• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka ani z iných keksíkov-bezlepkových?
7. jún 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jedny Bebe bezlepkové 140g. stoje skoro 3 e.......to ja nedám........a ešte ak to nebudu jesť ... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. jún 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...oj, moja...ťažká otázka.....ale Petríkov komentár, potom ako prišiel po 14 hodinách z práce, nevyspatý a letel s nami....: s vami sa človek nenudí........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte jeden, ale doktorkin pri odchode:...nebojte sa, on z toho vyrastie...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: človek má hned lepší den, že???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka on máličko pije, preto ho to tak drapne.... :pensive: :pensive: :pensive:
7. jún 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ten kometár na vás sedí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: srandisti ste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................aj ten dr. komentár mi pripomenul.....ked sme boli s Peťkom...nebojte nebude večne grckať :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................fajn že máš dobrú náladu :dizzy_face: :dizzy_face: ......a ako je Simonkovi?...
7. jún 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja som dávla Peťkovi cez odmerku piť také čo su v tých tekutých liekoch....dobrovone nasilu......ked málo pil.... :pensive:
7. jún 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....teraz spinká...ale v noci spal a ráno vstal akoby sa nič nedialo.... :slight_smile: klop,klop,klop..... :slight_smile: ...niekedy by som sa radšej veru nudila..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...skúšala som kedysi nasilu, ale to bolo viac škody...takto z fľaše vypije aspon čosi, aj plienky má pekne počúrané, takže až taký dehydrovaný nie je....len za normálnych okolností mu to asi stačí, ale pri teplotách sa s tým organizmus nevie vysporiadať...... :frowning2:
7. jún 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no aj tento koláčik bol dosť drahý-tie čokolády...
@denisenko tak to nie je dobre, keď málo pije. Hlavne pri horúčkach... :frowning2:
7. jún 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...ved to..lenže ho nedonútiš.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
7. jún 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani nejaký džúsik alebo neviem, čo deťom chutí???
7. jún 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko každu chvilu po trošku ...neboj nevypluje všetko :dizzy_face: :wink: ......................neboj nič ....ked bude velký budete na to s usmevom spomínať :wink: :wink: :wink:..................................ale verím ti radšej sa nudiť ako takto stresovať :unamused:

@utka ak si predstav čoby to mna vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............aspon bol dobrý?
7. jún 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka on vypije len sirupovú vodu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani čaj, ani čistú vodu, nič......a mlieko...
7. jún 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to by si sa čudovala, čo všetko sa dá vypľuť....ja s ním bojujem 3x denne s ATB v striekačke...všetko ostatné dostáva v čípkoch....
7. jún 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka včera som ochutnala, je fajný, ale berieme ho so sebou do ZV.
@denisenko tak aspoň niečo vypije...
7. jún 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..no nič, idem niečo aj robiť...ostal mi tu bordel ešte zo včera...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aspon pol prasiatka upiecť, lebo tie stresy sa hned ukázali na váhe......tak dobrú chuť..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. jún 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko veru len sa napapaj..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........včera si asi tomu vela nedala :slight_smile: .....................ako ideš piecť mäsko?
7. jún 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no vidíš bordel ťa pekne počkal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..bordel je vždy to, čo počká...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...mäsko mám v páci nachystané na grilovanie, tak som rebrá a líčka strčila do rúry.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...slinky moje..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takýto jazyk mi trčí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera....večer som doslova zožrala celú pizzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ako dobre, že ste už doma :wink:
@jacka to je raidna pálka za pár sušienok :frowning2:
príde dnes svokra, tesim sa :dizzy_face:
7. jún 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko škoda že bordel nemá nohy žeby aj sám zdrhol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................tak vy idete grilovať......parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................to aj mne teču aj na takú dialku :grinning: :grinning: :grinning: ..........................................doslova a na jeden hryz? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 keby len to...... :frowning2: :frowning2: ........................ako dlho sa zdrží?.........
7. jún 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a on ešte stále spinká.... :confused: :confused: :confused: už som bola 3x kontrolovať čielko a on spí..... :confused: :confused: :confused:
7. jún 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno vravím mužovi....idem zapnuť rýchlo mobil....budu volať zo školky,...........ten na mna kuká .......to určite :angry: :angry: :angry: :angry: ..............zachvilu zvoní............teraz kukám ja :grinning: :grinning: :grinning: ......................z jedálni vraj či viem že Maťko nemá pečivo???.. :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ako je to možné?...... :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: že vraj mu ohrievali žemlu tak stvrdla...nepovedal vám Maťko????......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nervy moje...
7. jún 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale nemá už teplotu?......to vieš musí dobehnuť spánok .....pekne ho tam nechaj a kontroluj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka do nedele bude.....a tá sezóna....stále niečo kvitne, rastie :stuck_out_tongue_closed_eyes: vikuska má alergiu na všetko mozné...tráva, stromy, obilie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...a mala si???? :confused: :confused: :confused: :confused: ...prečo si vedela, že budú volať???? :grinning: :grinning: ...neviem, čielko má také....akurát, si myslím.... :sweat_smile:

my sme taká rodinka naopak.....moji chlapi majú dnes na obed rajčinovú polievku a dukátové buchtičky s vanilkovým krémom....a ja kedže nemusím sladký obed........mäsko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko to vyzerá strašne dobre................. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................mnáááám..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............aj muž zje dukátky???
no mala som ...vždy mám v rezerve v mrazáku.............neviem mala som ti taký čudný pocit..... :wink:
7. jún 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak to nebude dlho?.............................no pekne to aby ani von nechodila :frowning2:
7. jún 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to by si cítila že má teplotu aj červenučký by bol....nie?.....som rada že je lepšie :slight_smile: :slight_smile:
7. jún 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ten náš 6-ty zmysel, že?...ja neviem prečo, ale vždy funguje..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Petrík??...to on si nakázal dukáty....ale ja ich nerobím, na dva obedy si vždy kúpi v pekárni.....podľa mna sú hnusné, ale im chutia..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja dorobím len krém.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale to ešte nevidel, čo budem mať ja...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok