• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka ved aj ja by som brala..a nie tie moje vrásky....ale potvorky...nedajú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...on je taký stresák ked sa na neho díva viac ľudí ako jeden..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale ja ho milujem aj tak.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved aj my sme mali takú tváričku.....len si to nepamätáme :wink: :slight_smile: .............................hééj stresmen je :slight_smile: nevyzerá vyzerá na pohodáka :slight_smile: ......................ved to je základ ked ho miluješ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásne :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ach jo.....ked sme pri tej tváričke..zas som vymenila krém a vyhádzala som sa ako v puberte...už ma to nebaví.....na staré kolená má človek problémy s pleťou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ked tak nad tým rozmýšlam...vstávam o 1-nej...asi by som mal ísť smer postieločka.. :angry: :angry: :angry:
12. jún 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja som verná modrej nivee.......sem tam vymenim za niečo......ale neriskujem..........čo si si dala?....................ja som mala pokial som neporodila........teraz som za peknú :slight_smile: :wink: :grinning: .............len škoda že aj za vráskavú :grinning: :grinning: :grinning: ................ale vraj su to vrásky smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
..dobrú nocku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko veru bežkaj.,........postieločka čaká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................ja ešte asi....počkám kedy dobehne jediný zarábajuci v tomto dome........a bežím tiež :slight_smile:
12. jún 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no, ja práve niveu nemožem....niekedy sa z nej vyhádžem , ale častejšie sa zošúpem..také červené suché fľaky..... :angry: :angry: :angry: :angry: a teraz som si kúpila tú niveu pure, či ako...vraj prírodná...tak asi nie.....ale v drogerke nemali ani lirene, s tým som spokojná,a ani garnier 35....všetko až po 50-tke..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. jún 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už tu nie som...pekné sny :wink:
12. jún 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ale ste toho popísali...
Ja idem zajtra zase na diabetológiu.
Tak dobrú nôcku.
12. jún 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....dobrúúúúúúú opice!!
12. jún 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 čože tak neskoro?
12. jún 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. jún 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mňa zas bude musieť niekto vyhodiť...ach jooo.......
12. jún 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásne ránko :wink:
13. jún 2013 o 05:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte.
O 6:10 som prisla na diabetologiu a som 11-ta :frowning2:
13. jún 2013 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko kto ťa vyhodil?... :grinning: :wink:
13. jún 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....nikto....som tu bola...radšej nepoviem dokedy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a potom Denisko záchvat kašlu..a ked konečne prestal, tak sa prebral Simčo....a takto celú noc dokola..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maťko stále ništ???? :confused:
13. jún 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka 11?????..no parádička.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aspon to tam rýchlo ide??? :confused:
13. jún 2013 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .................ništ......zatial :slight_smile: :slight_smile: .......ale niečo má na pusine neviem či ej to ono.... :sweat_smile: :sweat_smile: ............fajn noc.... :frowning2: :frowning2: ..........čo dávaš Deniskovi?
13. jún 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ráááááááááááááánečko :grinning: hurá :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :sunglasses: á :grinning:
13. jún 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nastastie rychlo...Isla som dnu na prvy odpich cca15min.po prvej... Teraz na druhy o 8:45 a ficim domov.Ideme s neterkou pp obchodoch pobehat...
13. jún 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..žeby predsa???? :confused: :confused: :confused: :confused:
13. jún 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no dala som ho do školky....uvidím čo bude na obed........ale zajtra už asi nepojde nikde.....................a to maju 20teho rozlučku.....a aku krásnu básničku mi zas povedal....jááj... :frowning2: :frowning2: ............................................dnes je 15 den :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

Simonko spinká?
13. jún 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....tak to by bola poriadna smola..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..Simonko....vykrikuje....plačkal celú noc.....neviem, čo mu zas preletelo cez nos... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: len ja by som chcela ísť aj na záhradu, tak nech nevystrája.... :angry: :angry: :angry: :angry:
13. jún 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a máš aj dietu???
13. jún 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko ..to ako si písala o tých talentovkách na výtvarku...presne to isté sme absolvovali s Lilinou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...som to ani nechcela písať, že mi neuveríte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......ale každé dieťa im je dobré, hlavne, že rodičia platia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:....................
13. jún 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..čakáááám :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak nejako.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem cinknúť mojmu drahému, či príde na kávu....a podme aj niečo robiť.....na dnes sa lúúúúúúúúúčim :wink: :wink: :wink:
13. jún 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok