• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
@letty86 pekné že si aj mna spomenula :dizzy_face: :dizzy_face: ...kde si bola tak dlho??? :confused:
5. jún 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
@leninka75 Laurinke prajeme všetko najlepšie k meninkám :wink:. My sme od Dunaja myslím, že dosť ďaleko. Tak dúfajme, že nás nevytopí. Ale ten Devín je ozaj na zaplakanie :frowning2:.
Ja som varila cestoviny so syrovo-šampiňónovo-smotanovou omáčkou.
@jacka u nás je zase škaredo. Dúfam, že keď prídeme na víkend do ZV, že sa to počasie neotočí a bude tam stále pekne.
Dnes ma akosi bolí spodok brucha. Žeby sa Lucinka zosúvala nižšie? Nad ránom som bola vyše hodiny hore, čo ma bolelo na pravej strane akoby vaječník a kríže :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
5. jún 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dnes máme rodičko, som zvedavá, čo sa dozvieme :wink:.
5. jún 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..ďakujem za Lolku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......keď to budem čítať a natrafím na nejakú "super" radu si píš, že sa isto podelím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. jún 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..ďakujeme za prianie!! :wink: .....veru dosť možné, že sa už drobec chystá :slight_smile: ...kedy máš presne termín?....
5. jún 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86...vy sa ako máte??:...detičky sú zdravé?......a maminka ako?....už konečne abstinuješ, aby si si dala do poriadku tú pečeň??? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. jún 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nechápem....ako može byť z 22st...za 10min.................14st :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maťulo má zajtra noc bez mami........................akože nechápem kedy to chceli dať vedieť...............asi najlepšie ráno :angry: :angry: ....................a idem sa venovať Peťkovi.........Mať,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ko ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,šiel .................................k zubárovi..........................reklamáciu neuznala..........muž nezaplatil..............tak nás vyhodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .........a Maťko ide?? :slight_smile: ..........no super takže mama mala pravdu s tými zubárskymi reklamáciami u detí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........a čo teraz?....idete chodiť ku inému zubníkovi či ako??:....to muž na tvrdo odmietol cvaknúť???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 termín mám 15.7.
5. jún 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....a nepôjdeš aj trochu skôr keď máš plánovanú sekciu?....
5. jún 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka iba včera som tu nebola :wink: nestíham :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 detičky sú zdravé...nech im to ostane...matulo nejaký urevaný :angry: ...vikuska ide v pondelok do skoly prírody, v sobtou máme oslavu, zajtra ideme na alergo, tak celkom perné.....
a boli sme zistovat dovolenku, chceli by sme ist letecky...rozmýšľame nad Gréckom, alebo Tureckom......ale uvidíme, ako s Matkovým prstíkom :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...musíme zbehnú na kontrolu.....teraz mu to hnisá...tak neviem, či budeme moct íst :pensive: ...zatial si ho nesmie namáčat.....a na dovelenku ideme od 3.jula, čo je za chvilu...tak uvidíme :confused:
veru, si ma odhalila, maminka abstinuje na 100% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...čo mi iné ostáva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked je v takom stave
@utka sa ti ti blízi :wink:
5. jún 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
5. jún 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..kým ja som napísala kuk..už si pridala príspevok :wink: ......možno nabudúce budem rýchlejšia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..viem vikinka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................prečo rovno 3. júla?....muž má predpísanú dovolenku či prečo?? :confused: .......veru tento rok musíme za slniečkom a teplúčkom niekam vypadnúť, lebo tu sa ho asi nedočkáme :frowning2:...........ešte len rozmýšľate či už aj niečo vyberáte??......potom ukáž som zvedavá :grinning: ........nebude Maťko z toho prstíka taký umrňaný??? :frowning2: .....aj mu to nejako ošetruješ??..repík??....
5. jún 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak si vybral dovolenku...aj nasi známi...oni nemozu v auguste....prevezujeme kazdy den prstík, nesmie ho mat mokry....dezinfikujeme...trulko dr. nič nepovedal, ani že kontrola nie je nutná, :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ideme...či vobec mozeme....ak nemoze máčat prštek vo vode, tak nemá význam ist k moru :pensive:
asi nie z prstíka, také obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ja, manzel je uhundranýýýý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ale však ja nemám plánovanú sekciu. Ja budem rodiť normálne. Pre mňa je sekcia viac nebezpečná kvôli strate krvi...
5. jún 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..som zvedavá čo vám povedia........to hundranie poznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..pa, pa
5. jún 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..raz si niečo písala o sekcii, tak som si myslela, že to máš na 100%.... :pensive: .....no nič zle som si zapamätala :pensive: ...hádam mi za to hlavu neutrhneš :grinning::grinning::grinning:...už budem v obraze :wink: ........
5. jún 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....idem ja robiť kakavko...a postupne pohádzať deti do postelí :grinning: :grinning: :grinning: ...dobrú noc! :wink:
5. jún 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 a ja som ťa včera videla?......... :confused: :confused: :confused: nejaké mám okno dokorán :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....................................chuda Maťko.......takto sa stále trápite..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......bodaj by to mal čo najskor zahojené :slight_smile:
@leninka75 moji sú už hodený ale bez kakavka.....................Maťko ide na noc......teší sa ani spať sa mu nechcelo......ale maju krutý režim pri mne........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: o pol 8 v posteli..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................................

deni má už tolko áčok že som zvedavá na čo sa ide vyhovárať :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........................Peťulo mi nejak zle spinká.....neviem čo sa deje :frowning2: :frowning2:
5. jún 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 oneskorene Laure všetko najlepšie... :wink: :wink: :wink: ...čo porábam???.... :confused: :pensive: :pensive: nič....len Simonko si vyžaduje nejako moc pozornosti... :confounded: :confounded: :confounded:
5. jún 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes sme boli predposledný raz na plavárni...a kým som prišla domov, tak Simonkovi vystúpila teplota na 39,2.....tak teraz od strachu ani oko nezažmúrim a straším pri PC..inokedy už dávno spím....
5. jún 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...asi už všetci spinkáte....pekné sny...ja mám budík pre mužíka o 22.45 a potom ešte nejako prežiť do rána.....
5. jún 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nieeeee, ešte to!!! Hlavu budeš ešte potrebovať :wink:
Baby, v Dudinciach bolo asi pre hodinou a pol zemetrasenie :frowning2:
5. jún 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko júj, a z čoho má chúďatko teploty? Nech ste rýchlo fit!
5. jún 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka neviem...myslela som že asi ztuby...ale zdá sa mi, že začal pokašliavať.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. jún 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka zemetrasenie???? :confused: :confused: :confused: :confused:
5. jún 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, idem....dala som mu teraz panadol a dnes budem za netopiera..... :pensive: :pensive: :pensive: idem zobudiť mojho drahého, že hor sa do práce..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok