• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@letty86 aj my sme sa chystali k našim....ale nejdeme...ved prší, budem tam zavretá celý den s dvomi mrzutčekmi.....to možem aj doma....tak asi len zajtra na chvíľku...
25. máj 2013 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ináč som potešená, že som najlenivejšia manželka :grinning: :grinning: :grinning: ja ten zákusok z beb keksov mam vela rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nerobím ho sice často, ale asi začnem, ked myslíš, že je až taký najlenivejší :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pekný den, dievčatá :dizzy_face:
25. máj 2013 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 ...nie, nie...najlenivejšia som ja..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už ho mám v chladničke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko neber mi prvenstvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja to mám k mamke jeden kilometer a aj bus mi ide, tak som tam rýchlo....ale nechce sa mi.....ale manžel nie je doma, vikuska tam isla včera, tak nam s matkom zbehne den......a hlavne, mamka varíííííííííííí :dizzy_face:
25. máj 2013 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86
@denisenko aj my ideme k mamine.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............ale dúfam že dovtedy prestane pršať.......aspon.......sa celkom teším že konečne vypadnem :slight_smile:
25. máj 2013 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zavolám aj strige nech je v obraze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka .....a u nás leje ako z krhly.... :angry: :angry: :angry: mamina ma presviedča, že u nich nie, len aby sme došli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pojdem sama bez Petríka a predsa len 100km a v daždi...noooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 fíííha...to máš ďaleko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máš super, že ju máš tak blízko.... :wink:
25. máj 2013 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..včera mi tatinko doniesol oneskorený narodeninový darček...len sa nechce moc fotiť.....
25. máj 2013 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
rááááááááááááánečko neskoréééééééé :grinning:
@denisenko ha že ženiť...veď som mu povedala,že zákuskov jak na svadbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak ja mačičky nemusíííííííím neviem prečo :sweat_smile: ale je pekná :wink: my sme mali akurát nedávno debatu že by sme môjmu tatikovi kúpili psíka :slight_smile: na narodky v júli bude mať
@letty86 ja mám maminu asi 5 metrov od seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pravidelne jej chodím kukať do špajzičky a chladničky že čo nové :grinning: :sweat_smile: :wink:
25. máj 2013 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@katka1819 ...a ešte ju nezamyká???....tú chladničku..... :grinning: :grinning: :grinning: ....my sme mačičkoví...... :wink: :wink: :wink: ..na dvore ma svokra 3....a moja mamina má doma perzskú... :wink: ....akého psíka???.... :confused:
25. máj 2013 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko nezamyká si predstav :slight_smile:)) a to keď sa dohrnieme všetci štyria naraz aj s deťmi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ... neviem akého psíka...najprv sme chceli že čistokrvného(labradora) ale tatino má aj tak najradšej obyčajných orieškov :slight_smile: tak nejakého nie moc veľkého a hlavne neagresívneho....uvidíme
25. máj 2013 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
idem trošku poupratovať ....potom ma čaká krájanie tých všetkýýýýýých zákuskov :slight_smile:papa
25. máj 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...a to isto vieš, že najvďačnejší a najvernejší sú malí orieškovia z útulku.... :wink: :wink: :wink: moja teta jedného má už ....x rokov....a veru neviem o tom, žeby sa raz sťažovala.... :wink: :wink: :wink:
25. máj 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko fakt neprišlo slniečko???.....fnuk fnuk.................................to je váš Diego?..... :confused: :confused: ..................neboj nič v daždi by si došla.......nechodí tolko aut :slight_smile: :wink: .....ideš zajtra?.....

dobru nocku.... :slight_smile:
25. máj 2013 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. máj 2013 o 06:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
u nás od rána leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mali sme íst do botanickej záhrady.....vikus tam mala mat zo zumby vystúpenie.....ale v takom počasí nejdeme...škoda, je tam vraj výstava motýlov :dizzy_face:
26. máj 2013 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte...
26. máj 2013 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo, halo.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak nakoniec sdom išla včera na obed...trochu pršalo po ceste, ale u našich svietilo slniečko....a dneska sme zas spiatky.....200 km za 2 dni ...úúúplne sama.....že zázraky sa dejú...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2013 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ..nie, to nie je Diego....to je Armani.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. máj 2013 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 u vás pršalo???...my sme mali krásny slnečný den..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. máj 2013 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrá si.......blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len tak dalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................................fakt to nie je diego? :frowning2: ....sa podobá... :wink:

začína ma bolieť hlava ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru nocku :slight_smile:
26. máj 2013 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka dakujem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....hlavne že sme celí došli domov..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..majú rovnaké oči.......jantárové a guľaté..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2013 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko slané palacinky: popražím cibuľku, pridám Bambino a trošku vegety a plním...
26. máj 2013 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko si dobrá...gratulujem!!!
My sme boli u našich, pršalo včera okolo pol piatej ráno a potom už celý víkend nie. Dnes bolo celkom príjemne slnečno. Včera sme boli na Počúvadle, bola tam akcia pre deti. Vikimu sa páčilo.
http://www.banskastiavnica.sk/obcan/kalendar-podujati/2578-rozpravkovy-den.html
26. máj 2013 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
dobré ránko.... :wink: ...tak sa mi zdá, že niečo na mna lezie..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
27. máj 2013 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..no nič, dám druhú kávu a idem aspon variť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2013 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ránečko!!!...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....to je na počasie.....aby ste si niektorá nemysleli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka..ako bolo u vašich??.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko ....Petrík??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@katka1819 .....a zostane niečo z tých zákusov aj k víkendu??:... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vieš, že by sme išli akože na zmrzku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........zaskackala si si?? :wink: :wink: :wink: :wink:
27. máj 2013 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ...všetko najsamlepšie k meninkám!!!....nech ťa hlavne zdravíčko poslúcha a potom aj tvoji chlapi!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ja som myslela, že je to lila :confused: .....ozaj tá kde skončila?? :fearful: ..........
27. máj 2013 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok