• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. septembra 2017 
a inak...dnes sme boli s Niskom na príjmačkach na ZUŠ...výtvarná.....ešteže automaticky prijmajú všetkých.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a fakt neviem, prečo ich pozývajú na talentové skúšky a potom ich automaticky prijmu bez toho, aby niečo od nich videli...ale neva... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....no, asi tak nejako.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......bol na na skuškach....aj sa bál ?.....či čo?....to tak pekne maluje?...daj dačo?....

dobru nocku :dizzy_face:
12. jún 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ved to...pozývali na skúšky..a prídeš..vypíšeš dve tlačivá, donesieš riaditeľovi, on vypíše, že ho prijali a donesieš učitelke...10 minút a vobec nechceli vidieť, či niečo vie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ideš už?
12. jún 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to asi musia robiť........ :grinning: .......alebo maju málo žiakov................neviem si to ináč vysvetliť.....

pojdem pomaličky......detičky spinkaju.....muž pracuje......všade ticho......pohodička................a už ani kostičku nedávaju.....to bude nuda....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aj u nás tak...detičky spinkajú.....Petríka som tiež poslala do postele..o 1.00 vstáva.....a ja ešte chvíľku popíšem, počítam, a asi tiež pojdem.....
12. jún 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru v posteli je nalepšie :dizzy_face: ................teda to aj zobudí ked vstáva takto skoro?
12. jún 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zobudí..koho?....u nás to funguje takto.....každý den vstávame inak...včera o 23-ej, inokedy o 1-nej, 1.30...2-hej-----4.30-.....ako kedy...a tatinko spí v spálni, pri Simonkovi a ja na gauči....s budíkom.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže budík najskor mna, potom ja jemne Petríka, aby sme nezobudili Simonka.....no...ja ti mám pestrý život..a ešte pestrejšie noci....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fajne :grinning: :grinning: :grinning: vy to tam máte riadne zohraté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................no však sa nenudíš...... :grinning: :grinning: :grinning: ty si vieš predstaviť nudu?.....lebo ja už nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................ale dobre spíte......to je pravda :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja už nekomentujem..... :angry: :angry: :angry: :angry: ...to mám zato, že pri tatinkovi spí Simonko celú noc...pri mne by sa mrvil každých 15 minút.,.....a ja s ním....takže ešte stále sa mi to oplatí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nuda???...idem googliť, lebo Denisko to nejako začal používať........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja mám na nudu už dvoch......ten moj Peťko nejak rýchlo dospieva...................tým chcem povedať....že čo ťa čaká :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru oplatí sa ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....máš to dobre zariadené....................len počkaj ked budete spolu v jednej posteli tak si budete zavadzať :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..toho som si nejako v poslednom čase vedomá......čo tam 6 ročný rozdiel...ked čertujú...jeden ako druhý....len som rada, že mi aj Denisko nevisí celé dni zavesený na nohe...predsa len už niečo zaváži...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...zavadzať???...no.....niečo na tom bude, už som si odvykla od chrápania....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zo vieš....starší ťahaju mladšieho..............a je jedno aký je tam rodiel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................................no neverím že nie je na tebe zavesený.......akože je to chlapec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....vidím to na mojich :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved vravím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................................my ked sme takto spávali........že deti somou v manželskej a muž v Maťkovej..........som zvykla hladakť po tváričke oboch.....a ked sa vrátil muž........tak v noci automaticky................vieš si predsaviť ako som sa zlakla ....že kto to tam je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..,nie, nie...Denisko na mne nevisí...ale strašne rád do mna pichá, drgá, a podobne.....a Simonko visí na nohe a sťahuje mi tepláky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..sa včera Petrík smial, že : ako ho budeš biť, ked bude mať 2 metre???......dám si stolček...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si sa ľakla, že ti deti zarastajú, čo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a tak zas, ked nemožeme spať, vždy sa niekto k niekomu priplichtí..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jún 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stolček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dva metre..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................len aby ti to potom nevrátil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................
12. jún 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vieš aký to bol šok.......niečo staré vedla mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................ešteže spal......a nevie o tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

treba treba si prísť nožky ohriať :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ty si dobrá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak ale uzna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: j......akú krásne hladučku maju tváričku...... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................myslím deti :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ved uznám, uznám...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....len ja v tom nemám prax... :unamused: ..vlastne...ked bol Denisko malinký, tak som ho musela hladkať..ale len po čielku....a Simonko...ten je celý opačný......tomu musím klopkať po cumlíku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko okrem párkožrútov používam ešte sladkožrúti :grinning: :grinning: :grinning: keď záhadne zmiznú zo špajzičky všetky sladkosti v rekordne krátkom čase :wink:
12. jún 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka svadba bude ale chcú len na úrade s dvomi svedkami :rolling_eyes: takže sa moc nevytešujem že svadbááááá :pensive: :sweat_smile:
12. jún 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....ahááá...tak na to žijú u nás "pidilidi"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chodia potajomky a vyjedajú sladkosti....a špecializujú sa na cukríky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...my sme tiež mali svadbu len na úrade, dvaja svedkovia a rodičia...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a teda....ja si pochvaľujem..aj ked moj vtedajší novomanžel tam skoro od stresu odpadol..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to máš fajne zariadené.... :slight_smile: ....ja ich hladkám všade....hlavička.............rúčky.....nožky......takú jemnu pokožku.....hned by som brala...... :slight_smile:
12. jún 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čooo?....on prežíval stres zo svadby .........chcel zdrhnuť on či ty?
12. jún 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa kočeny a d :dizzy_face: o :dizzy_face: b :dizzy_face: r :dizzy_face: ú
12. jún 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok