu.......zle som sa ja vydala...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
leninka75
21. máj 2013
@katka1819 ..my sme tiež bez chaty, ale tu kúsok vyššie v doline je poľovnícka chata Poľana..tam sme chodievali s kolegami z roboty na víkendy....gulášik, opekačka a tak x-) x-) ......sú aj na nete, takže treba kuknúť 😉 .......ja tiež stále myslím na stretko, ale neviem či dievčatá majú chuť 😞 ...nikdy sa žiadna priamo nevyjadrila 😞 😞 ....a myslím si, že možno by bolo dobre nájsť niečo tak, aby to ani jedna nemala príliš ďaleko...Letty je z východu, tuším niekde od Košíc.......
jacka
21. máj 2013
@leninka75 si milá že myslíš na naše bruchá x-) x-) x-) x-) x-) .,............................ved to nás spozná a bud nás pošle liečiť sa ...alebo sa potom pojde on 😃 😃 😃
@katka1819 nič v zlom x-) x-)
denisenko
21. máj 2013
@katka1819 no...ani mi chata nič, teda okrem tej, čo máme na záhradke.....a keby aj...asi by to bolo dosť ďaleko pre Janku a Zuzku.... ]-( ]-( ]-(
denisenko
21. máj 2013
@leninka75 ..vidíš, zas som Maťku vynechala.. ]-( ]-( ]-(
denisenko
21. máj 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nám rovno objedná izbu niekde v takom malom útulnom domčeku bez okien a dverí....... 😃 😃 😃
jacka
21. máj 2013
@leninka75 vieš kde je stred sk?........... 🙂 🙂 🙂 aby to bolo rovnaké pre vás 😃 😃 😃 😉 ......................................ináč aj aninka tu raz praprapradávno písala................asi sa toho nedožijeme 😞 😞 |-| |-| |-|
denisenko
21. máj 2013
@leninka75 a to vám lialo teraz ráno???..u nás hrmelo a blýskalo sa, ked som išla s Niskom do školy, ale nejako nás to obišlo...žeby skončilo u vás?
katka1819
21. máj 2013
@leninka75 ja mám chuť 😉 😉 😉 😃
leninka75
21. máj 2013
@jacka ..spokojné bruško je základ dobrej nálady 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ............že liečiť 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ......
denisenko
21. máj 2013
@jacka tak podme do Tatier......to bude pre všetkých daleko, ale zas je tam krásne..... 😉 😉 😉 😉
jacka
21. máj 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..........to nie je pre mna........aspon jendo okienko a dvere by som prosila......lebo už odtial nevyjdem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
21. máj 2013
@denisenko a zima.....tam nepojde leninka 😉 😃
denisenko
21. máj 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 a načo by ti bolo?....ešte by sme ho museli umývať...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
21. máj 2013
@jacka v lete je tam fajn..... 😉 😉 😉 to by sme aj my teplomilný prežili..... 😉 😉 😉
leninka75
21. máj 2013
@jacka
@denisenko ...zajtra ide muž v rámci nejakých dobrovoľníckych prác cez prac. dobu niečo natierať do areálu bývalej Byčice...poviem mu nech rezervuje nejaké miesta???? 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
21. máj 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 až mi káva zabehla...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 skoro som ju vyplula 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..................................tak to ja do takej diery nejdem.......bojím sa tmy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
21. máj 2013
@jacka...no kde je ten stred??....daj !! 😃 😃 😃 😃
jacka
21. máj 2013
@leninka75 tam čo bolo.....hádam len nie to čo si myslím 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
21. máj 2013
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 pupok svet je Zolná 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tu máš 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
21. máj 2013
@denisenko ...jasné lialo :-p ...a ešte ma aj auto ošplechlo, ale tak, že som doma krúcala vodu z riflí aj mikiny ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
leninka75
21. máj 2013
@jacka ..presný zásah!!..psycho liečebňa 😃 😃 😃 😃 😃 .........
katka1819
21. máj 2013
@leninka75 no koniec tak teda stretneme sa v psychiatrickej liečebni Bytčica 😃 😃 😃
leninka75
21. máj 2013
@jacka ...vedela som, že s tým stredom SK to nebude úplne jednoduché 😃 😃 😃 😃
jacka
21. máj 2013
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ked ja ti neviem či by to pomohlo.....či nie je neskoro 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

muž by pozbúchal nejaku budku bez okien a dverí 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
21. máj 2013
@denisenko
@jacka
@katka1819 ...tatry beriem x-) x-) x-) x-) x-) ..........mám kamaráta, ktorého rodina má apartmánový dom na Podbánskom.........
jacka
21. máj 2013
@leninka75 ved ty si velmi šikovná.....to vieme x-) 😃 😃 😃 😃
katka1819
21. máj 2013
@leninka75 kde je tá chata Poľana moja ??? presnejšie ...dala som si to do gúúúúglu a toľko mi ich tam hodiloooooo
katka1819
21. máj 2013
@leninka75 tatry ...no vyzisti viac ...na víkend by to šlo 😉
katka1819
21. máj 2013
ideeeeeeeeeeeem pa neskôr 😃 😎 😃