• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
@letty86 paráda..... :dizzy_face: :dizzy_face: určite je jej tam dobre..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leje......hrmí... blízka sa....................ja tu záhradu zalejem betonom a bude klud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dufam, že celý pobyt im bude fajnovo
u nás zatial :sunglasses: , ale obavam sa. že neskor to dojde aj k nám
10. jún 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka to si urobila dobre, že si ich toľko dala...
@letty86 juuuj, super, že sú v škole v prírode. Bude si určite pochvaľovať...
10. jún 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 všetko najkrajšie jubilantovi :wink: :dizzy_face:...som to chcela zazelat ešte v sobotu, ked si mi písala, ale hlava deravá:sweat_smile:
10. jún 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inač mám hlas ako deravý hrniec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja trdlo makové som pojedlo jahody zmrazené, svokra priniesla a boli ešte ladové, ide ma rozdrapiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
10. jún 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...............tak si vychutnaj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ............................som zvedavá ako si bude Vikinka pochvalovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................

@utka ed uvidíme či som to neprehnala :wink: :wink:

dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrúúúú :dizzy_face:
10. jún 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tááááááááák som vyzumbovaná :grinning: :dizzy_face: :wink: a možem ísc spac :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak D :dizzy_face: O :dizzy_face: B :dizzy_face: R :dizzy_face: Ú :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka určite nieee...
Dobrúúúúú...
10. jún 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už všetci spíte???:... :confused:
10. jún 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja som sa doobeda opaľovala, potom pre Deniska, úlohy, a kedže tatinko prišiel z nočnej, radšej som zobrala tých dvoch škriepnych zlobríkov na záhradu.... :slight_smile: :slight_smile: tam aj tak je sodoma gomora...viac buriny ako zeleniny.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a teraz som konečne dožehlila a možem ísť do hajan aj ja...chlapi spia už dávno všetci traja... :wink:
10. jún 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ja ešte nespím...Naši sa dnes veľmi neučili, boli na dopravnom ihrisku. Zajtra idú do botanickej záhrady...To je veget škola :wink:
10. jún 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
RáááááááááááNEčKO :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeee...
Tak v noci bola u nás riadna búrka :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
11. jún 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...........

@utka u nás lialo asi od večera a ešte ráno .........a teraz :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. jún 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. jún 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tu je zamračené...a deti idú do botanickej. Dúfam, že nezmoknú...
11. jún 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!...........pršíííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: :angry:

@jacka..svokra??!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...to kedy sa chce dohrabať???............

@utka ..vy máte fakt tú školu lážo-plážo!!.....našich ešte teraz do klasifikačnej čakajú 3 testy, dva z matiky a jeden zo slovenčiny + diktát :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry:......mám taký pocit, že nemám prváčku na obyčajnej škole, ale prváčku na škole pre deti s IQ 50 000!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....nie žeby bola hlúpa, ale podľa mňa to preháňajú......

@letty86..že mužík ďakuje a vraj by ťa aj ponúkol de luxom :wink: :wink: :wink: :wink: ............
11. jún 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 naši mali klasifikačnú 5.6., takže už to bude asi do konca len takto...
11. jún 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..fuha, to riadne skoro :fearful: ...naši majú až 19.6.......a verím tomu, že pri našej učke sa budú učiť aj potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
11. jún 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pekná fotočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........ste riadne oslávili...a budu aj iné foto?............svokra?...20teho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....kukni, pridala som nejaké :wink:
11. jún 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jééžišmária však to máš o chvíľku!!!!!! :frowning2:..sa tešíš čo?? :sweat_smile: .......
11. jún 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
urobila som stráááááááášne dobru nátierku......špenátovu.....a recept mám od kuchárky.....no mnam.... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už som kuk....... :dizzy_face:
ani mi nevrav............aj naši sú sami a ako dlho a nerevu.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. jún 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....vieš čo som ešte chcela??......že to preváranie sirupov..som nad tým rozmýšľala a však tým prevarením sa všetko dobré zničí :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....a zostane z toho len taká cukrová voda......fajn, že sa to nekazí, ale potom tam asi chýbajú iné veci :frowning2: ........skúsim urobiť ešte jednu dávku bazového lebo mám taký pocit, že minulý rok mi dala kamoška a nevarila ho.........
11. jún 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ako si robila tú nátierku??? :confused: ...ja špenát nemusím, ale ak ho tam moc necítiť dám si povedať :wink:
11. jún 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nemusí sa prevárať........ale ja sa bojím že to bduem potom vyhadzovať.............a čítala som o baze....neviem či ej to pravda......vraj aspon 10min. sa by sa ,aôa prevariť vraj tie kvety niečo obsahuju.....a pre citlivý organizmus narobí šarapatu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. jún 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..moja mama má na bazu alergiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....na tú Maťkovu rozlúčku so škôlkou idete všetci?......
11. jún 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok