• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................ako dlho to nebavenie vydražalo??? :grinning: :grinning: :grinning: ..................moji?...mali aj dobré sekundy... :grinning: :grinning: :grinning: ...........ale vieš čo nato všetko boli fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru ...rýchlo si nájdi čas...najlepšie dnes.............ešte ťa deti budu potrebovať.. :wink:
24. jún 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...však čoby nie keď treba a pomôže to, tak prečo nie :wink: ......Denisko čertuje?? :frowning2:
24. jún 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no vieš čo hádam aj dobré dve hodiny s ním nebolo reči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......a keď som mu povedala, že ja to mám denno denne a dlhšie než on, tak sa ešte sfučal na mňa, že či má dať výpoveď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
24. jún 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..fíha, dobrí sú, že dobré sekundy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.........
24. jún 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a muž bol cez víkend robiť???.....
24. jún 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nemožem s toho tvojho muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................však akoby sa tváril keby bol doma v kuse s nimi............mojho išlo poraziť za celý týžden.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............a mne to bolo také smiešne :grinning: :grinning: :grinning:
bol bol......makal.....oddýchla som si :grinning: :wink:
24. jún 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....ja nechápem to ich myslenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......však by stačilo objať a povedať, že áno máš to ťažké, ale robíš to dobre,alebo niečo podobné ......a vec by bola vybavená :wink:......presne som si pomyslela, že čo by robil s nimi keby sme sa vymenili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a rovanko ako teba ma to vždy cez víken zabáva aký je z nich nervný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..frajer ten tvoj nabral odvahu a šiel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................tebe teraz nebude rady takej vyoddychovanej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to nikdy nepochopíme..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................toto v živote neuznaju..... :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: ........vidia že sme doma a tým to končí..........................ešte že máme víkendy na oddych :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
24. jún 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..idem trošku upratať..minulý týždeň som sa ničoho ani nechytila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......hádam sa potom ešte ukážem :wink:
24. jún 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 musel......týžden si tu šunky válal :grinning: :grinning: a umieral....popri škrabaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................som ako znovu zrodená :dizzy_face:

chcem ísť do Lidla.......maju tam pre mna kraťasy tak na dvor budu dobré :wink: .................len mi je tu tak fajn v tichu :slight_smile: .....
24. jún 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 takže to ti rovno možem popriať dobrú noc :wink: :grinning: :wink: .................bežkaj.....ja tiež o chvílu padám :slight_smile:
24. jún 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka75 vitaj! díky. Už je to chvalabohu lepšie, len ten kašlisko :unamused: .
No my tu máme len 15 stupňov a vetrisko...brrrrrrrr...ja by som radšej brala to teplo...
24. jún 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ozaj, som sa ťa chcela spýtať za to koloidné striebro. Ako sme sa nakoniec dohodli? Už si nepamätám...
24. jún 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak tu je 27.....a horúúúúco.....žiadne ochladenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak pošli teplo, ja ti pošlem zimu :wink:
24. jún 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka s radosťou.......už mám toho tepla dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja ani nie...
24. jún 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@leninka75 no veru, zabúdate na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ale @jacka to zachránila :slight_smile:

@utka ty si super tehulka, ked ti teplo nevadí :confused: :wink: :dizzy_face:
24. jún 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko drž sa a veru, @leninka75 má pravdu...neváhaj požiadať o pomoc...ja som mala obdobie, ked som minimum spala....hrozné obdobie, som len cez den prežívala :pensive: , nie žila
24. jún 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....kúpila si kraťasky??? :slight_smile: :slight_smile: ...
24. jún 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..to som rada, že teplota už ustúpila :slight_smile: ...inak včera tam tiež toľko detí kašlalo, že des!!!......nebol zasa nejaký vírus alebo čo??....so striebrom sme sa dohodli, že keď naši pôjdu k tomu akupunkturistovi takmi ho pre teba vezmú..len zatiaľ neboli lebo teraz zasa chodia do Piešťan k nejakému liečiteľovi...... :unamused:
24. jún 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..ahoooj ako sa máte?? :slight_smile: ..prštek je ešte stále zaviazaný?? .....pamätáš tá ponuka práce v Trnave?.....si písala, že by si neváhala :wink: ...to aj ja, ale keď som si to predstavila, že by ma potom možno doma ani celý týždeň nevideli, tak som si pomyslela, že mi to zato nestojí......však sa ešte do dôchodku nechystám a možno sa ešte nečo časom pritrafí :slight_smile: ...však aj teraz ma moja práca baví..len to bolo niečo som som chcela skúsiť :wink: ...ale ..........
24. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..chaloši ako v škôlke?? :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 dík, asi som iná :wink:. A dokonca mi ani nohy nepuchnú :wink:
@leninka75 aha, tak super...ale teda ak tam pôjdu, nech mysli na mňa s jednou fľaštičkou :wink:. Ja si myslím, že my sme ochoreli skôr z klímy v aute :frowning2:
24. jún 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. jún 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
........prsiiiiiiii.....a hrmoce....
24. jún 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :slight_smile: .................a pojdete na dovolenku aspon tu na Sk?....................
@leninka75 ani domov zo školky nechceli ísť :grinning: nech si užiju ešte pár dní.... :slight_smile: .........................my už máme po búrke........ale velmi sa neschladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 keby len kraťasy..... :grinning: :grinning: mna len treba do obchodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: ................................nemáš nejkaé pekné rozprávky čo deti kukaju?...ja už neviem čo im púšťať.....ten minimax sa úplne po tentoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok