Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
25. máj 2013
@letty86 aj my sme sa chystali k našim....ale nejdeme...ved prší, budem tam zavretá celý den s dvomi mrzutčekmi.....to možem aj doma....tak asi len zajtra na chvíľku...
letty86
25. máj 2013
@denisenko ináč som potešená, že som najlenivejšia manželka 😃 😃 😃 ja ten zákusok z beb keksov mam vela rada x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) nerobím ho sice často, ale asi začnem, ked myslíš, že je až taký najlenivejší :-N 😉 😉 😉 x-) x-) x-)

pekný den, dievčatá x-)
denisenko
25. máj 2013
@letty86 ...nie, nie...najlenivejšia som ja..... 😃 😃 😃 😃 😃 už ho mám v chladničke.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
25. máj 2013
@denisenko neber mi prvenstvo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ja to mám k mamke jeden kilometer a aj bus mi ide, tak som tam rýchlo....ale nechce sa mi.....ale manžel nie je doma, vikuska tam isla včera, tak nam s matkom zbehne den......a hlavne, mamka varíííííííííííí x-)
jacka
25. máj 2013
@letty86
@denisenko aj my ideme k mamine.... x-) x-) x-) ............ale dúfam že dovtedy prestane pršať.......aspon.......sa celkom teším že konečne vypadnem 🙂
jacka
25. máj 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 zavolám aj strige nech je v obraze 😃 😃 😃 😃
denisenko
25. máj 2013
@jacka .....a u nás leje ako z krhly.... ]-( ]-( ]-( mamina ma presviedča, že u nich nie, len aby sme došli.... 😃 😃 😃 😃 ale pojdem sama bez Petríka a predsa len 100km a v daždi...noooooooo :-p :-p :-p :-p
denisenko
25. máj 2013
@letty86 fíííha...to máš ďaleko.... 😃 😃 😃 😃 máš super, že ju máš tak blízko.... 😉
denisenko
25. máj 2013
..včera mi tatinko doniesol oneskorený narodeninový darček...len sa nechce moc fotiť.....
katka1819
25. máj 2013
rááááááááááááánečko neskoréééééééé 😃
@denisenko ha že ženiť...veď som mu povedala,že zákuskov jak na svadbu :-p inak ja mačičky nemusíííííííím neviem prečo :-N ale je pekná 😉 my sme mali akurát nedávno debatu že by sme môjmu tatikovi kúpili psíka 🙂 na narodky v júli bude mať
@letty86 ja mám maminu asi 5 metrov od seba 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 pravidelne jej chodím kukať do špajzičky a chladničky že čo nové 😃 :-N 😉
denisenko
25. máj 2013
@katka1819 ...a ešte ju nezamyká???....tú chladničku..... 😃 😃 😃 ....my sme mačičkoví...... 😉 😉 😉 ..na dvore ma svokra 3....a moja mamina má doma perzskú... 😉 ....akého psíka???.... =-)
katka1819
25. máj 2013
@denisenko nezamyká si predstav 🙂)) a to keď sa dohrnieme všetci štyria naraz aj s deťmi :-N :-N :-N 😃 ... neviem akého psíka...najprv sme chceli že čistokrvného(labradora) ale tatino má aj tak najradšej obyčajných orieškov 🙂 tak nejakého nie moc veľkého a hlavne neagresívneho....uvidíme
katka1819
25. máj 2013
idem trošku poupratovať ....potom ma čaká krájanie tých všetkýýýýýých zákuskov 🙂papa
denisenko
25. máj 2013
@katka1819 ...a to isto vieš, že najvďačnejší a najvernejší sú malí orieškovia z útulku.... 😉 😉 😉 moja teta jedného má už ....x rokov....a veru neviem o tom, žeby sa raz sťažovala.... 😉 😉 😉
jacka
25. máj 2013
@denisenko fakt neprišlo slniečko???.....fnuk fnuk.................................to je váš Diego?..... =-) =-) ..................neboj nič v daždi by si došla.......nechodí tolko aut 🙂 😉 .....ideš zajtra?.....

dobru nocku.... 🙂
jacka
26. máj 2013
ahojte 😎 😎 😎 😎
letty86
26. máj 2013
ahojte 😉
u nás od rána leje :-p ...mali sme íst do botanickej záhrady.....vikus tam mala mat zo zumby vystúpenie.....ale v takom počasí nejdeme...škoda, je tam vraj výstava motýlov x-)
utka
26. máj 2013
Ahojte...
denisenko
26. máj 2013
halo, halo.... 🙂 🙂 🙂 tak nakoniec sdom išla včera na obed...trochu pršalo po ceste, ale u našich svietilo slniečko....a dneska sme zas spiatky.....200 km za 2 dni ...úúúplne sama.....že zázraky sa dejú...... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
26. máj 2013
@jacka ..nie, to nie je Diego....to je Armani.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
denisenko
26. máj 2013
@letty86 u vás pršalo???...my sme mali krásny slnečný den..... 😎 😎 😎 😎 😎
jacka
26. máj 2013
@denisenko dobrá si.......blahoželám x-) x-) x-) x-) len tak dalej x-) x-) x-) x-) ......................................fakt to nie je diego? 😞 ....sa podobá... 😉

začína ma bolieť hlava ..... :-p :-p dobru nocku 🙂
denisenko
26. máj 2013
@jacka dakujem.... 😃 😃 😃 😃 ....hlavne že sme celí došli domov..... 🙂 🙂 🙂 🙂..majú rovnaké oči.......jantárové a guľaté..... x-) x-) x-)
utka
26. máj 2013
@denisenko slané palacinky: popražím cibuľku, pridám Bambino a trošku vegety a plním...
utka
26. máj 2013
@denisenko si dobrá...gratulujem!!!
My sme boli u našich, pršalo včera okolo pol piatej ráno a potom už celý víkend nie. Dnes bolo celkom príjemne slnečno. Včera sme boli na Počúvadle, bola tam akcia pre deti. Vikimu sa páčilo.
http://www.banskastiavnica.sk/obcan/kalendar-po...
denisenko
27. máj 2013
dobré ránko.... 😉 ...tak sa mi zdá, že niečo na mna lezie..... :-S :-S :-S :-S :-S
denisenko
27. máj 2013
..no nič, dám druhú kávu a idem aspon variť... :-p :-p :-p :-p :-p
leninka75
27. máj 2013
ránečko!!!...... 😞 😞 😞 😞 :-p :-p :-p :-p ....to je na počasie.....aby ste si niektorá nemysleli 😃 😃 😃 😃 😃 😃

@jacka..ako bolo u vašich??.... 🙂 🙂 🙂

@denisenko ....Petrík??????????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
27. máj 2013
@katka1819 .....a zostane niečo z tých zákusov aj k víkendu??:... x-) x-) x-) x-) x-) x-) ...vieš, že by sme išli akože na zmrzku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...........zaskackala si si?? 😉 😉 😉 😉
leninka75
27. máj 2013
@denisenko ...všetko najsamlepšie k meninkám!!!....nech ťa hlavne zdravíčko poslúcha a potom aj tvoji chlapi!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ................ja som myslela, že je to lila =-) .....ozaj tá kde skončila?? 😕 ..........