Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
24. máj 2013
@leninka75 ...veru...kosa poriadna.... :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
24. máj 2013
...jáááj...dnes som odbremenená od jednej cesty do školy...Denisko šiel s tatom.... 😉 😉 😉 😉 ...mrzutko plačko je už v postielke...žeby som dala druhú kávičku????
jacka
24. máj 2013
@denisenko a ani nehlásia nejkaé zlepšenie počasia :-p :-p ..........................takže tatinka máš domka?....kedy budeš mať výsledky?.............niečo s tým vystúpením urobím...... 🙂 .....................................

@leninka75 k zubárovi sme až na 5.6 :-p :-p
utka
24. máj 2013
Ahojte...
@denisenko niekedy mám aj ja také nutkanie, že mu poviem, že kašlime na liečenie a trhajte, ale bojím sa kvôli doštičkám a ja kvôli šelestu pri trhaní som musela vždy byť pod ATB 😞...
Aj tu je riadna kosa...dnes ideme k naším, sa tešííííím...
denisenko
24. máj 2013
@utka ..no to hej...aj mne ked trhal, vždy som dostala ATB....mám vonku už 3 zuby múdrosti..... :-p :-p :-p :-p
denisenko
24. máj 2013
@jacka ..to si ma potešila.... :-p :-p :-p :-p ...ja chcem letoooo..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( idem ešte s Niskom na plavošku, tak dúfam, že bude pršať..... :-p :-p :-p :-p :-p :-p ..tatinko....bol len na rannú kávu.... :-S od 2.30 v práci..... :-S :-S :-S :-S
jacka
24. máj 2013
@denisenko tak aspon na chvílu chytaj 😎 😎 😎 😎 trošku nám tu vykúka.......... 😎 😎 😎 ..............pršať už nemusí už je dosť.........si bola kuk záhradku,.....?.......................fajnu pracovnu dobu mám tvoj drahý 😞 😞 ...........................
katka1819
24. máj 2013
Achooooooj x-)
@denisenko žiadne bláznenie na trampoške sa nekonalo :-S môj drahý predrahý manželík zahlásil že nemá čas poskladať trampolínu...lebo mi oznámil že on SÁM :-N tak teraz budeme čakať do neviem kedy kým bude postavená,poskladaná a hlavne naporiadok .... :-p chlapi 8-( sa naseriem a niekomu zavolám nech nám to príde postaviť a hotovo... 😉
denisenko
24. máj 2013
@katka1819 ...hádam mu nechceš pokaziť radosť???.... 😃 😃 😃
@jacka ...neprišlo... 😞 😞 😞 😞 ...na záhradke som nebola....ale Petrík bol, tak vraj bahnové kúpele sa nekonajú...... 😃 😃 😃 😃 a foliovnik stojí.....len ho treba trošku poopraviť.... 😃 😃 😃 😃
katka1819
24. máj 2013
@denisenko to teda chcem :-N ]-( :-p
denisenko
24. máj 2013
@katka1819 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
utka
24. máj 2013
Dnes idem po Vikiho po vyučovaní, tak bude obedovať doma...takže robím palacinky. Kto si dá?
jacka
24. máj 2013
@denisenko stále nič...ako to???...........tak znova 😎 😎 😎 😎 .......další pokus 🙂
to máte super že nemáte škodu..... 🙂 ....v záhrade..... 😉 ...................susedka mi vravela že pozerala a vraj vpredu mala uhorky........že je po nich.....a dalej vraj nešla :-p
jacka
24. máj 2013
pondelok nám prišli sluchadlá zo súťaže Kubík.......a muž dnes ráno ....to čo je toto??....kedy to prišlo?.......čo ma neinformuješ čo sa deje 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
24. máj 2013
kuktnite čo mi rastie v črepníku...... :-N :-N
denisenko
24. máj 2013
@jacka a to Ty si dovolíš neinformovať muža???..... 😃 😃 😃 😃 ...parádička...nemusíte do lesa na huby..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
24. máj 2013
@utka pošlem ti Niska.... 😉 😉
utka
24. máj 2013
@jacka super, takže huby vám rastú pod nosom...
@denisenko pošli, ešte zostali. Viki zjedol len jednu sladkú a jednu slanú...
letty86
24. máj 2013
ahojte

@denisenko ako výsledky? ja s tou mojou pečenou bojujem už vyše roka :-p som bola teraz v máji na kontrolu a výsledky mám zhoršené :-p ale sa nečudujem, tú lagosu čo mám brať som viac brala ako nebrala ]-( ale už som sa polepšila.....a mám prísny zákaz alkoholu.....nudné to mám 😃 :-N :-p
@jacka 😃 😃 😃 podarený manžel 😉 nabudúce hned volaj, hoci aj do práce,nech je hned v obraze 🙂
utka
24. máj 2013
Pekný víkend.
denisenko
24. máj 2013
baby.....blahoželám si...bola som s Niskom na plavárni...sama a autom......ale podaktorí vodiči museli poriadne nadávať..... 😃 😃 😃 😃 😃 jedného dna sa to naučím.... 😉
denisenko
24. máj 2013
@letty86 výsledky....bola som tam a boli na obede....takže až v pondelok... 🙂
denisenko
24. máj 2013
@utka s čím robíš tie slané???
denisenko
24. máj 2013
a čo to?...všetci víkendujú???? =-) =-) =-)
katka1819
24. máj 2013
ha nočná razia 😃 😃 😃 bola som mamine pomáhať piecť zákusky na mužíčkovu 30tku :-N do práce berie 3 veľké lodne a 3 krabice zákuskov ...a ešte aby domov mamičke a tatíčkovi doniesol a ešte ostalo aj na oslavu čo bude mať na budúci víkend že gárdenpárty 🙂 no je toho dosť...punčové,sanquikové,medové-3 druhy,marhuľové,opitý izidor,košíčky plnené punčovou plkou,košíčky plnené krémom,laskonky,pusinky,parížáky len to čo mužíček najradšej ...podľa jeho výberu :-p
katka1819
24. máj 2013
ozaj trampoška postavenáááááááááá 😃 😃 😃
katka1819
24. máj 2013
dobrúúúúúúúúúú :-N 🙂 😉
denisenko
25. máj 2013
dobré ránko.... 🙂 ...upršané..... :-|
@katka1819 jeje....mužíček sa predsa len na to dal???.... 😃 😃 😃 😃 ....zákuskov viac ako na našej svatbe....si si istá, že sa nejde ženiť???? 😃 😃 😃
jacka
25. máj 2013
ahojte....

@denisenko upršané :-p
letty86
25. máj 2013
ahojte 😉
aj u nás je blééé počasie....chystáme sa k mamke, ani sa mi nechce =-) najradšej by som sa strčila pod perinu :-N
@denisenko 😃 😃 si ma pobavila tým ženením 😃
@katka1819 to bude mega oslava 😉