• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75 cibulku popražiť................dať špenát.....sol........cesnak...........čakať pokial sa vyvarí voda.......pridať uvarené 2 vajíčka celé.....maslo.....rozmiešať.............a prudko jedlé....................len ja som toho urobila nejak málo.......z čerstvého špenátu a sa to riadne scvrklo..............tak som dala len jedno a asi preráža tu chuť špenátu...ale inak :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 rýchlo píšeš... :sweat_smile: :wink: ..........................ja ti neviem či všetci....muž netuším a my s Peťkom určite... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............nooooo vyzerá to dobre!! :slight_smile: ......špenát pestuješ v záhrade?.....
11. jún 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..že rýchlo!!....a to som ešte pomedzi chystala Lolke plastelínu :wink: .....
11. jún 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....a minulý rok bol Maťko tiež na rozlúčke, či vy ste nešli keď mal odklad??....
11. jún 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 mamina mi dala.......ale chcela som...len som zabudla kupiť semiačka................................ved rýchlo....ja nestíham.......ešte aj okolo Peťka lietať....a jesť.....a tak.... :grinning: :grinning: :grinning: .............................mali aj vlani.....ale Maťko mal tu učku krepu čo má teraz Peťko....tak povedala že aby Peťko nechodil.......lebo to je rozlučka predškolákov aby tam nebehal........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 konečne som to stihla skor ako si zas niečo napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to tu hádžeš na Peťka, že nemáš špenát nasadený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........dobrá ťapa tá učka :angry: ....si ho mala just zobrať :grinning: :grinning: :grinning: ......Maťko to ako berie?......že končí škôlka a začne niečo nové?
11. jún 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..idem upratať špajzu, tak sa snaž popísať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja nehádžem...... :slight_smile: .......myslela som že nestíham kona ......ked behám okolo Peťka :grinning: :grinning: :grinning: ..som to nejak dala do kopy :grinning: :grinning: :grinning: ..................ale možem sa aj na neho vyhovoriť :grinning: :grinning: :grinning: .................................................Maťko....akurát len že sa teší.....nejak mu to asi nedochádza................a ja nechcem o tom ani počuť :pensive: :frowning2: ......to vieš ešte ani tašku nemá... :angry:
11. jún 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak skoč aj ku mne.....ja som riadila ladničku a neviem či nebude pokazená................................ale nie kvoli mne :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pekne ...ostala som tu sama..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
si idem aspon kávu urobiť........kto si dá.....asi nik ked tu nie je :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......to je dobre, že sa teší :dizzy_face: :dizzy_face: ...len nech mu to dlho vydrží :slight_smile: .......mňa ide poraziť z jednej lilkinej spolužiačky
:angry: :angry:.......všetky deti chodia v pohode do školy len ona jediná frfle, že fúj ešte tri týždne do školy a podobne.......neviem či to má od rodičov, ale takú by som jej vyťala..... :angry: :angry: :angry: :angry:........na také reči majú ešte čas.....
11. jún 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....takže školské nákupy v nedohľadne??? :frowning2: .......pripomeň mužovi, že 2. septembra sa začína škola :wink: :wink: :wink: .........dali vám v škole nejaký zoznam?.....
11. jún 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chaldničku robím ešte neradšej ako špajzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .....aj to ma veru čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....keď sa vyprázdni......a čo ti tá tvoja zle chladí, či prečo sa ti zdá, že sa ide pokaziť??? :fearful:
11. jún 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....kafčo by som sa pridala, ale už si asi aj vypila :frowning2: ......ja si dám druhú tak okolo jednej plus, mínus ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..http://www.bojnicecastle.sk/kalendar-sk.html...kukni na ten rozprávkový zámok teraz cez víkend....neprišli by ste??:......
11. jún 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka http://www.bojnicecastle.sk/kalendar-sk.html ........ešte raz, aby si na to mohla rovno kliknúť....
11. jún 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mňa už druhý deň tak bolí hlava...juuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja dnes len tak kuk... :slight_smile: bola som od rána v žiline, konečne nás prepustili zo stacionáru, tak som rada... :wink: a Denisko doniesol školskú fotku.... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. jún 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
žienky moje, ja som taká unavená.......zaspávam už aj postojačky....Denisko drhne celé noci, tak sa fakt vyspím asi až v hrobe.....
11. jún 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super fotka...aj ja idem pridať...
11. jún 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ladničak.....sama sa mala odmrazovať a nedeje sa to..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................Bojnice vyzeraju dobre....dám do návrhu......ale ak bude 30 st.....tak to bude des v aute :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................ja pijem len jednu za den.......takže kafčo sa už u mna nekona.....až zajtra :slight_smile:
@denisenko aký poslušný :slight_smile: :slight_smile: .....................ideš s ním aj k dr.?......a cez den nekašle?
11. jún 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zas sa na nás niečo valí z oblohy........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka poslušný???.....maminka ráno nakázala ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..nie, nejdem...cez den takmer nekašle...len v noci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Viki je v dolnom rade 4-tý, že?....vy máte nejakých väčších prváčikov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, tam je :wink:. No je ich tam pár takých väčších. Ale aj to dievčatko vedľa Niska je nejaké veľké...
11. jún 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok