• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
ahojte..............

nooo dnes to fakt vyzerá vonku fajnovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................mám pocit akoby bolo už Medarda.......každy den prší....neviem akého smaila dať :angry: :frowning2: :unamused: :confounded: :slight_smile: :wink: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a čo je u vás tak veselo??? :confused: :sweat_smile:
@jacka ja dávam na dnes zatiaľ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leje akoby to bolo treba.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže Petrík bol tu nablízku a zobral Niska do školy...nemusela som sa trepať ja....a Simonko si skočil šípku z gauča...jasné, že z tej najvyššej strany.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: dúfam, že smola na tento den je už vyčerpaná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vidíš na ten som zabudla :grinning: :grinning: :grinning: ............................aj sa mu niečo stalo?.........................ja som tiež rada že ráno chodí muž.... :wink:
30. máj 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....no...stalo...má červené čelo...ale bez hrče, takže asi len šuchol a nespadol na hlavu...dúúúfam.... :confounded: :confounded: :confounded:
...ozaj, ako záhrada???....ked bude takto liať, asi mi vyhnije celá cibuľa...sa na to možem.... :confounded: :confounded: :confounded:
30. máj 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....ešte že nič horšie mu nie.....žeby začal používať rúčky pri padaní?? :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
záhrada??................sa ani nepýtaj :cry: :cry: :cry: :cry: .......cibula polámaná od kurpov......paradajky žlté listy odpadávaju ......paprika....deravé listy .......ani hrášku a mrkvičke sa nechce rásť.................................ale zato čomu sa darí je burina :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vy ako?dufam že aspon vy lepšie
30. máj 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...lepšie??...no...papriku a paradajky mám pod foliou, takže to by malo byť ok....ale šalát mi asi zjedli slimáky...mrkva a hrášok sa za týžden ani nepohli..... :pensive: :pensive: :pensive: ..a kukurica ešte ani nos nevystrčila..... :grinning: :grinning: :grinning: ale zato jahody z minulého roka, čo boli na balkone, sú v záhrade a tým sa darí.....a máme aj malé egreše, bohato osypané ríbezle a všetky kvietky od svokry rastú ako huby po daždi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi z toho spravím len kvetinkovú záhradku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to máš super že ich máš schované......prídem na zber :grinning: :grinning: :grinning: ....................teplo treba ako soli.....nielen pre záhradku :wink: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: .....................................jahodky lubim....... :wink: ..................aspon že tým kvetom sa darí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................už neleje....len prší ....... :slight_smile: žeby na dnes už stačilo :slight_smile: :slight_smile:
30. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :confused: :confused: :confused: čo tak stručne a smutne?????
@jacka len prší???.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....hmmm..polievočka dovarená...ešte spravím neskor špagety a hotovo.... :wink: škoda len, že niekto dneska odmieta spať...... :angry: :angry: :angry: ...zas to žehlenie musí počkať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko asi sa napálila na počasie :sweat_smile:
no len prší.........v noci burka ráno lialo.......takže ten dážd je s toho najlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aku polievočku si varila a na špagety dáš čo?.........a ten včerajší obedík ako chutil?......................ja som si večer požehlila.....slniečko to trochu vysušilo a vietor vyfukal.. :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 daj niečo :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. máj 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....jaaj moje zlaté odbieham ku hrncom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
30. máj 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...polievka...našla som zvyšok hrášku, miešanú fazuľu a soju...tak som to dala dokopy a uvarila.... :wink: špagety...klasika....omáčka z konzervy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Deniskova špecialita... :grinning: :grinning: :grinning: ...včerajšok???.....jááááj...to zas bolo obžerstvo...ale dala som tam aj slaninku a klobásku, tak sme sa zalizovali až vieš kde..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ved nech sa mi pod tým kotlom riadne kúri, no nie???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy čo máte????...aj by som nejaký koláčik, len neviem....či sa mi chce.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...čo máte dobré?
30. máj 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...si užívaš jedlo keď to máš oficiálne prikázané!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......my máme zeleninovú polievku a halušky :wink: :wink: :wink: ..krpatej som urobila len také holé s cukrom lebo nechce bryndzu :angry: :angry: :angry: ....
30. máj 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..som čítala čo ste večera ešte písali a rozmýšľam, že načo zuzana chcela tip na zemiakové jedlo keď aj tak urobila niečo úplne iné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....
30. máj 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko rýchly obed:............... :slight_smile: :slight_smile: ..............nerada varím každy den :grinning: :grinning: ...............verím verím ....to polienko sa tam teraz zíde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................koláčik by som aj ja jedla.....len sa mi nič nechce........................ale že fakt nič :grinning: :grinning:

tu je záhrada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. máj 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..najkrajšiu máš v záhrade trávu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .........hrozné...babreš sa s tým a potom to zostane takéto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: ........keby už chcelo zostať pekne, teplúčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....ešte by z toho voľačo bolo......
30. máj 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....kúpalisko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ako armani?? :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: ...už sa udomácnil??:..
30. máj 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bahenný kupel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ale kupalisko by som už brala :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj burine sa darí :angry: :grinning: ..........,.,to vieš ked stále leje :angry: :angry:
30. máj 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka my máme bahenný kúpel na dvore..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby aj zelenina tak rástla, ako tá burina....lej, rastie....sucho je, rastie..... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Armani???.....ten už je tu doma....chodí mravkajúci pýtať do kuchyne salámu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak býva zavretý...alebo na balkone.....voľno po byte môže len ked Simčo spí.....
30. máj 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...idú vaši prváčikovia na výlet na konci roka??? :confused:
30. máj 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ideš piecť nejaký koláč?.....žeby som sa trochu aj ja pohla :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: .......sa aj vy máte...kupele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................presne ako píšeš......za každého počasie...keby mohla tak aj v zime sa ukáže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ....................................takže na salámku.......... :grinning: :grinning: :grinning: dobre naučený.......tak to je viac na balkone že :grinning: :grinning: :wink:
30. máj 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...kašlem na to...nejdem.....lenivá som.......počkám, kým prestane pršať, skočím do obchodu a asi urobím ten nepečený,čo som robila v piatok.....ani som z neho neochutnala, to som robila mamine, takže spravím aj pre nás.... :wink: ak sa vykotkodákam do obchodu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...na salámku...hlavne že ti povedia, že on len granule.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..naučím na kuchynskú stravu raz dva.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....balkon inak moc nemusí.....on je čisto "byťák"...ale zvykne si.....mame sa neodporuje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok