• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
tak a sme chorýýýýý :confounded: Peťko aj Matúško kašlú až hrôza boli sme u doktora...a nechal im to čo som ja dala doma Mucosolvan a k tomu im pridal pamycon...no klasika ešte dobre že teploty nemajú,aj keď mám takého tušáka že Matulo ich dostane čím ďalej tým kašle viaca v noci teda extrémaj počas spánku obedňajšieho a tie sople :rolling_eyes: máte nejaké rady čo by ešte pomohlo proti kašlu také čo máte odskúšané a zaberá :sweat_smile:
@utka
@denisenko no pekný školáci :slight_smile: my až o rok prvú takúto budeme mať doma :sweat_smile: ,ale už máme vybratú školskú tašku...dám fotos potom baby raďte či sme dobre vybrali :wink: a aké máte skúsenosti vy
11. jún 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
z topgalu :grinning: naša zatiaľ 1tka :slight_smile:
11. jún 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka to dievčatko je aj staršie...tuším o dva roky...alebo tak nejak.... :wink: :wink: :wink: ozaj, nevieš mi poradiť?...kukám tu do správy z nemocky.....hemoglobín asi nie je železo, alebo áno??? :confused: :confused: :confused: :confused:
11. jún 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 krááásna taška..... :wink: :wink: :wink: ...tak aj vy kašlete???...ja dávam stoptusin kvapky, stodal sirup...celkom pomáha...ak nezabudnem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a viem, že nám vždy doporučí aj fenistil kvapky, ale teraz nemám, tak nedám.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veď aj ja asi prejdem na ten stoptusin dávali mu to aj v nemocke keď sme boli vraj je to najlepší liek na kašel aj keď chutí strašne... a hemoglobín je niečo s čevenými krvinkami a anémiou...ale neviem presne ako to už je...kuk google :grinning:
a vy máte akú tašku ? značku ? :wink:
11. jún 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ved to ....stoptusin je vraj na oba druhy kašla...aj suchý, aj vlhký...mne mudra dáva vždy ten... :sweat_smile: ...hemoglobín som už našla, len neviem, či je to ten istý parameter, kedže naposledy uznali, že má málo železa...lebo tentokrát ten hemoglobín a hematokrit má v norme....že či je to to isté...píšem ako tatar na návšteve v maďarsku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my máme Topgal.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na niektorej strane bola aj fotka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. jún 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...musela byť zelená.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak nechci aby som teraz tú stranu hľadala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nuž neviem ako to je s tým hemoglobínom Zuzka ti isto lepšie poradí :wink:
tak Ste teda s taškou spokojný ? topgal či netopgal ? :grinning: :wink: :sweat_smile:
11. jún 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko na fotos je už tu :grinning: :grinning: :grinning: pekná zelená :wink:
11. jún 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 našla som fotečku....sme spokojný, aj ked....na tejto zrovna sa mi nepáčia tie bočné vrecká....lebo ked si tam dá fľašu, tak vypaduje..... :angry: :angry: :angry:
11. jún 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 tak sa rýchlo vyliečte.........nám mucoslovan nikdy nezabral....a ani ho nekupujem už......bud sinupret alebo skorocelový sirup.........len brať dlhšie................a vyplachujem im pusiny.......skus cibulový čaj.....MAťko mi ho pije.........................
11. jún 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak je ok...má to aj vlastný pršipláštik, tie reflexky sú úplne ideálne, vidí ich aj slepý....zmestia sa mu tam všetky veci a prehľadne....len by mohla byť aj ľahšia....ale zas im naložia kníh a zošitov, že pár gramov už asi nezaváži..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko my budeme asi Peťkovi kupovať zelenú :grinning: :grinning: :slight_smile:
11. jún 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka uááááááááááááááááá cibulový čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: si pamätám ako mi ho mama dávala som sa tak pogrc......
11. jún 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....Peťkovi???...to má ešte čas si rozmyslieť...ale zelená je perkná...neutrálna..a táto vôbec nešedivie, nebledne, ani sa nešpiní.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
11. jún 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. jún 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ta šak mi tam tie bočné vrecká ani nemáme ...či máme nevidím to na tej fotečke :sweat_smile: :slight_smile:
11. jún 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však si sa mala popýtať dr........tá ti dobre poradí....či je to dobré alebo zlé..................alebo ak poznáš nejakú sestričku tak ti to isto preloží :dizzy_face:
11. jún 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja viem že má čas.....ale zatial všetko vyberá zelené....ešte aj balony :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 tak potom bol silný ten čaj...... :slight_smile: ,,,,,tak skus .....med s cibulov.....či ti spapaju.,...........po lyžičkách by mohli :slight_smile:
11. jún 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a toto musí mať tiež :grinning:
11. jún 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved musím sa spýtať, ked jej to pojdem zajtra zaniesť...dneska sa mi už nechcelo.....len sa bojím, že dovtedy aj zabudnem.... :grinning: :grinning: :grinning: som včera išla na záhradu, Simčo v kočíku a stretli sme sestričku....tak sa pristavila a že ako sa máme.....sa dobre nasmiala.....mladý muž dá do pozoru polovičku Rajca a potom sa tvári, že akoby sa nič nedeje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale aj tak sme radi, že to tak dopadlo..... :wink:
11. jún 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...dobrý výber.... :wink: :wink: :wink:
11. jún 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 mne sa tak zdá, že na tej strednej priehradke na boku niečo je...také vrecko akurát na fľašku...alebo už pojdem k očnému???
11. jún 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ozaj a teraz sa tá pláštenka dokupuje asi zvlášť či čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy ste to mali už v cene a ako príslušenstvo k taške ? a kupovali ste osobne v obchodíku či cez net ?
11. jún 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mám ťa objednať moja ? :grinning:
11. jún 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 on to má v tom spodnom zipsíku na predu....je to tam pekne prichytené, takže ani si to sám nedá dolu.....super vec.. :wink: my sme kupovali v obchode, bola v akcii, tak sa mi neoplatilo cez net... :wink:
11. jún 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem babule moje tak neskôr kuk opäť :wink: :dizzy_face:
11. jún 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...moooožeš...to vieš, tým vekom.....ale niečo je tam na všetkých troch priehradkách, schodíkovo...
11. jún 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok