Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2013

@leninka75 vidíš to moja hlava prázdna ☹ 😠
aj my sa pripájame všetučko najlepšie vela zdravíčka a lásky...........posielame cmuk 😵 😵 😵

jacka
3. jún 2013

@denisenko dakujem.......vy ste už mali?.............čože robíš že nás nestíhaš? ☹
aký ste mali víkend?.... 🙂

katka1819
3. jún 2013

čafceeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
3. jún 2013

Ahojte...
@jacka nemáš začo...veru, na to som zabudla, že neutierať, len tak uterákom jemne popritláčať...
@denisenko nie, ešte nie som zbalená. Ale už v podstate mám všetko kúpené. Ešte mi má prísť jedna nočná košeľa. Malé vecičky mám už všetky vypraté a vyžehlené...O tom Tantum Verde som aj ja počula. Vraj to príjemne chladí a vysušuje.
@leninka75 aj my prajeme Karolínke všetulinko všetko len to najlepšie k meninkám. Viki posiela CMUK.

letty86
3. jún 2013

ahojte 😉
@denisenko leninke a jacke to odporucala doktorka, mne povedela, že na kiahne nieeee...
@leninka75 krásne meniny malej velkej Karolínke 😵
@jacka ☹ ....ja som bola sklamana, že to matko nedostal, myslela som, že sa ani nedá, aby nedostal a ništ.....súrodenci vikinkiných spolužiazočok to chytili...len my nie 😠

katka1819
3. jún 2013

babyyyyyyyyyyyyyy tak ništ 😅 žiadny bocian... červená armáda dorazila aj keď s omeškaním ,ale predsa.... už mám aj nasadenú novú HAK...

katka1819
3. jún 2013

@leninka75 a ty čo si s family nemdošlaaaa 😉 😉 😉 síce pršalo ale mi pod stanom akcoška FŇ 😀 fotos bude neskôr
@jacka juuuuj kiahne 🙄 my sme ešte nemali 😅 rýchlo sa poliečte
@leninka75 ozaaaaaaaaaj Karolínke aj my želáme krásne meninky 😵
@utka
@denisenko
@letty86 ahooooooooooooooj

jacka
3. jún 2013

@letty86 čakám že to Maťko dostane......inú možnosť neberiem 😀 😀 😀 😉 ....vy ste čo robili cez víkend?.....neboj raz ich hádam dostane... 😉.....

@katka1819 ak nič....ked nič.........nuž škoda som sa tešila na tretie kolo.... 🙂 😀 😀 ....však si mladá možeš ešte plánovať 😀 🙂 ..........dalej 😀

s Maťkom tu keciame že za tri mes. pojde už do školy a len jeden bude chodiť do školky.........a on mi......ale ved je zima vonku to po lete pojdem 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2013

@letty86 vidím ťa 😵 😵 😵

letty86
3. jún 2013

@jacka ani ja som inú moznost nebrala 😀 😅 😅 😅 ...ale verím, že matko dostane...teraz by bolo lepšie, manzelov synovec mal v 16tich...vysoké horúčky, kiahne v oku, uchu, oku 😕 😕 😝 ........to je asi jediná choroba, kde cakáme, nech aj súrodenec dostane.....
boli sme u mamky, v piatok sme tam aj spali, v sobotu sme prisli s matkom domov a v nedelu sme tam boli zas....mali sme otras pocasie, sme ani nemali nikde chut íst... 😝

jacka
3. jún 2013

@letty86 asi ani muž to nemal.........zistíme.........veru radšej teraz ako neskor............si to dobre napísala......jedina choroba na ktoru čakáme 🙂 😀 😉 .........................................u nás bolo fajn.....celkom...... 🙂 .............................človek je otrávený ked je takto hnusne...... 😝 aj dnes je tam zas 😝 😝 😝

jacka
3. jún 2013

super že to máme aj v puse 😠 ☹

letty86
3. jún 2013

@jacka u nás aktuálne prsí...cez vikend bolo také aprílove počasie.....clovek nevedel, co cakat 😝 ...veru, otras počasie 😔

jacka
3. jún 2013

@letty86 aj u nás prší......aj ked by nemuselo aspon ma to neťahá von ked nemožeme.........................Vikuška je už doma?

utka
3. jún 2013

@jacka Viki mal úplne všade. Aj v očkách a tam je to vraj nebezpečné. Ale moja mamina hovorila, že aj ja som mala úplne všade. Ja som mala kiahne ako 9 ročná a môj brat ich odo mňa nedostal. A nemal ich dodnes...

jacka
3. jún 2013

@utka asi nie sú kiahne súdene každému 😀 🙂 😉

detičky vykupané už spinkaju....... 😵 😵 aj vám prajem dobru
@denisenko......................................... 😕 😕 😕 😕 😕 😕

katka1819
3. jún 2013

trošku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Peťko zásadne na vécku 😀 s novinami alebo letákmi(celý ocec) a Matulkov nacvičený úsmev pre foťák(celá mama) 😀

utka
3. jún 2013

Dobrúúúúú...

denisenko
4. jún 2013

Dobré ránko 😉
@leninka75 všetúčko len to naj,naj,naj k meninkám 🙂

jacka
4. jún 2013

ahojte.......... 😎 😎

jacka
4. jún 2013

@leninka75 všetúčko najlepšie.......vela lásky a zdravíčka.....posielame cmuky 🙂 😵 😵 ..............kedy budu fotočky 😉

katka1819
4. jún 2013

@leninka75 kráááááááááááááááááááááásne meninky prajem 😀

katka1819
4. jún 2013

inak dobréééééééééé ránko 😉 babule

jacka
4. jún 2013

@katka1819 pekné 😵

jacka
4. jún 2013

dnes to vyzerá krásne vonku 😎 😎 😎 😎 aj teplo aj slnko.....čo sa deje?? 😎 😎 😎 😎

a vy ste kde????,dostanete A 😠 🙂

leninka75
4. jún 2013

ahojte!!.....
@jacka, @denisenko, @utka, @letty86, @katka1819.............všetkým vám moc ďakujeme za milé priania!!!! 😵 😵 😵 😵
...a pozývame na frťana!!! 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
4. jún 2013

@leninka75 kde a kedy ??? 😀

leninka75
4. jún 2013

@katka1819 ............šáák chliapalo jak sprosté, sme ani nos nevystrčili v sobotu 😝 😝 😝 ........muž vie, že sa chystáme do Bytče 😀 😀 😀 😀 😀 ..............včera som volala s tvojou ségrou, možno nám bude fotiť krpcov 😉 😉 😉 .............inak tie názvy mesiacov..sa rehocem ešte teraz 😀 😀 😀

leninka75
4. jún 2013

@katka1819 ...aaaaj hneď!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 ...smer PB a potom ďalej ešte navigujem 😉 😉 😉 😉

leninka75
4. jún 2013

@jacka..ako repíková kúra??....Maťko je doma?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre