• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
tak, utka čistá pravda...myš treba aj ja rozmýšlam že si kúpim, lebo niekedy mi to tu seká.... :cry:
a nereaguje, neviem ako sa to volá na notebooku, ale myš to bude istiť.....alebo poviem kocurovi nech mi nejakú chyti :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj mamky,nekúpil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže zajtra budem off :cry:.......ale v piatok si kúpim a až sa vrátim z jazdy,tak som celá vaša :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
8. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka je už v lehárovciach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja sa idem trošku povenovať manželíkovi :wink: :wink: a ešte si urobím pár testíkov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobrú nocku mamky :dizzy_face: budete mi chýbať velmi velmi velmi :cry: :cry: :cry:
8. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ved sa šetri....dobrú noc a pekné sny :wink: :wink:
8. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo, maminy, hádam mi nechcete nahovoriť že je streda a všetky sa vebujete mužičkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru ani..no škoda...že nemáš myšku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja sa nejdem...som sa mu venovala pred 7mes. a teraz :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, terz je to už hádam aj vidno? :grinning:
8. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak...a ty sa mu tieť chod venovat...aby sme mali čo obzerat :wink:
8. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ooops, tož smola :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu ešte niekto..zachvilu mi zoberu pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo????
8. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo prečo? jacka :frowning2: :frowning2:
8. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prečo smola.....
8. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo on má smolu, dieťa bude, až ked pojde na materskú on...a to ja musím mať super zamestnanie, aby som nás uživila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha???už vidím chlapa na materskej...zomrel by.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ved hádam nechceš zostat pri jednom.... :wink:
8. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie, ale aj tak...nech si užije tej "dovolenky" aj on...aj ked mám super chlapa, ale nech vidí ako to lezie na mozog :sweat_smile:
8. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to lezie....a mne až príliš často :wink:

moj bol mesiac doma...a bol s nervami v koncoch..ale uznal,že to máme ťažké..a že mi nezávidí..proste...chlapi su nie stavaný na MD...bohužial :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc, jacka ja ostatné maminy... mužíček má volá....žeby čosi chcel?no nič, aj tak ho lubim, no nie? :grinning: :grinning:
pekné sny
8. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je zase s tým konom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nedá sa mi odoslat :angry:

dobru noc....pa zajtra :pensive:
8. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, no čo už?
jacka, dobrú nôcku...
deni, aj tebe dobrú
8. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :sunglasses: :slight_smile:

leni ahoj.... :wink:
9. júl 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!! :slight_smile: .........ahoj jacka!!! :wink:
9. júl 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak aninka je dnes bez "techniky" :frowning2: ........babule, moja lilka je dnes posledný deň v jasličkách :cry: :cry: ......sme si dohodli na poobedie dámsku jazdu :wink: .......idem po ňu a pôjdeme spolu na zmrzku a keď som sa pýtala, že čo by chcela, tak, že tie malé cukríky z lekárne, tie čo tam majú na pulte v sklenej guli!!!!......zlatíčko moje, po kom je taká skromná!! :grinning:
9. júl 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..pokomže je taká skormučká? :wink: ...a ako dlho bude doma?......tak dnes v práci nebudeš dlho,že....

ja som sa rozhodla že dnes nebudem robit vobec nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. júl 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru jacka, nebudem!!!......nerob, zaslúžiš si aj voľný deň!!! :slight_smile: .........a matejko pochopí, že maminka oddychuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mirri, čavec!! :slight_smile: .........to je nejaká súťaž???........mne to tento blbý PC vždy zatvorí :angry: :angry: ....len som stihla videieť, že je tam tvoja a liankina fatka v bazéne.......
9. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšem jak hotentot :angry: :angry:
9. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ...Matko celkom určite.... :wink: :grinning:
aj niekam pojdete ked budete mat prázdniny?
9. júl 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti jacka zabudla odpovedať :sunglasses: ........lilka bude doma celé prázdniny a od septembra ku nám do škôlky, to zasa bude!!! :frowning2: .........ja budem mať dovolenku asi od augusta a celý mesiac, potom ešte uvidím..........práve som sa kolegu čo je od Martina pýtala na Turčianske Teplice........od minulého roku (tuším) je tam otvorený nový aquapark......chcela by som niečo také s lilkou vyskúšať a je to asi aj bližšie než Tatralandia.......alebo sa nasáčkujem ku našim, majú vyhrievaný a zakrytý bazén, strava by bola v rámci pobytu, no čo by mi viac chýbalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok