• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka ...a to ja si každý den myslím, že už som zažila všetko.......omyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyllllllll :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....to leto ti potichúčky závidím...blbosť...nahlas..... :angry: :angry: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ozaj, ako vaša záhradka?....my sme tam už dva dni neboli...a stále pršalo...to bude jedno veľké bahnisko....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko fajn možeš aj nahlas :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: .....vonku 30 dnu 20....klíma zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. máj 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ani sa nepýtaj..........kaleráby ležia........listy na paradajkách deravé..........tekvica tiež............ale čo mi je najviac luto...čerešne :cry: :cry: :cry: :cry: ................ten su už hnedé :pensive:
23. máj 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa fakt ideme nachystať......aby sme to stihli :slight_smile:
23. máj 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ,,,uf....poriadna skaza..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...asi pojdem veru pozrieť večer, čo sa stalo u nás...dva dni dažde a krúpy.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. máj 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...si to užite..... :wink:
23. máj 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko podaj potom hlásenie :wink: .......
dikes :dizzy_face:
23. máj 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 priemer 305 cm :slight_smile: do 180 kg takže aj pre mňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko....muz bral pc kolegovi koli udrzbe....
23. máj 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neviem dokedy, ale už je z neho aj on zúfalý...ešte raz mi ho vraj skúsi zavložkovať a ak nič, tak vraj mi ho natvrdo zablombuje a dá ATB. Ale to nechce teraz pred pôrodom a po pôrode, keď budem kojiť, tiež to bude problém...tak netuším, čo bude...
23. máj 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...to máš ťažké....ale tak sú nejaké ATB čo sa môžu ked sa kojí, nie? :confused:
23. máj 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 super....aj my sme povodne takú chceli....ale zatiaľ nehrozí....Simonko chytal hysáky......on je zrejme celá mama....aj vo výťahu vrieskal...klaustrofobik malý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...údržbu treba...aj mojmu by sa už zišlo...toľko prachu.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. máj 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko také asi nezaberú...lebo vraj aj teraz by mi mohol dať, ale len penicilínové a ja potrebujem tetracyklínové... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...áááá....a to máš ktorý??? :confused:
23. máj 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

@denisenko a to ti na gynde brali krv na čo? vieš, zvedavá som, lebo mne nie :sweat_smile: :wink: ja len ten výter a sono prsníkov
@jacka tak si uži aj dnes :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pokecala som si, ideeeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
23. máj 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 tak zas ja som špeci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...na tabletky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...si si moc nepokecala....kam ste sa všetci stratili????? :confused: :confused: :confused:
23. máj 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko.................to vieš ..leninka nemám pc......letty sa ktovie kam ponáhla.......a ja som tu stáááále..............detičky buvaju...MAťko mi vravel že mu je zima.....dnu 22 :confused: :confused: a je velmi unavený......a aj hned zaspal..... :confused: :confused: ......... :zipper_mouth:

@letty86 dakujem užila som si............podarený boli drobci........kráásne :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no veru, si špeci, aj odkrvená :wink: to kde sa ja hrabem :grinning: :grinning: :wink: :wink:
@jacka ja hlavne prídem, ked tu nikto nie je....som rada, že ti bolo fajnovo :dizzy_face:
u nás fúka besný vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vetrisko si nechaj nám už stačilo..................čoby ved ja som tu furt :slight_smile: :grinning: aspon v mysšlienkach :wink: .............................veru fajnovo....som akurtá kuk čo som nahrala......slzy v očiach.....no nedalo mi :slight_smile: .....som mala dosť s tých drobcov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobre idem si nožky vyložiť........muž ešte zarába prachy........nezávidím mu....

dobru nocku :slight_smile:
23. máj 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko je to pravá horná šestka...
@jacka museli byť zlatí...
Dobrú nôcku.
23. máj 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko:slight_smile:
24. máj 2013 o 05:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aku ste mali noc??:.. :confused: :confused: ...DEnisko nadránom kašlal ako tuberák.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..dá sa ti dať aj nejaká ukážka z programu???? :confused: :confused: ...žeby sme aj my niečo pekné videli...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@letty86 aj u nás dulo celý den....dúfam, že dnes už nebude..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..dneska idem pre výsledky...xi,xi...konečne sa dozviem v akom stave mám pečeň...a potom to oslávime.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ...a vieš, že aj mne presne ten liečili???...dlhú dobu...ale..nakoniec je aj tak vonku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 už máš PC doma????
@katka1819 aká je trampoška?...ste sa asi včera vybláznili, ked si už neprišla... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no nič..idem dopiť kávu, a zobrať Simča.....ja neviem, čo sa tam tak rozčuľuje.....ja by som kľudne ešte poležala v teplej posteli...a to som šla spať o 20.10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2013 o 05:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a ostalo božské ticho.....až mi to bolo čudné....a Simonko luxuje v kuchyni dlážku a nábytok vianočkou...jasné, že tou maslovou stranou...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zas som zabudla, že už dočiahne asi všade..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hor sa do práce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2013 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte....

@denisenko nejaký je zachrípnutý......a kýcha.........dufam že to nič nebude :pensive: ................................tak maslovou stranou....sa nezdá ako vie super pomáhať :dizzy_face: :grinning: ............................tu sa mi to nedá dať.......neviem kde by som mohla....... :sweat_smile: :frowning2: sa trošku pochváliť :grinning: :grinning:
24. máj 2013 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to tá zmena počasia...určite.....aj Simonkovi sa už spustili sople nanovo...a to máme pamycon.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...veľká pomoc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....skús dať na youtube....viem, že dávajú tam, len neviem, ako to funguje....
24. máj 2013 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ranecko!.......fuj, ale bola vcera kosa a dnes sa to nezda o moc lepsie....
@denisenko.....pc pride asi az niekedy buduci tyzden.....jeeej to mad super, ze ti simko tak pomaha......nemusis lestit :grinning:
@jacka.....ma napadlo......boli ste reklamovat tu plombu?
24. máj 2013 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok