• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka .....bolo by mi dobre, len to počasie ma už zasa ubíja :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................a vy čo máte nové??? :slight_smile: ......
29. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved dnes je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......................mohlo by vydržať :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ................prezliekam periny :slight_smile: :slight_smile:
my..........porozmýšlam............. :wink: .......asi nič......teda si neviem spomenúť............ :grinning: :wink:
29. máj 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....juj keď to vydrží dnes a možno zajtra a potom zasa bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........minulý rok o takomto čase sme už nahadzovali bazén :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............hm periny, aj mne treba a sa mi nechceeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ........
29. máj 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nedáš si so mnou kávu?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, poraďte, čo mám variť. Niečo zo zemiakov. Francúzske sme mali minulý týždeň... Už som zúfalá z toho varenia...
Viki soplí a kýcha, dúfam, že to rozchodí...
29. máj 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 verme že sa meterologovia mýlia :sunglasses: :sunglasses: .................................................aj deti sa už tešia na bazén......ale ešte si budu musieť počkať................kávu......ešte musím navariť....potom v klude...ešte počkaj :slight_smile:

@utka granadír?... :slight_smile:
29. máj 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..bodaj by si mala pravdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: ........tak potom povedz kedy dáme :wink: :wink: ...čo varíš??:.
29. máj 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..zemiakové placky, plnené zemiaky, zapekané zemiaky so sladkou kapustou a klobáskou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hráškovu polievku s chlebíkom....a Maťko si nakázal cestoviny s omáčkou.....syrovou.........ešte počkaj....s kávičkou... :slight_smile: ..................... :slight_smile:
29. máj 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ja som im večer lokše robila.... :slight_smile:
29. máj 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....dobre počkám :wink: ...ako robíš syrovú omáčku?......
29. máj 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nápady dobré, ale muž granadír nechce, ja zase zemiaky s kapustou a klobásou nechcem...musím niečo vymyslieť. Ani placky nie, lebo to chcem na zajtra a na piatok na obed...
29. máj 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 povodne som chcela robiť fašíkru s filé...ale som sa bála žeby som to nestihla kedže sa tu hrám s perinami... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru...dnes sme si prispali...Simonko flámoval, tak vstal až 7.30.... :grinning: :grinning: :grinning: zatial som hodila kávičku so svokrou a včuľ varím obed..... :wink: :wink:
29. máj 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..no...doružova, modra, zelena...ako len chcem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my máme toto.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a kým si tu ja s vami písmenkujem, moje dieťa sa rozhodlo, že ked visí prádlo, zavesí sa aj on.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko mnam to vyzerá dobre.........normálne zapekáš v rure?....ja som to zvykla dať všetko dokopy....a tak do rury....ale toto vyzerá ...........mnáááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ešte štipce :slight_smile:
29. máj 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...hej už sú v rúre.... :wink: :wink: :wink: slinky pomaly tečú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom že prídem neskoro na koňa.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka štipce?...ahá, tak už viem, čo vrieskal.....pýtal štipce...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...tú fašírku ako robíš?......pomrvíš filé, šupneš vajko a čo ešte?....
29. máj 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....môžeš farbami konkurovať dúhe :grinning: :grinning: :grinning: ......mňááááááááám dobrotu robíš...čo k tomu chlieb či zemiaky??
29. máj 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...potom nezabudni prežehliť :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..prežehliť...musí počkať do večera..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to už bez prílohy....je tam zemiak.... :wink:
29. máj 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 fašírku......pomeliem...alebo na maličké kúsky nakrájam.... :slight_smile: ...vajko.....cesnak.....korenie sol.....struhanka......musela by som kuk......či som nezabudla :slight_smile:
29. máj 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už si mu dala štipce? :grinning: :grinning: :slight_smile: ..................normálne sa pozývam na obed....drzo :grinning: :grinning: ...........a mäsko si dal aj do marinády?
29. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 možeme? :slight_smile:
29. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...šáák dojdi...ale rýchlo, lebo všetko zjem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vieš, mne predpísala pani doktorka veľa jesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....jasnačka, davaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok