Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. jún 2013

@letty86 pekné že si aj mna spomenula 😵 😵 ...kde si bola tak dlho??? 😕

utka
5. jún 2013

Ahojteee...
@leninka75 Laurinke prajeme všetko najlepšie k meninkám 😉. My sme od Dunaja myslím, že dosť ďaleko. Tak dúfajme, že nás nevytopí. Ale ten Devín je ozaj na zaplakanie ☹.
Ja som varila cestoviny so syrovo-šampiňónovo-smotanovou omáčkou.
@jacka u nás je zase škaredo. Dúfam, že keď prídeme na víkend do ZV, že sa to počasie neotočí a bude tam stále pekne.
Dnes ma akosi bolí spodok brucha. Žeby sa Lucinka zosúvala nižšie? Nad ránom som bola vyše hodiny hore, čo ma bolelo na pravej strane akoby vaječník a kríže 😝...

utka
5. jún 2013

Dnes máme rodičko, som zvedavá, čo sa dozvieme 😉.

leninka75
5. jún 2013

@letty86 ..ďakujem za Lolku 😵 😵 😵 ......keď to budem čítať a natrafím na nejakú "super" radu si píš, že sa isto podelím 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

leninka75
5. jún 2013

@utka ..ďakujeme za prianie!! 😉 .....veru dosť možné, že sa už drobec chystá 🙂 ...kedy máš presne termín?....

leninka75
5. jún 2013

@letty86...vy sa ako máte??:...detičky sú zdravé?......a maminka ako?....už konečne abstinuješ, aby si si dala do poriadku tú pečeň??? 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
5. jún 2013

nechápem....ako može byť z 22st...za 10min.................14st 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
5. jún 2013

Maťulo má zajtra noc bez mami........................akože nechápem kedy to chceli dať vedieť...............asi najlepšie ráno 😠 😠 ....................a idem sa venovať Peťkovi.........Mať,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ko ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,šiel .................................k zubárovi..........................reklamáciu neuznala..........muž nezaplatil..............tak nás vyhodila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. jún 2013

@jacka .........a Maťko ide?? 🙂 ..........no super takže mama mala pravdu s tými zubárskymi reklamáciami u detí ☹ ☹ ☹ ☹ .........a čo teraz?....idete chodiť ku inému zubníkovi či ako??:....to muž na tvrdo odmietol cvaknúť???? 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

utka
5. jún 2013

@leninka75 termín mám 15.7.

leninka75
5. jún 2013

@utka ....a nepôjdeš aj trochu skôr keď máš plánovanú sekciu?....

letty86
5. jún 2013

@jacka iba včera som tu nebola 😉 nestíham 😀 😝
@leninka75 detičky sú zdravé...nech im to ostane...matulo nejaký urevaný 😠 ...vikuska ide v pondelok do skoly prírody, v sobtou máme oslavu, zajtra ideme na alergo, tak celkom perné.....
a boli sme zistovat dovolenku, chceli by sme ist letecky...rozmýšľame nad Gréckom, alebo Tureckom......ale uvidíme, ako s Matkovým prstíkom 😔 😔 😔 😔 ...musíme zbehnú na kontrolu.....teraz mu to hnisá...tak neviem, či budeme moct íst 😔 ...zatial si ho nesmie namáčat.....a na dovelenku ideme od 3.jula, čo je za chvilu...tak uvidíme 😕
veru, si ma odhalila, maminka abstinuje na 100% 😀 😀 😀 😀 ...čo mi iné ostáva 😝 ked je v takom stave
@utka sa ti ti blízi 😉

leninka75
5. jún 2013

@letty86..kuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
5. jún 2013

@letty86 ..kým ja som napísala kuk..už si pridala príspevok 😉 ......možno nabudúce budem rýchlejšia 🙂 🙂 🙂

leninka75
5. jún 2013

@letty86 ..viem vikinka 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 ................prečo rovno 3. júla?....muž má predpísanú dovolenku či prečo?? 😕 .......veru tento rok musíme za slniečkom a teplúčkom niekam vypadnúť, lebo tu sa ho asi nedočkáme ☹...........ešte len rozmýšľate či už aj niečo vyberáte??......potom ukáž som zvedavá 😀 ........nebude Maťko z toho prstíka taký umrňaný??? ☹ .....aj mu to nejako ošetruješ??..repík??....

letty86
5. jún 2013

@leninka75 tak si vybral dovolenku...aj nasi známi...oni nemozu v auguste....prevezujeme kazdy den prstík, nesmie ho mat mokry....dezinfikujeme...trulko dr. nič nepovedal, ani že kontrola nie je nutná, 😠 😝 ale ideme...či vobec mozeme....ak nemoze máčat prštek vo vode, tak nemá význam ist k moru 😔
asi nie z prstíka, také obdobie 😝

letty86
5. jún 2013

idem ja, manzel je uhundranýýýý 😀 😝

utka
5. jún 2013

@leninka75 ale však ja nemám plánovanú sekciu. Ja budem rodiť normálne. Pre mňa je sekcia viac nebezpečná kvôli strate krvi...

leninka75
5. jún 2013

@letty86 ..som zvedavá čo vám povedia........to hundranie poznám 😀 😀 😀 😀 ..pa, pa

leninka75
5. jún 2013

@utka ..raz si niečo písala o sekcii, tak som si myslela, že to máš na 100%.... 😔 .....no nič zle som si zapamätala 😔 ...hádam mi za to hlavu neutrhneš 😀😀😀...už budem v obraze 😉 ........

leninka75
5. jún 2013

.....idem ja robiť kakavko...a postupne pohádzať deti do postelí 😀 😀 😀 ...dobrú noc! 😉

jacka
5. jún 2013

@letty86 a ja som ťa včera videla?......... 😕 😕 😕 nejaké mám okno dokorán ☹ ☹ ☹ ☹ .....................................chuda Maťko.......takto sa stále trápite..... ☹ ☹ ☹ ☹ ......bodaj by to mal čo najskor zahojené 🙂
@leninka75 moji sú už hodený ale bez kakavka.....................Maťko ide na noc......teší sa ani spať sa mu nechcelo......ale maju krutý režim pri mne........ 😀 😀 😀 😀 😀 o pol 8 v posteli..... 😀 😀 😀 😀 ......................................

deni má už tolko áčok že som zvedavá na čo sa ide vyhovárať 😠 😠 😠 😠 😠 😉 😉 😉 😉 😉

dobru nocku 😵 😵 😵 😵 ...........................Peťulo mi nejak zle spinká.....neviem čo sa deje ☹ ☹

denisenko
5. jún 2013

@leninka75 oneskorene Laure všetko najlepšie... 😉 😉 😉 ...čo porábam???.... 😕 😔 😔 nič....len Simonko si vyžaduje nejako moc pozornosti... 😖 😖 😖

denisenko
5. jún 2013

dnes sme boli predposledný raz na plavárni...a kým som prišla domov, tak Simonkovi vystúpila teplota na 39,2.....tak teraz od strachu ani oko nezažmúrim a straším pri PC..inokedy už dávno spím....

denisenko
5. jún 2013

...asi už všetci spinkáte....pekné sny...ja mám budík pre mužíka o 22.45 a potom ešte nejako prežiť do rána.....

utka
5. jún 2013

@leninka75 nieeeee, ešte to!!! Hlavu budeš ešte potrebovať 😉
Baby, v Dudinciach bolo asi pre hodinou a pol zemetrasenie ☹

utka
5. jún 2013

@denisenko júj, a z čoho má chúďatko teploty? Nech ste rýchlo fit!

denisenko
5. jún 2013

@utka neviem...myslela som že asi ztuby...ale zdá sa mi, že začal pokašliavať.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
5. jún 2013

@utka zemetrasenie???? 😕 😕 😕 😕

denisenko
5. jún 2013

joj, idem....dala som mu teraz panadol a dnes budem za netopiera..... 😔 😔 😔 idem zobudiť mojho drahého, že hor sa do práce..... 😝 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre