Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. jún 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved mi vravím že som rada že som ich mala........ 😀 😀 😀 😀 ked sa tak na nich kukám 😀 😀 😀 😀 ....................jááj sranda musí byť.... 🙂 🙂
dobru nocku 😵 😵

utka
16. jún 2013

@jacka Peťo bol s Vikim naoberať v Rajke. Doniesli skoro 10kg. Tak teraz zavára, robí dreň a zajtra ešte ideme robiť džem. Našli sme nejaké recepty a aj svokra mu dala...tak sa angažuje. Ja mám dnes dosť. nejako mi aj trochu nohy spuchli, čo mi nezvyknú. Aj ma brucho nejako pobolieva...Takže nezaváram. Ale som sama zo seba už taká nervózna 😢

denisenko
17. jún 2013

Dobré ránko 🙂

jacka
17. jún 2013

ahojte

@utka veru len sa šetri 🙂
@denisenko vy ste ako spali?

denisenko
17. jún 2013

@jacka ...spali???...skor nespali..... 😝 😝 😝 😝 😝 ....a vy ako?.....
@utka ...ako, už lepšie?

leninka75
17. jún 2013

ahojte.........

jacka
17. jún 2013

@denisenko ja dobre..... 😀 😀 muž nič nespal 😀 😀 😀
@leninka75 a to čo toto.... 😕

utka
17. jún 2013

Ahojte...
Dnes lepšie. Bola som na hemoške, výsledky 115tis. doštičiek. O 13-tej mám poradňu aj UZV, tak som zvedavá...

katka1819
17. jún 2013

Ahooooooooooooooj 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 no nie je kedy vysedávať pri kompe 🙂 😝 😅

jacka
17. jún 2013

@utka ako v poradni....?..... 🙂

my ani do bazéna nemožeme ☹ ☹

utka
17. jún 2013

@jacka dobreee...Všeto je OK. Vážime 2800g, už budem chodiť každý týždeň o týždeň idem aj na CTG...

denisenko
17. jún 2013

@utka jééj..super....s takou váhou som sa narodila... 😉 a tých doštičiek je dosť?...sa v tom moc nevyznám...teda...vôbec....
@jacka ja som bola dneska kúpiť deckám nový bazén, len taký pidi ...na balkon.... 😀 😀 😀

denisenko
17. jún 2013

...kúpacia sezona zahájená....

utka
17. jún 2013

@denisenko super fotka...aj ja by som sa hodila do vody....jááááj. Doštičiek je málo-norma je od 150tis. do 400tis., ale tým, že tom tehu a som bez liečby, tak je to super počet, tých 115tis. Aj gynekológ povedal, že pokiaľ je to nad 100tis., tak OK.

utka
17. jún 2013

@denisenko a čo sa týka tej váky, ja by som tiež radšej rodila 2800g bábo, ako 3600g...

denisenko
17. jún 2013

@utka ..tak sa hod aspon do vane.... 😉 😉 😉 😉 😉 ...tak super, že to máš ok.....len som zvedavá, čo to urobí po porode.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕

utka
17. jún 2013

@denisenko hlavne do prázdnej vane, nie? 😀... Ja sa len sprchujem celé tehu. Nejako mám z kúpania obavy. Aj ja som zvedavá, čo bude po pôrode.

denisenko
17. jún 2013

@utka ....len si tam neskáč šípku........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
17. jún 2013

@denisenko to nieeeee... 😀 😀 😀

denisenko
17. jún 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
17. jún 2013

Kde ste všetky?
Viki má v izbe 29 stupňov...to sa mu bude spať 😝

jacka
17. jún 2013

@denisenko pekná fotočka 😵 ........závidíme 😉 😉
@utka super že je všetko v poriadku 😵 😵 😵 😵 ...............pošlme trochu chladu.....my tu máme 22st..........klím ako 😠 😠 ....vonku 32 😝 😝 .........................čakám kto bude chorý prvý 😀 😀 😀 😀 😉

dobru nocku 😵 😵

utka
17. jún 2013

@jacka tak to áno...toto som mala rada u našich doma. Príjemne chladno 😉...Klíma zadarmo!

utka
17. jún 2013

@denisenko a čo si dávala Niskovi proti kašľu?

denisenko
18. jún 2013

dobré ránko... 😉
@utka stodal a stoptusin... 😉

@jacka my sme mali včera vyše 27..a tiež až večer, lebo Denisko má izbu otočenú na západ.... 😝 😝 😝

som bola včera ešte do 21-ej na záhrade a potom som už len odpadla do postele...tvrdá zem je ako kamen..... 😝 😝 😝

katka1819
18. jún 2013

Rááááááánečko kočenýýýýýý 😀 😎 😀
@denisenko aj u nás bola včera zahájená kúpacia 😵 😀 😉
@utka a čo takto 4120 gr. a 53 cm 😀 😀 😀
@jacka ako chlapi ? 😅

jacka
18. jún 2013

ahojte......
@utka ver klíma zadara 🙂 🙂 🙂 🙂 ......................ako dlho ich mám ešte kupať v hypremangáne?.......tiež mohli tieto horučavy ešte počkať týžden 😝 😝
@denisenko my hovor o tom kameni.........motyka sa odráža 😝 😝 😝 .........už len zas trochu propršať 😒
@katka1819 MAťko v pohode............chrastuje.......muž ten je prípad .......bodaj by už bol fit....kto to má počúvať 😀 😀 😀 😀 😀 vy ste už mali kiahne?

jacka
18. jún 2013

@leninka75 😕 😕 😕 😕

katka1819
18. jún 2013

@jacka nemali sme ešte kiahne...ale už som vyzistila že manželík mal keď bol krpec taaaaakže nebudem mať doma troch stráááááááááááášno chorých pacientov ale len dvoch 😅 😉

katka1819
18. jún 2013

ozaj u nás predvčerom strašná operácia bola 😅 Peťko mal kliešťa za uškom 😖 noooooo to bolo 🙄 kým sme ho vytiahli ...našťastie nemohol tam byť dlho lebo ani bodečka po ňom neostala pijakovy hnusnom 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre