• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko ..inak, že aká si ty dobrá a hlavne odvážna!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..super!!!.....tak veľa šťastných kilometrov!!!!... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko...a čo vlastne deti na armaniho?....aká bola reakcia????... :wink:
27. máj 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko VŠEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETKO NAJSAMLEPŠEJŠIE K MENINKÁM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hahahha a obrázok je všetko najlepšie k narodeninkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevadí snaha sa cení ta neeeeee :wink:
27. máj 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 zákusky sú už v manželíkovej práci....ostatné zabalené ma pekných tácečkách a v mraziaku.... na oslavy .... :wink:
27. máj 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .......dám si aj z mrazáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko všetko najlepšie.......nech sa ti splní po čom túžiš :dizzy_face:
27. máj 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@leninka75 o vieš že bolo dobre pri našich.....deti aj domov nechceli :slight_smile: :slight_smile: ..................počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurime zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
27. máj 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@denisenko všeeetko najkrajšie ti prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čavte žienky.....ja dneska nestíííhačky moja značka..... :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon takto verejne.....všetkýýým veľmi pekne ďakujem za blahoželania...... :wink: :wink: :wink: ...ja som dostala meninový darček od pani doktorky, vraj som už ok.....výsledky mám ukážkové...sono tiež....len váha sa im nepáči.....zas nebudem dokonalá, že áno????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka u mamky je vždy naj, že :dizzy_face:
veru, nikto nikde...tá pravá píse, čo teraz kuk urobila, ale urobila :sweat_smile: :wink: :wink:
27. máj 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :wink: tú nedokonalú váhu posli mne...ty budeš dokonalá a ja spokojnáááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ....našťastie moja endokrinologička ma asi takú istú váhu ako ja....takže to chápe..... :grinning: :grinning: :grinning: len mám vraj viac jesť...a moj muž hovorí, že radšej šatiť ako živiť....a potom..vyber si...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...čo Petrík???...ušla mi niť..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....Lila skončila v Bytčici.... :grinning: :grinning: :grinning: nie tam, kde skončíme my...o ulicu dalej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no vidíš.......aj cudzí ti dávaju dary :grinning: :grinning: :slight_smile: .............................čo dostaneš od drahého :wink:

@letty86 ako vždy ....pravdu máš u maminy je naj....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........
27. máj 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to je ten lepší prípad, že papáš a na váhe nevidno :wink: ...poslite aj mne takú váhu :dizzy_face:
@jacka :dizzy_face:
27. máj 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ty máš kde deturence? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....od drahého???...neviem....ale on dostal odo mna...hubovú polievku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo urobil???? :confused: :confused: :slight_smile:
27. máj 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... Dnes nestíham :frowning2:
@denisenko všetko naj, naj, naj... k meninkám prajem.
Bola som v poradni. všetko OK. O tri týždne zase, aj UZV aj kultivácia...
27. máj 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka nepôjdete v sobotu do mesta do ZV? Je 770. výročie a budú rôzne akcie...
27. máj 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka super že je všetko o.k....... :dizzy_face: :dizzy_face:
chystáme......ja by som chcela tu
http://www.ajdnes.sk/den-deti-so-vzdusnymi-silami/sliac/4950
ale je toho dosť musíme s mužom pokukať............ :slight_smile: vy idete do ZV?
27. máj 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej, hej, ideme do ZV
27. máj 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka deturence mám doma :dizzy_face: ...momenálne májú podla nich nebíčko v papulke...párky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka vy sa kam chystáte?

@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: ....aj muža?...............párky aj u nás frčia...........fuj aký bordel tam melú...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak predsa ešte jedno UZV.... :wink: sa Ti to poriadne kráti...... :wink: :wink: :wink: :wink:
@jacka
@letty86 ...že nebíčko v papuľke.... :grinning: ....naši boli na zábave s tombolou a jedna z cien bola: ...nebíčko v papuli=40 zákuskov v škatuli....... :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka chceme ísť na námestie na šermiarov, sokoliarov...na trhy remesiel kuknúť a chceli by sme aj na ohňostroj, ale ten je až o 23:00.
@denisenko veru ešte jeden v 36tt...
27. máj 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tatík pracuje :wink:
@denisenko tak taká tombola by aj celkom potešila :grinning:
27. máj 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čaaaaaaaaaaaaaafce ženy :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok