• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
....žienky moje, prázdniny sa nám blížia...už teraz mám hlavu šedivú...
30. máj 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........že mame sa neodporuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pomoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................................
ja tiež nejdem nič robiť.......ale ked prídu tak sa budem musieť aspon pohnuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ani nevrav o prázdninách...................... :frowning2: :frowning2: ....sa nejak bojím septembra :cry: :cry: :cry:
30. máj 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru, mama je generál..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a platí to na celú rodinu...vrátane svokriných kocúrov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....školskú tašku už máte??? :confused: ...inak, nechcem ťa strašiť....ale ja som rada, že ten prvý rok je už takmer za nami ....niekedy normálne uvažujem, že je zázrak, že mi z toho nešvihlo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko takže nad tebou už nie je nikto.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................................tašku?....neblázni .....moj muž sa tvári akoby o škole ani nepočul.......ale že nič nemáme....... :angry: :angry: ..............................jáj bojím bojím.... :frowning2: :frowning2: ..........ak teba nešvihlo tak dúfam že ja aj prežijem.......aj ked som na pochybách :pensive: :grinning:
30. máj 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......u vás sa tie micky na salámku rýchlo naučia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........ale ani sa im nečudujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......tiež by som nejedla granule keď je šanca aj na niečo iné :grinning: :grinning: :grinning: ........koľko má vlastne armani mesiačkov?:...
30. máj 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. máj 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ani mi nevrav o koncoročnom výlete :angry: :angry: :angry: ...debil počasie a na zajtra vymysleli deťom športovú olympiádu akože k MDD.....to tipujem tak na zápasy v blate :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a naša triedna sa rozhodla ísť v pondelok s deťmi na akože koncoročný výlet do lesa opekať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........mám taký pocit, že nekukajú počasie :confounded: :confounded: :confounded: ........
30. máj 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj...pridávam veľdiela...aktuálna výstavka na chodbe....
30. máj 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko noooooooooooooooooo ako u nás len oči rozlepily a mamáááááááááááááá ....jeden musím ísť do školky keď tak leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a druhý stéééééééém mlééééékooooo :grinning: :grinning: :grinning: tak som sa len usmiala na nich a zakryla som sa perinkou ale dlho mi to nevydržalo teroristi pokračovali a pridávali na hlasitosti :sweat_smile: :slight_smile: tak schytali strašno strašné štekliace mučenieeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..a prázdniny??!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: ...už teraz ma bolí žalúdok len si na to spomeniem :frowning2: :frowning2: ........u nás síce ešte prvé dva týždne funguje družina, ale už vidím slečnu ako chodí :sweat_smile: :sweat_smile: ......potom dovča...ale august si zlíznem naplno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........asi ujdem ja z domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no neviem, či aj naši na dnes niečo nemali...včera sa niečo učky bavili na chodbe...ale asi to zrušili, lebo Nisko nevedel o ničom..... :angry: :angry: :angry: :angry: ...Armani...neviem....tuším bude mať okolo roka..tak nejako, toľko mal aj Diego ked prišiel k nám.... :wink:
@jacka ..neboj, ked som ja prežila.....silné ženy predsa sme, no nie???? :wink:
30. máj 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..že teroristi...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to poznám.....človek sa tvári, že tam ani nie je a oni si nedajú povedať.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. máj 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a môj mužíček odmieta odložiť oslavu a gulášek na iný dátum aj napriek dažďom takže u nás povinná výbava gumáky a pršiplášte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v sobotu :sweat_smile:
zamrzol mi kon......alebo tak rýchlo píšem, že nestíha????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka..neboj zvládnete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....aj zo škôlky si mala mindráky a aha ako dobre to zvládate :wink: ........
30. máj 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte jedna aktuálna...niekto chce zrejme rezne na obed...... :angry: :angry: :angry: :angry:
30. máj 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko jasné že silné sme......len či až tolko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vy sa chystáte na dovolenku :slight_smile: ......................
30. máj 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....to ťa tak strašne ľúbia tí tvoji dvaja zbojníci :grinning: :grinning: :grinning: ......OK tú povinnú výbavu máme všetci, takže v sobotu :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..a kam chceš újsť???...pojdem aj ja....
@denisenko kde ich bude vyklepávať :grinning:
@denisenko pridávam sa :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..ja, že ide umývať okná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak naši by si rozumeli my tu máme teraz povyťahovaný hrncový a panvicový arzenál :grinning:
@jacka dovolenka???...nehrozí....potrebujeme dať dokopy záhradu, chatku zrenovovať a kedže sme začali parkovať na druhej strane domu, kde je len trávnik, tak ešte aj parkovisko.......že tie peniažky nepadajú z neba, že???
@leninka75 aj mne sa sťahuje žaludok ale zo školy...........asi som nie pripravená :slight_smile: ..................ale tebe tiež nezávidím.....uff :pensive:
30. máj 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka ..hocikde kde ma nenájdu tie dve prísavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........keď tak rozmýšľam asi nemám šancu sa im ukryť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...vyňuchajú všade :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ta šak dondzi :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
30. máj 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko teda ale mohli by padať..............................skor by som povedala že sa od vás budu kolutať preč :frowning2: :frowning2: .............................o zábavku budete mať postarané.... :pensive: ..................aspon tu na sk?....či k mamine :dizzy_face:
30. máj 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok