• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka čo si pokúpila?
24. jún 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka..si ich mala nechať :grinning: :grinning: :grinning: ............jaaj ty si tiež taká, že sa dostaneš raz za čas do obchodu a potom ti nie je rady :grinning: :grinning: :grinning: ..........u nás detto :grinning: :grinning: :grinning: ................rozprávky??....no neviem či ti pomôžem :pensive: ..my kukáme no počkaj zajaca, krtka, šmoulov..a lilka bárbiny, ale nedávno sme kukali "pasca na žraloka"....také o rybkách celkom sranda.....ešte pozerávame lochnesky, dorotka a papagáj, pat a mat, lolek a bolek, aladin 1 aj 2, grécke báje, ....a keď ma napadne tak ti ešte poviem :wink:
24. jún 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...podarilo sa mi dve hodiny schrupnúť...nový človek.. :wink: aj ked u mna to nie je vôbec zvykom..... :confused: :confused: :confused:
24. jún 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja už som sa začala vyhrážať mojmu drahému, že pojdem do práce..a on ostane na materskej.... :grinning: :grinning: :grinning: smrť v očiach... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Denisko fičí na tučniakoch z Madagaskaru..po večeroch...ale inak celý den kuká dokumenty na Prima ZOOm...mama ho naučila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...len potom je premúdrelý, že až..... :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..prežívať..to je presne to slovo....niekedy večer si myslím, že to zažil niekto iný a nie ja...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. jún 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru klíma je potvora....ja som proti..teraz ked boli hice, máme aj doma, ale može sa zapnúť, len ked Simonko už spí...mužíček síce nadáva, ale ja si nedovolím, aby mi ochorel....
24. jún 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj, maminky školopovinných detičiek...to aj vaši drobci eštš normálne v posledný školský týžden zarezávajú???....ja som skoro odpadla..oni dnes písali diktát,....na známky...úloha na celú stranu, doma sa naučiť básničku...celý rok to flákajú a teraz im nedajú pokoj....normálne mám chuť sa isť sťažovať....
24. jún 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko My mávame v aute zapnutú, ale fúka na okno...
Naši sa už neučia a majú dokonca aj skrátené hodiny. Viki je síce doma, ale dnes keď som šla do obchodu, som ich videla za našim domom na ihrisku.
24. jún 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj naši majú od zajtra skrátené vyučko...ale majú si doniesť prírodovedu, lebo už tento týžden nebude a oni to nestihli dobrať...na infarkt....
24. jún 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko naši budú mať prírodovedu až od druhého ročníka...Už majú nové knijhy, tak aj Vlastivedu budú mať...
24. jún 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooj :grinning:
@leninka75 tak my sme nakoniec v tých Bojniciach neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes: malý Peťko štrajkoval že on chce ísť na plaváreň radšej :wink: a dopadlo to tak že počasie začalo chaosiť sa zatiahlo a došli sme aj na plavošku :rolling_eyes: tak sme tvrdli doma ešte že máme na záhrade komplet výbavu pre deti akože 3 kusy hojdačiek,trampošku,pieskovisko aj bazénik :grinning: tak sme aspoň nachvíľu deti očiapali a potom sme blbli :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala som u nás na spanie okrem mojich dvoch detí aj bratove dvojičky druhého bráchu synčeka takže spolu 5 kusov teroristov v plnom nasadení :sweat_smile: :grinning: to bolo veselooooooo aj na zemi sa spalo :slight_smile: to bolo zo soboty na nedeľu a v nedeľu sme mali gril párty bo došiel brácho z Belgicka po mesiaci čo tam bol pracovne tak aby sme sa spolu všetci súrodenci s rodinami stretli a s rodičmi jasnačka po dlhšom čase joooj dobre bolo :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko moja chce to fakt trošku vypnúť :sweat_smile: ja sa tiež teda moc od nich nedostanem ale aspoň ten spánok mám lepší idem zároveň s malými spať aj ráno taky tak cca o 22 hodke večer a ráno približne 007 :grinning: hodke vstávame a tú zumbu si urvem pre seba tak vypadnem z domu na chvíľu a vyventilujem sa :sweat_smile:
no musíš to nejako poriešiť so sebou moja !!! :wink:
inak aj Peťko frčí na tučniakoch z madagaskaru :grinning: až moc Riko,Pešiak.,Kovalský,Kapitán sú u nás povinný :wink: aj tortu bude mať teraz na narodky s tučniakmi :dizzy_face:
@utka ako malý už lepšie ??? ja som to teda len raz zažila že bol Peťko chorí cez tie najväčšie horúčavy aj horúčky mal vysoké to bolo hrozné :frowning2: chúďa ...držkajte sa a rýchlo nech je Viki zdravý :wink:
24. jún 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka :wink: už sú chaloši OK ??? :sweat_smile:
@letty86 ahooooooooooooooooooj :grinning:
24. jún 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky @jacka @leninka75 @utka @letty86 @katka1819 maminky...dakujem..ešteže vás mám...tuším sme tu najmenšia skupinka čo sa členov týka....ale aspon je to také rodinné....som rada, že ste tu, ked treba človeka povzbudiť... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: dobrúúúú nocku...
24. jún 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrúúúúúúúúúúú baby moje :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ďakujeeem. Si zlatá. Už mu je oveľa lepšie, už aj čertuje :wink:.
@denisenko oddychuj, keď sa dá, aby si si nedohnala niečo. A to je úplne normálne, že keď niektorá potrebujeme pomôcť, poradiť, podržať, že sme tu jedna pre druhú :wink:...
24. jún 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrú nôcku!
24. jún 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránkoo... :wink:
25. jún 2013 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....... :slight_smile:

ste toho popísali.....včera sa nám hrali s elektrikou...... :angry: :angry: :angry: :angry: zapni vypni :angry: :angry: :angry: ..............
25. jún 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to vieš do obchodu sama nechodím vždy s príveskami tak som si to vychutnala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................dikes za rozprávky.....tie grecke nepoznám :pensive: ......................

@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vidíš na ten madagaskar som aj zabudla.........ked zladiť týchto dvoch do jednej rozprávky ....nemožné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............dnes ti je ako???........................najmenšia skupina.....a najdlhšie sme vydržali...mali by sme dostať medailu......a dúfam že nám to ešte vydrží :dizzy_face:.............................čoby som si bez vás počala :wink:

@utka v aute klímu nepoužívame.......radšej otvorím okno........ :wink: ...............ako je Vikimu?....už asi nepojde do školy?že?

@katka1819 chalani už čertia................to poznáš ked je už lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ....aj ja chcem medailúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aspon zemiakovú.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved to pre všetky verné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
25. jún 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aha čo dostali v školke.........................tak ma to dostalo že večer ma istila depka....som ani riadne nespala...................tá škola je pre mna strašiak :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
teraz som si všimla.......ved Maťko nie je narodený vo Zv..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrr :grinning:
25. jún 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@jacka no ale na cestu 200km v tom teple s otvoreným oknom na diaľnici...nič moc. Ale tak mi ju nemávame na silno. A muž ju aj po zime vyčistil, ale asi tam predsa zostali nejaké bacily...
Dnes sme boli na kontrolnej spirometrii, tak nam pľúcna znížila dávky tých sprejov. Už je na tom Viki oveľa lepšie, už nevie čo zo sebou. Len ten kašel ešte...Už som aj vybavila s bráchom, že 5.7. prídu po neho a pôjde prázdninovať :wink:.
25. jún 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a kde sa narodil? V BB?
25. jún 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...letné prázdniny ubehnú ako voda a máš školáka.... :wink: :wink: :wink:
25. jún 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka v BB........kdeže Zv...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................................kašel to je nekonečný príbeh :frowning2: ..................a kedy sa Viki vráti?.......už vieš kedy asi pojdeš rodiť?....sa ti to kráti :slight_smile: tešíš sa :dizzy_face:

@denisenko ani nevrav :frowning2:
25. jún 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...ved dnes nie je teplo...kde si? :slight_smile:
25. jún 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Toto pocasie ja dobre na spanie.............
25. jún 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok