Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@jacka ved aj ja by som brala..a nie tie moje vrásky....ale potvorky...nedajú..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...on je taký stresák ked sa na neho díva viac ľudí ako jeden..... 😀 😀 😀 😀 ...ale ja ho milujem aj tak.... 😵 😵 😵

jacka
12. jún 2013

@denisenko ved aj my sme mali takú tváričku.....len si to nepamätáme 😉 🙂 .............................hééj stresmen je 🙂 nevyzerá vyzerá na pohodáka 🙂 ......................ved to je základ ked ho miluješ 😵 😵 😵 😵 krásne 😵 😵

denisenko
12. jún 2013

@jacka ....ach jo.....ked sme pri tej tváričke..zas som vymenila krém a vyhádzala som sa ako v puberte...už ma to nebaví.....na staré kolená má človek problémy s pleťou.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. jún 2013

..ked tak nad tým rozmýšlam...vstávam o 1-nej...asi by som mal ísť smer postieločka.. 😠 😠 😠

jacka
12. jún 2013

@denisenko ja som verná modrej nivee.......sem tam vymenim za niečo......ale neriskujem..........čo si si dala?....................ja som mala pokial som neporodila........teraz som za peknú 🙂 😉 😀 .............len škoda že aj za vráskavú 😀 😀 😀 ................ale vraj su to vrásky smiechu 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

..dobrú nocku.... 😵 😵 😵

jacka
12. jún 2013

@denisenko veru bežkaj.,........postieločka čaká 😵 😵 😵 ......................ja ešte asi....počkám kedy dobehne jediný zarábajuci v tomto dome........a bežím tiež 🙂

jacka
12. jún 2013

@denisenko dobru nocku 😵 😵 😵 😵

denisenko
12. jún 2013

@jacka no, ja práve niveu nemožem....niekedy sa z nej vyhádžem , ale častejšie sa zošúpem..také červené suché fľaky..... 😠 😠 😠 😠 a teraz som si kúpila tú niveu pure, či ako...vraj prírodná...tak asi nie.....ale v drogerke nemali ani lirene, s tým som spokojná,a ani garnier 35....všetko až po 50-tke..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
12. jún 2013

@jacka už tu nie som...pekné sny 😉

utka
12. jún 2013

Ale ste toho popísali...
Ja idem zajtra zase na diabetológiu.
Tak dobrú nôcku.

leninka75
12. jún 2013

.....dobrúúúúúúú opice!!

jacka
12. jún 2013

@leninka75 čože tak neskoro?

jacka
12. jún 2013

@utka
@leninka75 dobrú 😵

denisenko
12. jún 2013

mňa zas bude musieť niekto vyhodiť...ach jooo.......

denisenko
13. jún 2013

Krásne ránko 😉

utka
13. jún 2013

Ahojte.
O 6:10 som prisla na diabetologiu a som 11-ta ☹

jacka
13. jún 2013

ahojte 😎 😎 😎 😎

@denisenko kto ťa vyhodil?... 😀 😉

denisenko
13. jún 2013

@jacka ....nikto....som tu bola...radšej nepoviem dokedy.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...a potom Denisko záchvat kašlu..a ked konečne prestal, tak sa prebral Simčo....a takto celú noc dokola..... 😝 😝 😝 Maťko stále ništ???? 😕

denisenko
13. jún 2013

@utka 11?????..no parádička.... 😝 😝 😝 😝 ..aspon to tam rýchlo ide??? 😕

jacka
13. jún 2013

@denisenko .................ništ......zatial 🙂 🙂 .......ale niečo má na pusine neviem či ej to ono.... 😅 😅 ............fajn noc.... ☹ ☹ ..........čo dávaš Deniskovi?

katka1819
13. jún 2013

Ráááááááááááááánečko 😀 hurá 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😀

utka
13. jún 2013

@denisenko nastastie rychlo...Isla som dnu na prvy odpich cca15min.po prvej... Teraz na druhy o 8:45 a ficim domov.Ideme s neterkou pp obchodoch pobehat...

denisenko
13. jún 2013

@jacka ..žeby predsa???? 😕 😕 😕 😕

jacka
13. jún 2013

@denisenko no dala som ho do školky....uvidím čo bude na obed........ale zajtra už asi nepojde nikde.....................a to maju 20teho rozlučku.....a aku krásnu básničku mi zas povedal....jááj... ☹ ☹ ............................................dnes je 15 den 😀 😀 😀 🙂

Simonko spinká?

denisenko
13. jún 2013

@jacka ....tak to by bola poriadna smola..... 😠 😠 😠 😠 😠 ..Simonko....vykrikuje....plačkal celú noc.....neviem, čo mu zas preletelo cez nos... 😖 😖 😖 😖 len ja by som chcela ísť aj na záhradu, tak nech nevystrája.... 😠 😠 😠 😠

denisenko
13. jún 2013

@utka a máš aj dietu???

leninka75
13. jún 2013

ahojte!!.... 😎 😎 😎

@denisenko ..to ako si písala o tých talentovkách na výtvarku...presne to isté sme absolvovali s Lilinou 😅 😅 😅 ...som to ani nechcela písať, že mi neuveríte 😀 😀 😀 😀 😀.......ale každé dieťa im je dobré, hlavne, že rodičia platia 😝 😝 😝 😝 😝....................

leninka75
13. jún 2013

@jacka ..čakáááám 😀 😀 😀

denisenko
13. jún 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 tak nejako.... 😀 😀 😀 😀 😀

idem cinknúť mojmu drahému, či príde na kávu....a podme aj niečo robiť.....na dnes sa lúúúúúúúúúčim 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre