• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
...taký veľký chlapec....
8. jún 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko rastú tie naše deťúrence...
8. jún 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Peťkovi sa nechcelo spať ..od 5tej hore...teraz ledva zaspal........vy ako?... :slight_smile:

@denisenko veru velký už.....neviem čo mám dať či :slight_smile: :dizzy_face: ....alebo :frowning2: :cry: ...............................inkubačná je 14 až 21.....každy den aj tri krát ho kuk....jak debil....a ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................vy ste už mali?................a to prečo na kontrolu do nemocky? :confused: :confused: ........čo ideš zajtra variť..... :slight_smile:
8. jún 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vy sa máte...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................aj počasie vám vyšlo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dobru nocku :dizzy_face:
8. jún 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.......dorobena jako kon....deti este vo vani....a mna este caka zehlenie.....bleeee

@denisenko.....veru strasne nam rychlo rastu :frowning2: .......vsak uz aj v nasej grupke mame prvu sedemrocku :slight_smile:
@jacka......neprehanas to s tym okukovanim Matka? :grinning: .....drz palceky, aby nas zajtra nezahnala burka....
@katka1819.....dojdete?..... :wink:
.......pekne snicky!....
8. jún 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my dobre...sme grilovali pod dáždnikom,ale potom už sa dalo.Zajtra je na Západe pred Tescom MDD od 14-tej,chceme sa tam cestou domov staviť...
Dobrú noc.
8. jún 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........

@leninka75 ba prehánam...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale zabi ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............držíme palčeky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@utka ........to tam bude zas ludí.............neznášam tlačenice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............my by sme chceli ísť kuk na zámok....muž tam pozná strážnika vraj by nás tam pustil...ale pssst...........nikomu nepovedz.....:slight_smile:.................................
9. jún 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoooooooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 nechaj sa prekvapiť :slight_smile: mobily maj pri sebe čo keď budem volať :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
9. jún 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink:
9. jún 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...varím....kuraciu polievku....a žemľovku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...po obede sa bude grilovať, tak budú ešte steaky.... :wink: :wink: :wink:
9. jún 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...myslíš @letty86???.....Vikinka už má 7, že? :wink: :wink: :wink: a ja hlupučka som úplne zabudla.......tááák...oneskorene ale predsa...všetko naj, naj, najlepšie..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. jún 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte!!!.......viac nestiham.......
9. jún 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hej,hej...viem.Neterka má nahovara,aby sme tam šli,ona tam príde na svojom koní...
9. jún 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak ja som zas na dátumy.......... :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: ....................aj my sa teda aj ked oneskorene pripájame......všetučko najlepšie..................to už má nejak vela ročkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............................cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aspon dačo :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tam bude asi lepšie ako na západe... :sweat_smile: :wink:
9. jún 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak my kone nemusíme...my sa len cestou domov stavime na chvíľu pred Tescom. Ale ak sem dojde tátoavica,tak nič z toho.
@letty86 aj my sa pripajame...
9. jún 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka boli sme pred Tescom.Bolo super,vôbec nebolo veľa ľudí.A možno aj niečo vyhráme.Zajtra sa zrebuje tombola
9. jún 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..uf...a my sme dogrilovali.....to nebolo grilovanie...čisté obžersto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že podme žehliť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka....................no jeden rok sme tam boli....a nočná mora.....som povedala že nikdy vááác :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........držím palce aby ste vyhrali........my sme boli domka....šli sme sa bicyklovať :slight_smile: ...................vonku krásne......a dnes po dlhéééj dobe ani nepršalo :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko dalšie polienka?......... :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú nocku :dizzy_face:
9. jún 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooj :wink: tak bazička nazbieraná,tiež sme dnes pogrilovali ...krásny dník za nami :dizzy_face: :grinning:
@leninka75 Lenočka moja ten môj puk (akože manžo) nechcel ísť ku Vám že nepoznáme sa a nebudeme otravovať :sweat_smile: :pensive: noooo čo už s ním narobím....inak ja by som veru dnes bola ku vám že kuk :wink: musíme dať to hromadné stretko :slight_smile:
9. jún 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúúúúúúúú :grinning: :dizzy_face: :grinning:
9. jún 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ten žihľavový sirup ani nezohrievam, kým sa mi cukor rozpustí? Díky
9. jún 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
10. jún 2013 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.............. :slight_smile:
10. jún 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobréééééééééé ránečko :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
10. jún 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...dnes aké stručné.... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. jún 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no fakt neviem kto to začal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok