• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@leninka75 beriem za slovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...kedy a kde? :grinning: :grinning: ...možme aj s kiahnami a kašlom? :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 repíková...............si nepočula len rev že je špinavá voda a on tam nebude???..............tak rýchlo harmanček ani to sa mu nepáčilo tak som tam šupla aj Maťka a potom nechcel von :angry: :angry: ................................vy ako?....dáš foto koláčika či ako???
4. jún 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..fernetík čaká!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............jasné prídite so všetkým :grinning: :grinning: :grinning: .......kiahne berieme a kašel zaženieme :wink: .......
4. jún 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to robila prvé dva kúpele aj Laurinka, že ona nejde do takej špinavej a "pdlavej" (smradlavej) vody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............ale tiež vošla Lilka a bahnila sa, že v čajíku :grinning: :grinning: :grinning: ..tak potom aj Laurinka :wink: .........my sa tak kúpeme každú sobotu v bylinkách :slight_smile: ...Maťko zatiaľ nič??
4. jún 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a foto bude trošku neskôr :wink:
4. jún 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteeee...
@leninka75 všetko najlepšie k meninkám :wink:! Vy to máte teraz nejako nahusto :slight_smile: .
@jacka u vás :sunglasses: ? Tu od rána lialo...teraz prestalo, ale je len 10 stupňov.
4. jún 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ....mám taký pocit, že až moc husto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .......zaklincujeme to v nedeľu mužovou 40-tkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..vy ste prečo boli vtedy s kiahňami v nemocke??...dobre si pamätám, že ste boli?...či som si to s niekym pomýlila? :confused: :confused: :confused:
4. jún 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to máte v nedeľu ako zaltý klinec programu :wink:. Supeeeer!
Hej, my sme boli v nemocke. Viki mal kiahne aj v očiach, čo je vraj nebezpečné a mal dlho vysoké teploty. Tak preto.
4. jún 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....aj mu niečo dávali do očiek?......kedy ty máš vlastne presne termín??.....
4. jún 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..včera večer som urobila ten sirup, fľaše som zabalila do riadnej larisy a ešte stále sú teplé :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........idem ešte uroiť ten šumák :slight_smile:
4. jún 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ........ved uvidím ako bude dnes vrešťať..... :slight_smile: ...................dufam že bazička bude chutiť :slight_smile: .........iné ani nepíš :grinning: :grinning: :wink: .................ja to nechávam aj dlhšie.......ako sa mi chce :grinning: :grinning: ...v mojej lenivosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka 23 st a :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..................fuj velmi teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
4. jún 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...určite bude chutiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ja mám také rada :dizzy_face: :dizzy_face: ..aj žihľavový sirup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..fakt máte tak teplúčko?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...škoda, že aj ku nám nepríde :frowning2: :frowning2:
4. jún 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ten žihlavovy je dobrý?....aký má farbu?......ako chutí?.............žeby som aj ja skusila :slight_smile: ...........................................neviem či je dobré takéto teplo.........až dusno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................pošlem či príde ..........tak príde :slight_smile:
4. jún 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..taký bledúčko žltý...a kyselkavý lebo tiež tam ide kys. citrónová a aj žihľavu tam cítiť, ale jemne :wink: .......vidíš to na búrku u vás keď je tak dusno?......
4. jún 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak hod receptík prosím prosím... :dizzy_face: :dizzy_face: vyskušam.......................................neviem či burka........aspon zatial nie......ale nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....umyť 20 stebiel žihľavy a dať do pohára, zaliať 2 litrami studenej prevarenej vody, pridať 1 kys. citrónovú, zamiešať a nechať stáť 24 hod., potom precediť, pridať 2 kg cukru a rozmiešať, skladovať v chlade.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
........vyskúšaj a uvidíš.... :wink:........
4. jún 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to je skoro ako na bazu................no a kolko tej kyseliny?...............a nevariť???
4. jún 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...a vieš, že ako som to dopísala som začala rozmýšľať nad tou kyselinou?? :slight_smile: .......ja som tuším dávala celé balenie 100 g.....ale asi by stačilo ako do bazy 70 g.......nie tento sa nevarí.....nie je ho veľa z tej dávky a u nás dlho nevydrží, rýchlo sa vypije, takže sa nestihne pokaziť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vyskušam..... :slight_smile: ......uvidím ako im bude chutiť.... :wink:
4. jún 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako krááááááááásne vonku teplúčko a my tu kysneme ako knedle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................hádam pojdem aspon na chvilu na dvor.... :sweat_smile:
4. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vieš, že už si ani nepamätám, či mu niečo dávali do očiek. Tuším nie, len do pusy tabl. Nizoral, lieky proti teplote a kúpeľ v hypermangáne. Ten žihľavový asi aj ja vyskúšam. len nemám fľaše :frowning2:.
@jacka už je aj u nás :sunglasses: a teplejšie...Ale 23 nieeee...
4. jún 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....ja sa s vami nehrám :stuck_out_tongue_closed_eyes:...u nás už aj zasa pršííííííííí :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
4. jún 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..že Nizoral :sweat_smile: ..mňa hneď napadol šampón proti lupinám :grinning: :grinning: :grinning: ...... a tie fľaše :wink: ....tehotná netehotná musíš začať piť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............
4. jún 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..aj Peťka si zobrala von?......ako tie kiahne v pusinke, nebolí ho to??......
4. jún 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ale hráš :dizzy_face: :dizzy_face: ...bola na chvilu je tam teplejšie ako dnu........slnko nebolo......chvilu sme posedeli....potom sme šli do auta............a dnu-................................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to aj mne hneď napadlo, keď som počula, že Nizoral. Kázala som mužovi, nech donesie z roboty sklenené fľaše. Tam pijú minerálky z takých.
U nás sa už tiež zase oblačí... :angry:
4. jún 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toto poobedie stojí čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka aj u nás..................ale zatial teplo :slight_smile:
4. jún 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tu keby nefúkalo, tak by bolo tiež celkom teplo...
4. jún 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. jún 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok