• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@leninka75 vidíš to moja hlava prázdna :frowning2: :angry:
aj my sa pripájame všetučko najlepšie vela zdravíčka a lásky...........posielame cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dakujem.......vy ste už mali?.............čože robíš že nás nestíhaš? :frowning2:
aký ste mali víkend?.... :slight_smile:
3. jún 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafceeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
@jacka nemáš začo...veru, na to som zabudla, že neutierať, len tak uterákom jemne popritláčať...
@denisenko nie, ešte nie som zbalená. Ale už v podstate mám všetko kúpené. Ešte mi má prísť jedna nočná košeľa. Malé vecičky mám už všetky vypraté a vyžehlené...O tom Tantum Verde som aj ja počula. Vraj to príjemne chladí a vysušuje.
@leninka75 aj my prajeme Karolínke všetulinko všetko len to najlepšie k meninkám. Viki posiela CMUK.
3. jún 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@denisenko leninke a jacke to odporucala doktorka, mne povedela, že na kiahne nieeee...
@leninka75 krásne meniny malej velkej Karolínke :dizzy_face:
@jacka :frowning2: ....ja som bola sklamana, že to matko nedostal, myslela som, že sa ani nedá, aby nedostal a ništ.....súrodenci vikinkiných spolužiazočok to chytili...len my nie :angry:
3. jún 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babyyyyyyyyyyyyyy tak ništ :sweat_smile: žiadny bocian... červená armáda dorazila aj keď s omeškaním ,ale predsa.... už mám aj nasadenú novú HAK...
3. jún 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 a ty čo si s family nemdošlaaaa :wink: :wink: :wink: síce pršalo ale mi pod stanom akcoška FŇ :grinning: fotos bude neskôr
@jacka juuuuj kiahne :rolling_eyes: my sme ešte nemali :sweat_smile: rýchlo sa poliečte
@leninka75 ozaaaaaaaaaj Karolínke aj my želáme krásne meninky :dizzy_face:
@utka
@denisenko
@letty86 ahooooooooooooooj
3. jún 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 čakám že to Maťko dostane......inú možnosť neberiem :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....vy ste čo robili cez víkend?.....neboj raz ich hádam dostane... :wink:.....

@katka1819 ak nič....ked nič.........nuž škoda som sa tešila na tretie kolo.... :slight_smile: :grinning: :grinning: ....však si mladá možeš ešte plánovať :grinning: :slight_smile: ..........dalej :grinning:

s Maťkom tu keciame že za tri mes. pojde už do školy a len jeden bude chodiť do školky.........a on mi......ale ved je zima vonku to po lete pojdem :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ani ja som inú moznost nebrala :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale verím, že matko dostane...teraz by bolo lepšie, manzelov synovec mal v 16tich...vysoké horúčky, kiahne v oku, uchu, oku :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........to je asi jediná choroba, kde cakáme, nech aj súrodenec dostane.....
boli sme u mamky, v piatok sme tam aj spali, v sobotu sme prisli s matkom domov a v nedelu sme tam boli zas....mali sme otras pocasie, sme ani nemali nikde chut íst... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 asi ani muž to nemal.........zistíme.........veru radšej teraz ako neskor............si to dobre napísala......jedina choroba na ktoru čakáme :slight_smile: :grinning: :wink: .........................................u nás bolo fajn.....celkom...... :slight_smile: .............................človek je otrávený ked je takto hnusne...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj dnes je tam zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
super že to máme aj v puse :angry: :frowning2:
3. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nás aktuálne prsí...cez vikend bolo také aprílove počasie.....clovek nevedel, co cakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...veru, otras počasie :pensive:
3. jún 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj u nás prší......aj ked by nemuselo aspon ma to neťahá von ked nemožeme.........................Vikuška je už doma?
3. jún 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Viki mal úplne všade. Aj v očkách a tam je to vraj nebezpečné. Ale moja mamina hovorila, že aj ja som mala úplne všade. Ja som mala kiahne ako 9 ročná a môj brat ich odo mňa nedostal. A nemal ich dodnes...
3. jún 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka asi nie sú kiahne súdene každému :grinning: :slight_smile: :wink:

detičky vykupané už spinkaju....... :dizzy_face: :dizzy_face: aj vám prajem dobru
@denisenko......................................... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. jún 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trošku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Peťko zásadne na vécku :grinning: s novinami alebo letákmi(celý ocec) a Matulkov nacvičený úsmev pre foťák(celá mama) :grinning:
3. jún 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrúúúúú...
3. jún 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
@leninka75 všetúčko len to naj,naj,naj k meninkám :slight_smile:
4. jún 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......... :sunglasses: :sunglasses:
4. jún 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 všetúčko najlepšie.......vela lásky a zdravíčka.....posielame cmuky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............kedy budu fotočky :wink:
4. jún 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kráááááááááááááááááááááásne meninky prajem :grinning:
4. jún 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak dobréééééééééé ránko :wink: babule
4. jún 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 pekné :dizzy_face:
4. jún 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes to vyzerá krásne vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aj teplo aj slnko.....čo sa deje?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

a vy ste kde????,dostanete A :angry: :slight_smile:
4. jún 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!.....
@jacka, @denisenko, @utka, @letty86, @katka1819.............všetkým vám moc ďakujeme za milé priania!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...a pozývame na frťana!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. jún 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kde a kedy ??? :grinning:
4. jún 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ............šáák chliapalo jak sprosté, sme ani nos nevystrčili v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........muž vie, že sa chystáme do Bytče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............včera som volala s tvojou ségrou, možno nám bude fotiť krpcov :wink: :wink: :wink: .............inak tie názvy mesiacov..sa rehocem ešte teraz :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...aaaaj hneď!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...smer PB a potom ďalej ešte navigujem :wink: :wink: :wink: :wink:
4. jún 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..ako repíková kúra??....Maťko je doma?
4. jún 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok