Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2013

@leninka75 cibulku popražiť................dať špenát.....sol........cesnak...........čakať pokial sa vyvarí voda.......pridať uvarené 2 vajíčka celé.....maslo.....rozmiešať.............a prudko jedlé....................len ja som toho urobila nejak málo.......z čerstvého špenátu a sa to riadne scvrklo..............tak som dala len jedno a asi preráža tu chuť špenátu...ale inak 😵 😵

jacka
11. jún 2013

@leninka75 rýchlo píšeš... 😅 😉 ..........................ja ti neviem či všetci....muž netuším a my s Peťkom určite... 😵 😵

leninka75
11. jún 2013

@jacka ............nooooo vyzerá to dobre!! 🙂 ......špenát pestuješ v záhrade?.....

leninka75
11. jún 2013

@jacka ..že rýchlo!!....a to som ešte pomedzi chystala Lolke plastelínu 😉 .....

leninka75
11. jún 2013

@jacka ....a minulý rok bol Maťko tiež na rozlúčke, či vy ste nešli keď mal odklad??....

jacka
11. jún 2013

@leninka75 mamina mi dala.......ale chcela som...len som zabudla kupiť semiačka................................ved rýchlo....ja nestíham.......ešte aj okolo Peťka lietať....a jesť.....a tak.... 😀 😀 😀 .............................mali aj vlani.....ale Maťko mal tu učku krepu čo má teraz Peťko....tak povedala že aby Peťko nechodil.......lebo to je rozlučka predškolákov aby tam nebehal........... 😝

jacka
11. jún 2013

@leninka75 konečne som to stihla skor ako si zas niečo napísala 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. jún 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. jún 2013

@jacka ...to tu hádžeš na Peťka, že nemáš špenát nasadený 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........dobrá ťapa tá učka 😠 ....si ho mala just zobrať 😀 😀 😀 ......Maťko to ako berie?......že končí škôlka a začne niečo nové?

leninka75
11. jún 2013

@jacka ..idem upratať špajzu, tak sa snaž popísať 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2013

@leninka75 ja nehádžem...... 🙂 .......myslela som že nestíham kona ......ked behám okolo Peťka 😀 😀 😀 ..som to nejak dala do kopy 😀 😀 😀 ..................ale možem sa aj na neho vyhovoriť 😀 😀 😀 .................................................Maťko....akurát len že sa teší.....nejak mu to asi nedochádza................a ja nechcem o tom ani počuť 😔 ☹ ......to vieš ešte ani tašku nemá... 😠

jacka
11. jún 2013

@leninka75 tak skoč aj ku mne.....ja som riadila ladničku a neviem či nebude pokazená................................ale nie kvoli mne 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2013

@leninka75 pekne ...ostala som tu sama..... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2013

si idem aspon kávu urobiť........kto si dá.....asi nik ked tu nie je 😀 😀 😀

leninka75
11. jún 2013

@jacka ......to je dobre, že sa teší 😵 😵 ...len nech mu to dlho vydrží 🙂 .......mňa ide poraziť z jednej lilkinej spolužiačky
😠 😠.......všetky deti chodia v pohode do školy len ona jediná frfle, že fúj ešte tri týždne do školy a podobne.......neviem či to má od rodičov, ale takú by som jej vyťala..... 😠 😠 😠 😠........na také reči majú ešte čas.....

leninka75
11. jún 2013

@jacka ....takže školské nákupy v nedohľadne??? ☹ .......pripomeň mužovi, že 2. septembra sa začína škola 😉 😉 😉 .........dali vám v škole nejaký zoznam?.....

leninka75
11. jún 2013

@jacka .. 😝 😝 😝 😝 ...chaldničku robím ešte neradšej ako špajzu 😝 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😖 .....aj to ma veru čaká 😝 😝 😝 😝 ....keď sa vyprázdni......a čo ti tá tvoja zle chladí, či prečo sa ti zdá, že sa ide pokaziť??? 😨

leninka75
11. jún 2013

@jacka .....kafčo by som sa pridala, ale už si asi aj vypila ☹ ......ja si dám druhú tak okolo jednej plus, mínus ... 🙂 🙂 🙂

leninka75
11. jún 2013

@jacka ..http://www.bojnicecastle.sk/kalendar-sk.html...... na ten rozprávkový zámok teraz cez víkend....neprišli by ste??:......

leninka75
11. jún 2013

@jacka http://www.bojnicecastle.sk/kalendar-sk.html ........ešte raz, aby si na to mohla rovno kliknúť....

utka
11. jún 2013

Mňa už druhý deň tak bolí hlava...juuuuj 😝

denisenko
11. jún 2013

ahojte...ja dnes len tak kuk... 🙂 bola som od rána v žiline, konečne nás prepustili zo stacionáru, tak som rada... 😉 a Denisko doniesol školskú fotku.... 😉 😉 😉 😉

denisenko
11. jún 2013

žienky moje, ja som taká unavená.......zaspávam už aj postojačky....Denisko drhne celé noci, tak sa fakt vyspím asi až v hrobe.....

utka
11. jún 2013

@denisenko super fotka...aj ja idem pridať...

jacka
11. jún 2013

@leninka75 ladničak.....sama sa mala odmrazovať a nedeje sa to..... 😝 ............................Bojnice vyzeraju dobre....dám do návrhu......ale ak bude 30 st.....tak to bude des v aute 😝 ......................ja pijem len jednu za den.......takže kafčo sa už u mna nekona.....až zajtra 🙂
@denisenko aký poslušný 🙂 🙂 .....................ideš s ním aj k dr.?......a cez den nekašle?

jacka
11. jún 2013

zas sa na nás niečo valí z oblohy........ 😝 😝 😝

utka
11. jún 2013
denisenko
11. jún 2013

@jacka poslušný???.....maminka ráno nakázala ....... 😀 😀 😀 😀 ..nie, nejdem...cez den takmer nekašle...len v noci.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. jún 2013

@utka Viki je v dolnom rade 4-tý, že?....vy máte nejakých väčších prváčikov..... 😀 😀 😀 😀

utka
11. jún 2013

Hej, tam je 😉. No je ich tam pár takých väčších. Ale aj to dievčatko vedľa Niska je nejaké veľké...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre