Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
11. jún 2013

tak a sme chorýýýýý 😖 Peťko aj Matúško kašlú až hrôza boli sme u doktora...a nechal im to čo som ja dala doma Mucosolvan a k tomu im pridal pamycon...no klasika ešte dobre že teploty nemajú,aj keď mám takého tušáka že Matulo ich dostane čím ďalej tým kašle viaca v noci teda extrémaj počas spánku obedňajšieho a tie sople 🙄 máte nejaké rady čo by ešte pomohlo proti kašlu také čo máte odskúšané a zaberá 😅
@utka
@denisenko no pekný školáci 🙂 my až o rok prvú takúto budeme mať doma 😅 ,ale už máme vybratú školskú tašku...dám fotos potom baby raďte či sme dobre vybrali 😉 a aké máte skúsenosti vy

katka1819
11. jún 2013

z topgalu 😀 naša zatiaľ 1tka 🙂

denisenko
11. jún 2013

@utka to dievčatko je aj staršie...tuším o dva roky...alebo tak nejak.... 😉 😉 😉 ozaj, nevieš mi poradiť?...kukám tu do správy z nemocky.....hemoglobín asi nie je železo, alebo áno??? 😕 😕 😕 😕

denisenko
11. jún 2013

@katka1819 krááásna taška..... 😉 😉 😉 ...tak aj vy kašlete???...ja dávam stoptusin kvapky, stodal sirup...celkom pomáha...ak nezabudnem.... 😝 😝 😝 a viem, že nám vždy doporučí aj fenistil kvapky, ale teraz nemám, tak nedám.... 😀 😀 😀

katka1819
11. jún 2013

@denisenko veď aj ja asi prejdem na ten stoptusin dávali mu to aj v nemocke keď sme boli vraj je to najlepší liek na kašel aj keď chutí strašne... a hemoglobín je niečo s čevenými krvinkami a anémiou...ale neviem presne ako to už je...kuk google 😀
a vy máte akú tašku ? značku ? 😉

denisenko
11. jún 2013

@katka1819 ved to ....stoptusin je vraj na oba druhy kašla...aj suchý, aj vlhký...mne mudra dáva vždy ten... 😅 ...hemoglobín som už našla, len neviem, či je to ten istý parameter, kedže naposledy uznali, že má málo železa...lebo tentokrát ten hemoglobín a hematokrit má v norme....že či je to to isté...píšem ako tatar na návšteve v maďarsku..... 😀 😀 😀 😀

my máme Topgal.... 😵 😵 😵 na niektorej strane bola aj fotka.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. jún 2013
denisenko
11. jún 2013

...musela byť zelená.... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
11. jún 2013

@denisenko tak nechci aby som teraz tú stranu hľadala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nuž neviem ako to je s tým hemoglobínom Zuzka ti isto lepšie poradí 😉
tak Ste teda s taškou spokojný ? topgal či netopgal ? 😀 😉 😅

katka1819
11. jún 2013

@denisenko na fotos je už tu 😀 😀 😀 pekná zelená 😉

denisenko
11. jún 2013

@katka1819 našla som fotečku....sme spokojný, aj ked....na tejto zrovna sa mi nepáčia tie bočné vrecká....lebo ked si tam dá fľašu, tak vypaduje..... 😠 😠 😠

jacka
11. jún 2013

@katka1819 tak sa rýchlo vyliečte.........nám mucoslovan nikdy nezabral....a ani ho nekupujem už......bud sinupret alebo skorocelový sirup.........len brať dlhšie................a vyplachujem im pusiny.......skus cibulový čaj.....MAťko mi ho pije.........................

denisenko
11. jún 2013

ale inak je ok...má to aj vlastný pršipláštik, tie reflexky sú úplne ideálne, vidí ich aj slepý....zmestia sa mu tam všetky veci a prehľadne....len by mohla byť aj ľahšia....ale zas im naložia kníh a zošitov, že pár gramov už asi nezaváži..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
11. jún 2013

@denisenko my budeme asi Peťkovi kupovať zelenú 😀 😀 🙂

katka1819
11. jún 2013

@jacka uááááááááááááááááá cibulový čaj 😝 😝 😝 😅 si pamätám ako mi ho mama dávala som sa tak pogrc......

denisenko
11. jún 2013

@jacka ....Peťkovi???...to má ešte čas si rozmyslieť...ale zelená je perkná...neutrálna..a táto vôbec nešedivie, nebledne, ani sa nešpiní.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
11. jún 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
11. jún 2013

@denisenko ta šak mi tam tie bočné vrecká ani nemáme ...či máme nevidím to na tej fotečke 😅 🙂

jacka
11. jún 2013

@denisenko však si sa mala popýtať dr........tá ti dobre poradí....či je to dobré alebo zlé..................alebo ak poznáš nejakú sestričku tak ti to isto preloží 😵

jacka
11. jún 2013

@denisenko ja viem že má čas.....ale zatial všetko vyberá zelené....ešte aj balony 😀 😀

jacka
11. jún 2013

@katka1819 tak potom bol silný ten čaj...... 🙂 ,,,,,tak skus .....med s cibulov.....či ti spapaju.,...........po lyžičkách by mohli 🙂

katka1819
11. jún 2013

a toto musí mať tiež 😀

denisenko
11. jún 2013

@jacka ved musím sa spýtať, ked jej to pojdem zajtra zaniesť...dneska sa mi už nechcelo.....len sa bojím, že dovtedy aj zabudnem.... 😀 😀 😀 som včera išla na záhradu, Simčo v kočíku a stretli sme sestričku....tak sa pristavila a že ako sa máme.....sa dobre nasmiala.....mladý muž dá do pozoru polovičku Rajca a potom sa tvári, že akoby sa nič nedeje..... 😀 😀 😀 😀 ...ale aj tak sme radi, že to tak dopadlo..... 😉

denisenko
11. jún 2013

@katka1819 ...dobrý výber.... 😉 😉 😉

denisenko
11. jún 2013

@katka1819 mne sa tak zdá, že na tej strednej priehradke na boku niečo je...také vrecko akurát na fľašku...alebo už pojdem k očnému???

katka1819
11. jún 2013

@denisenko ozaj a teraz sa tá pláštenka dokupuje asi zvlášť či čo 😝 vy ste to mali už v cene a ako príslušenstvo k taške ? a kupovali ste osobne v obchodíku či cez net ?

katka1819
11. jún 2013

@denisenko mám ťa objednať moja ? 😀

denisenko
11. jún 2013

@katka1819 on to má v tom spodnom zipsíku na predu....je to tam pekne prichytené, takže ani si to sám nedá dolu.....super vec.. 😉 my sme kupovali v obchode, bola v akcii, tak sa mi neoplatilo cez net... 😉

katka1819
11. jún 2013

idem babule moje tak neskôr kuk opäť 😉 😵

denisenko
11. jún 2013

@katka1819 ...moooožeš...to vieš, tým vekom.....ale niečo je tam na všetkých troch priehradkách, schodíkovo...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre