Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
7. jún 2013

@jacka ani z iných keksíkov-bezlepkových?

jacka
7. jún 2013

@utka jedny Bebe bezlepkové 140g. stoje skoro 3 e.......to ja nedám........a ešte ak to nebudu jesť ... ☹ ☹ ☹

denisenko
7. jún 2013

@jacka ...oj, moja...ťažká otázka.....ale Petríkov komentár, potom ako prišiel po 14 hodinách z práce, nevyspatý a letel s nami....: s vami sa človek nenudí........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte jeden, ale doktorkin pri odchode:...nebojte sa, on z toho vyrastie...... 😀 😀 😀 😀 😀 človek má hned lepší den, že???? 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. jún 2013

@utka on máličko pije, preto ho to tak drapne.... 😔 😔 😔

jacka
7. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ten kometár na vás sedí 😀 😀 😀 😀 😀 srandisti ste 😀 😀 😀 😀 ...............................aj ten dr. komentár mi pripomenul.....ked sme boli s Peťkom...nebojte nebude večne grckať 😀 😀 😝 ............................fajn že máš dobrú náladu 😵 😵 ......a ako je Simonkovi?...

jacka
7. jún 2013

@denisenko ja som dávla Peťkovi cez odmerku piť také čo su v tých tekutých liekoch....dobrovone nasilu......ked málo pil.... 😔

denisenko
7. jún 2013

@jacka ....teraz spinká...ale v noci spal a ráno vstal akoby sa nič nedialo.... 🙂 klop,klop,klop..... 🙂 ...niekedy by som sa radšej veru nudila..... 😝 😝 😝 😝 😝 ...skúšala som kedysi nasilu, ale to bolo viac škody...takto z fľaše vypije aspon čosi, aj plienky má pekne počúrané, takže až taký dehydrovaný nie je....len za normálnych okolností mu to asi stačí, ale pri teplotách sa s tým organizmus nevie vysporiadať...... ☹

utka
7. jún 2013

@jacka no aj tento koláčik bol dosť drahý-tie čokolády...
@denisenko tak to nie je dobre, keď málo pije. Hlavne pri horúčkach... ☹

denisenko
7. jún 2013

@utka ...ved to..lenže ho nedonútiš.... 😖 😖 😖 😖

utka
7. jún 2013

Ani nejaký džúsik alebo neviem, čo deťom chutí???

jacka
7. jún 2013

@denisenko každu chvilu po trošku ...neboj nevypluje všetko 😵 😉 ......................neboj nič ....ked bude velký budete na to s usmevom spomínať 😉 😉 😉..................................ale verím ti radšej sa nudiť ako takto stresovať 😒

@utka ak si predstav čoby to mna vyšlo 😝 😝 😝 ............aspon bol dobrý?

denisenko
7. jún 2013

@utka on vypije len sirupovú vodu..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ani čaj, ani čistú vodu, nič......a mlieko...

denisenko
7. jún 2013

@jacka ...to by si sa čudovala, čo všetko sa dá vypľuť....ja s ním bojujem 3x denne s ATB v striekačke...všetko ostatné dostáva v čípkoch....

utka
7. jún 2013

@jacka včera som ochutnala, je fajný, ale berieme ho so sebou do ZV.
@denisenko tak aspoň niečo vypije...

denisenko
7. jún 2013

..no nič, idem niečo aj robiť...ostal mi tu bordel ešte zo včera...... 😀 😀 😀 😀 😀 a aspon pol prasiatka upiecť, lebo tie stresy sa hned ukázali na váhe......tak dobrú chuť..... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
7. jún 2013

@denisenko veru len sa napapaj..... 😵 😵 😵 😵 .........včera si asi tomu vela nedala 🙂 .....................ako ideš piecť mäsko?

jacka
7. jún 2013

@denisenko no vidíš bordel ťa pekne počkal 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. jún 2013

@jacka ..bordel je vždy to, čo počká...... 😀 😀 😀 😀 ...mäsko mám v páci nachystané na grilovanie, tak som rebrá a líčka strčila do rúry.... 😵 😵 😵 😵 ...slinky moje..... 😝 😝 😝 takýto jazyk mi trčí...... 😀 😀 😀 😀 včera....večer som doslova zožrala celú pizzu 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
7. jún 2013

@denisenko ako dobre, že ste už doma 😉
@jacka to je raidna pálka za pár sušienok ☹
príde dnes svokra, tesim sa 😵

jacka
7. jún 2013

@denisenko škoda že bordel nemá nohy žeby aj sám zdrhol 😀 😀 😀 😀 ...................tak vy idete grilovať......parádička 😵 😵 😵 ................to aj mne teču aj na takú dialku 😀 😀 😀 ..........................................doslova a na jeden hryz? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. jún 2013

@letty86 keby len to...... ☹ ☹ ........................ako dlho sa zdrží?.........

denisenko
7. jún 2013

...a on ešte stále spinká.... 😕 😕 😕 už som bola 3x kontrolovať čielko a on spí..... 😕 😕 😕

jacka
7. jún 2013

ráno vravím mužovi....idem zapnuť rýchlo mobil....budu volať zo školky,...........ten na mna kuká .......to určite 😠 😠 😠 😠 ..............zachvilu zvoní............teraz kukám ja 😀 😀 😀 ......................z jedálni vraj či viem že Maťko nemá pečivo???.. 😕 😕 😕 😕 😕 ako je to možné?...... 😕 😕 😕 😅 😅 😅 že vraj mu ohrievali žemlu tak stvrdla...nepovedal vám Maťko????......... 😝 😝 😝 😝 ...nervy moje...

jacka
7. jún 2013

@denisenko ale nemá už teplotu?......to vieš musí dobehnuť spánok .....pekne ho tam nechaj a kontroluj 😵 😵 😵 😵

letty86
7. jún 2013

@jacka do nedele bude.....a tá sezóna....stále niečo kvitne, rastie 😝 vikuska má alergiu na všetko mozné...tráva, stromy, obilie 😝

denisenko
7. jún 2013

@jacka ...a mala si???? 😕 😕 😕 😕 ...prečo si vedela, že budú volať???? 😀 😀 ...neviem, čielko má také....akurát, si myslím.... 😅

my sme taká rodinka naopak.....moji chlapi majú dnes na obed rajčinovú polievku a dukátové buchtičky s vanilkovým krémom....a ja kedže nemusím sladký obed........mäsko... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. jún 2013

@denisenko to vyzerá strašne dobre................. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..........................mnáááám..... 😵 😵 😵 😵 ..............aj muž zje dukátky???
no mala som ...vždy mám v rezerve v mrazáku.............neviem mala som ti taký čudný pocit..... 😉

jacka
7. jún 2013

@letty86 tak to nebude dlho?.............................no pekne to aby ani von nechodila ☹

jacka
7. jún 2013

@denisenko to by si cítila že má teplotu aj červenučký by bol....nie?.....som rada že je lepšie 🙂 🙂

denisenko
7. jún 2013

@jacka ...ten náš 6-ty zmysel, že?...ja neviem prečo, ale vždy funguje..... 😝 😝 😝 ...Petrík??...to on si nakázal dukáty....ale ja ich nerobím, na dva obedy si vždy kúpi v pekárni.....podľa mna sú hnusné, ale im chutia..... 😝 😝 😝 😝 ...ja dorobím len krém.... 😀 😀 😀 😀 ...ale to ešte nevidel, čo budem mať ja...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre