Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. jún 2013

...taký veľký chlapec....

utka
8. jún 2013

@denisenko rastú tie naše deťúrence...

jacka
8. jún 2013

@utka Peťkovi sa nechcelo spať ..od 5tej hore...teraz ledva zaspal........vy ako?... 🙂

@denisenko veru velký už.....neviem čo mám dať či 🙂 😵 ....alebo ☹ 😢 ...............................inkubačná je 14 až 21.....každy den aj tri krát ho kuk....jak debil....a ništ 😝 😝 😝 .....................vy ste už mali?................a to prečo na kontrolu do nemocky? 😕 😕 ........čo ideš zajtra variť..... 🙂

jacka
8. jún 2013

@leninka75 vy sa máte...... 😵 😵 😵 ....................aj počasie vám vyšlo 😎 😎 😎 😎

dobru nocku 😵

leninka75
8. jún 2013

.......dorobena jako kon....deti este vo vani....a mna este caka zehlenie.....bleeee

@denisenko.....veru strasne nam rychlo rastu ☹ .......vsak uz aj v nasej grupke mame prvu sedemrocku 🙂
@jacka......neprehanas to s tym okukovanim Matka? 😀 .....drz palceky, aby nas zajtra nezahnala burka....
@katka1819.....dojdete?..... 😉
.......pekne snicky!....

utka
8. jún 2013

@jacka my dobre...sme grilovali pod dáždnikom,ale potom už sa dalo.Zajtra je na Západe pred Tescom MDD od 14-tej,chceme sa tam cestou domov staviť...
Dobrú noc.

jacka
9. jún 2013

ahojte..........


@leninka75 ba prehánam...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale zabi ma 😀 😀 😀 😀 ...............držíme palčeky 😎 😎 😎 😎
@utka ........to tam bude zas ludí.............neznášam tlačenice 😝 ............my by sme chceli ísť kuk na zámok....muž tam pozná strážnika vraj by nás tam pustil...ale pssst...........nikomu nepovedz.....🙂.................................

katka1819
9. jún 2013

Ahoooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀
@leninka75 nechaj sa prekvapiť 🙂 mobily maj pri sebe čo keď budem volať 😉 😀 😝

utka
9. jún 2013

Ahojte...

denisenko
9. jún 2013

ahojte.... 😉

denisenko
9. jún 2013

@jacka ...varím....kuraciu polievku....a žemľovku..... 😀 😀 😀 😀 ...po obede sa bude grilovať, tak budú ešte steaky.... 😉 😉 😉

denisenko
9. jún 2013

@leninka75 ...myslíš @letty86???.....Vikinka už má 7, že? 😉 😉 😉 a ja hlupučka som úplne zabudla.......tááák...oneskorene ale predsa...všetko naj, naj, najlepšie..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
9. jún 2013

Ahojte!!!.......viac nestiham.......

utka
9. jún 2013

@jacka hej,hej...viem.Neterka má nahovara,aby sme tam šli,ona tam príde na svojom koní...

jacka
9. jún 2013

@letty86 tak ja som zas na dátumy.......... ☹ ☹ 😢 😢 😢 ....................aj my sa teda aj ked oneskorene pripájame......všetučko najlepšie..................to už má nejak vela ročkov 😵 😵 😵 😵 😵 .............................cmuk 😵 😵 😵

jacka
9. jún 2013

@leninka75 aspon dačo 😀 😀 😀

jacka
9. jún 2013

@utka tam bude asi lepšie ako na západe... 😅 😉

utka
9. jún 2013

@jacka tak my kone nemusíme...my sa len cestou domov stavime na chvíľu pred Tescom. Ale ak sem dojde tátoavica,tak nič z toho.
@letty86 aj my sa pripajame...

utka
9. jún 2013

@jacka boli sme pred Tescom.Bolo super,vôbec nebolo veľa ľudí.A možno aj niečo vyhráme.Zajtra sa zrebuje tombola

denisenko
9. jún 2013

..uf...a my sme dogrilovali.....to nebolo grilovanie...čisté obžersto.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a že podme žehliť..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
9. jún 2013

@utka....................no jeden rok sme tam boli....a nočná mora.....som povedala že nikdy vááác 😝 .........držím palce aby ste vyhrali........my sme boli domka....šli sme sa bicyklovať 🙂 ...................vonku krásne......a dnes po dlhéééj dobe ani nepršalo 🙂 🙂
@denisenko dalšie polienka?......... 😵 😵

dobrú nocku 😵

katka1819
9. jún 2013

Ahooooooooj 😉 tak bazička nazbieraná,tiež sme dnes pogrilovali ...krásny dník za nami 😵 😀
@leninka75 Lenočka moja ten môj puk (akože manžo) nechcel ísť ku Vám že nepoznáme sa a nebudeme otravovať 😅 😔 noooo čo už s ním narobím....inak ja by som veru dnes bola ku vám že kuk 😉 musíme dať to hromadné stretko 🙂

katka1819
9. jún 2013

Dobrúúúúúúúúúúúúú 😀 😵 😀

utka
9. jún 2013

@leninka75 ten žihľavový sirup ani nezohrievam, kým sa mi cukor rozpustí? Díky

denisenko
10. jún 2013

dobré ránko.... 😉

jacka
10. jún 2013

ahojte.............. 🙂

katka1819
10. jún 2013

Dobréééééééééé ránečko 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀

denisenko
10. jún 2013

...dnes aké stručné.... 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
10. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no fakt neviem kto to začal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre