Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. júl 2009

tak, utka čistá pravda...myš treba aj ja rozmýšlam že si kúpim, lebo niekedy mi to tu seká.... 😢
a nereaguje, neviem ako sa to volá na notebooku, ale myš to bude istiť.....alebo poviem kocurovi nech mi nejakú chyti 😀 😀 😀

aninka29
8. júl 2009

joj mamky,nekúpil 😝 😝 😝
takže zajtra budem off 😢.......ale v piatok si kúpim a až sa vrátim z jazdy,tak som celá vaša 😵 😵 😀

aninka29
8. júl 2009

Simka je už v lehárovciach 😵 😵 😵 ja sa idem trošku povenovať manželíkovi 😉 😉 a ešte si urobím pár testíkov 😝

tak dobrú nocku mamky 😵 budete mi chýbať velmi velmi velmi 😢 😢 😢

denisenko
8. júl 2009

ani, ved sa šetri....dobrú noc a pekné sny 😉 😉

denisenko
8. júl 2009

hallo, maminy, hádam mi nechcete nahovoriť že je streda a všetky sa vebujete mužičkom 😀 😀 😀 😀

jacka
8. júl 2009

dobru ani..no škoda...že nemáš myšku... 😝

jacka
8. júl 2009

deni ja sa nejdem...som sa mu venovala pred 7mes. a teraz 😀 😀

denisenko
8. júl 2009

jacka, terz je to už hádam aj vidno? 😀

jacka
8. júl 2009

presne tak...a ty sa mu tieť chod venovat...aby sme mali čo obzerat 😉

denisenko
8. júl 2009

😀 ooops, tož smola 😀 😀

jacka
8. júl 2009

je tu ešte niekto..zachvilu mi zoberu pc 😝

jacka
8. júl 2009

prečo????

denisenko
8. júl 2009

čo prečo? jacka ☹ ☹

jacka
8. júl 2009

no prečo smola.....

denisenko
8. júl 2009

lebo on má smolu, dieťa bude, až ked pojde na materskú on...a to ja musím mať super zamestnanie, aby som nás uživila 😝 😝 😝

jacka
8. júl 2009

ha???už vidím chlapa na materskej...zomrel by.... 😝
ved hádam nechceš zostat pri jednom.... 😉

denisenko
8. júl 2009

asi nie, ale aj tak...nech si užije tej "dovolenky" aj on...aj ked mám super chlapa, ale nech vidí ako to lezie na mozog 😅

jacka
8. júl 2009

no to lezie....a mne až príliš často 😉

moj bol mesiac doma...a bol s nervami v koncoch..ale uznal,že to máme ťažké..a že mi nezávidí..proste...chlapi su nie stavaný na MD...bohužial 😝

denisenko
8. júl 2009

dobru noc, jacka ja ostatné maminy... mužíček má volá....žeby čosi chcel?no nič, aj tak ho lubim, no nie? 😀 😀
pekné sny

jacka
8. júl 2009

čo je zase s tým konom 😝 ..nedá sa mi odoslat 😠

dobru noc....pa zajtra 😔

utka
8. júl 2009

aninka, no čo už?
jacka, dobrú nôcku...
deni, aj tebe dobrú

jacka
9. júl 2009

dobré ránko.... 😎 🙂

leni ahoj.... 😉

leninka75
9. júl 2009

Ránečko!!! 🙂 .........ahoj jacka!!! 😉

leninka75
9. júl 2009

aha, tak aninka je dnes bez "techniky" ☹ ........babule, moja lilka je dnes posledný deň v jasličkách 😢 😢 ......sme si dohodli na poobedie dámsku jazdu 😉 .......idem po ňu a pôjdeme spolu na zmrzku a keď som sa pýtala, že čo by chcela, tak, že tie malé cukríky z lekárne, tie čo tam majú na pulte v sklenej guli!!!!......zlatíčko moje, po kom je taká skromná!! 😀

jacka
9. júl 2009

leni..pokomže je taká skormučká? 😉 ...a ako dlho bude doma?......tak dnes v práci nebudeš dlho,že....

ja som sa rozhodla že dnes nebudem robit vobec nič 😝 😀

mirrinka
9. júl 2009

ahojte 🙂

http://zena.atlas.sk/mamicka-leta-akcna-lianka/... to sme myyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. júl 2009

veru jacka, nebudem!!!......nerob, zaslúžiš si aj voľný deň!!! 🙂 .........a matejko pochopí, že maminka oddychuje 😀 😀 😀 😀
mirri, čavec!! 🙂 .........to je nejaká súťaž???........mne to tento blbý PC vždy zatvorí 😠 😠 ....len som stihla videieť, že je tam tvoja a liankina fatka v bazéne.......

leninka75
9. júl 2009

píšem jak hotentot 😠 😠

jacka
9. júl 2009

leni ...Matko celkom určite.... 😉 😀
aj niekam pojdete ked budete mat prázdniny?

leninka75
9. júl 2009

som ti jacka zabudla odpovedať 😎 ........lilka bude doma celé prázdniny a od septembra ku nám do škôlky, to zasa bude!!! ☹ .........ja budem mať dovolenku asi od augusta a celý mesiac, potom ešte uvidím..........práve som sa kolegu čo je od Martina pýtala na Turčianske Teplice........od minulého roku (tuším) je tam otvorený nový aquapark......chcela by som niečo také s lilkou vyskúšať a je to asi aj bližšie než Tatralandia.......alebo sa nasáčkujem ku našim, majú vyhrievaný a zakrytý bazén, strava by bola v rámci pobytu, no čo by mi viac chýbalo 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre