• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. marca 2017 
Ahojte...
Dnes som bola na dia, výsledky OK. Chlapi ráno zaspali, ale Viki aj tak zostal doma, lebo sa necítil dobre. Má sopliská a trochu kašle. Dnes ani plávanie nehrozí. Však sa ani nečudujem, však počasie je pod psa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Zajtra majú tiež športový deň, učia sa prvé dve hodiny. A majú aj súboj v Peonzovaní...a v pondelok idú o deviatej zase do kina. No super škola.
@leninka75 pôvodne som chcela niečo bezmäsité, ale hlavne som chcela jedlo so zemiakmi. A zemiaky som varila k tomuto mäsku...
30. máj 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako sa mi darí :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to je fajn že máte takú školu......ja mám nevry s tej MAťkovej.......vraj v každej tr. cigán..... :angry: :angry:
30. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....zajtra ho dáš do školy?
30. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my nemáme ani jedného, našťastie...ale majú tam takého zlého chlapca, všetkých bije. Kvôli nemu má Viki aj tú poznámku. Dúfam, že s ním niečo budú robiť a bud. rok nebude s nimi v triede. Už aj učka je z neho na nervy. Zajtra do školy pôjde, však mámpocit, že dnes to na muža len hral...neviem :confused:
30. máj 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka zajtra idete do zv?...........................................sa mu asi nechcelo do školy.................. :slight_smile: .............jedno horšie ako druhé..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........dúfam že v triede mať nič také nebudu......................................jááj muž chce na nejaké veterány vo Zv.... :confused: :confused:
30. máj 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chceme ísť, ale ešte nevieme...Peťo asi bude musieť ísť do roboty vraj...Ale čo sa týka Vikiho, tak kvôli nemu by sme aj mohli. A aké veterány, kde???
30. máj 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak to s tým chladným letom si ma teda nepotešila :frowning2:...
30. máj 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky....poslala som Niska do obchodu...o ulicu nižšie.....no som zvedavá, či nakúpi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....ved Ty máš doma hubovú farmu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Peonzovaní????...to čo je???? :confused: :confused: :confused: :confused:
30. máj 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....ja tú predpoved radšej nečítam....nechcem si pokaziť tento krásny upršaný den..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....už sme sa boli so Simonkom vyčvachtať v kaliužiach....... :grinning: :grinning: :grinning: ale zdá sa mi, že ho to trošku ukľudnilo.... :wink: :wink: :wink:
30. máj 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako Denisko??? :slight_smile:
30. máj 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nájdi si cez google, čo je Peonza. Je to taká somarinka, natáča sa na to taký motúz a hádže sa to. Musí sa to točiť na hrote. Sú tam rúzne triky a finty. Viki sa to ešte len učí. A vraj príde aj nejaký carlos-zakladateľ toho všetkého...
30. máj 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tu konečne prestalo pršať..............zas to vyzerá zlubne :grinning: :grinning: ................................upršaný ?..krásny? :grinning: :grinning: :grinning: srandistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ešte neprišiel....som zvedavá, kam šiel..... :confused: :confused: :confused: :confused:
30. máj 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to som aj ja zvedavá, ako Nisko nakúpi. Šikovníček to je!
30. máj 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko farma farma ....len nejedlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: škoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...mna z toho mojho decka raz trafí šľak...vyzerám ho z okna a jeho nikdy....a mladý pán si sedí u starkej pred telkou..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...vrátil sa už dávno, len že vianočku nemali, tak ostal u starkej...pečie koláč..... :angry: :angry: :angry: :angry:
30. máj 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no super! Tak však načo oznámiť, že už je doma...a to, že maminka už má nervy ho zdá sa vôbec netrápi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....a pritom dobre vie, že som mu povedala, že ked ho dlho nebude, budem volať policajtov.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...salámista...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............ja z neho nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................tak predsa budeš mať koláčik :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .... :grinning: :grinning: :grinning: a bez pečenia.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale už mám aj ingrediencie na banánovú striešku, tak si večer urobím.....bude na MDD :wink:
30. máj 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....ja už idem.....Simonko poutieral banánovú pusu do včera vypratého paplona...suší sa.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
30. máj 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sa máš :grinning: :grinning: :grinning: .........máš veselo...... :slight_smile: :slight_smile:
30. máj 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko asi si myslel, že si ho videla, kedy prišiel.
Viki kázal starkej urobiť smotanovo-pišškótovú tortu na MDD. Ale ak nepôjdeme nikam, urobím mu ju ja.
30. máj 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mna šibne.....čítam tu......možem jesť jahody ked som tehotná.................. :angry: :angry: :angry: :angry: to sú už fakt niektoré vadné alebo sa len robia :angry: :angry:
30. máj 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka neviem kde sú veteráni........ked príde sa popýtam........................kedy budeš vedieť či idete?
30. máj 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. máj 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok