• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka Viki chce prísť domov, keď sa Lucka narodí, chce ju vidieť "čerstvo narodenú". A potom ešte pôjde preč, ak bude chcieť. Neviem, kedy idem rodiť. Zajtra idem na CTG a do poradne, musím sa popýtať, ako to vyzerá, či už aspoň nejaké náznaky...Ale v júlovkách 2013 už máme 8 bábätiek...
Veru, kašel je nekonečný. Ale on nič, potom zrazu taký záchvat, že ho až napína. Potom zase dlho nič...nechápem.
25. jún 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahooooooooooooooj!!....

@jacka ..jeej také papiere aj nám dali v škôlke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....pánečku ako sa mi to zdá dávno :pensive: :confused: ..

@denisenko....a pôjdeš do práce??? :grinning: :grinning: :grinning:

....a nech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....my klímu v aute používame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka...nestihla som skôr :frowning2: ..doobedie mi nejako rýchlo ubehlo..varila som...rýchlo von kým nepršalo..potom pre Lilku...no a to potom keď už je doma to je strach a hrôza..len krik a vresk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .......kým Lolka rýchlo som umyla podlahy, vyvesila prádlo....a potom zasa ďalšie kolo revu a vresku..teraz je trošku kľud..muž zobral Lolku hrať sa a Lilka kuká telku.....
25. jún 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko....vieš čo už včera som sa vám chcela posťažovať na našu učku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....naši sa stále učia, ešte aj zajtra normálka rozvrh..stále dostavajú úlohy..vôbec to nevyzerá na koniec školského roka :angry: :angry: :angry: ....a to naši makajú poctivo celý rok......jedine vo štvrtok sa nebudú učiť lebo majú školskú akadémiu už od 8:30....a tipujem, že v piatok pred odovzdaní vysvedčenia s nimi ešte prebehne abecedu a nejaké príkladíky + - do 20 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jún 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to aj vy máte v škole také prísne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819..a ty čo moja si mala útlm, že si si do chalupy dobrovoľne toľko teroristov vpustila??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..no jo :frowning2: ...osobne si myslím, že učka to robí preto, aby deti udržala na uzde :grinning: :grinning: :grinning: .......mne bolo divné, že ste mali tak skoro klasifikačnú :confused: .....zvyčajne býva okolo 20-teho......viki pôjde do školy už až v piatok?
25. jún 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...........pomóc skončil panderlák, pri čom ja teraz budem zaspávať??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vieš čo? To mali 5.6. inú poradu. Klasifikačná bola až 18-teho. Ale aj tak sa už bohviečo neučili. Hej, Viki pôjde len v piatok. Mohol by možno aj vo štvrtok, zajtra doje ATB, ale načo, keď nič nerobia...len by zbytočne hulákal a behal...
25. jún 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru ništ nejde v bedni.....ale videla som upútavku na sanitku.....ale až okolo 21 ak som dobre počula....to už budem spať :slight_smile:............škoda že nie skor........nejaku hovadinu tam dávaju.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .......a vaši prebrali celý šlabikár, pracovný zošit aj matiku tak skoro???......veru radšej ho nechaj doma, nech je v kľude :slight_smile:
25. jún 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..však toto, že dobré veci dávajú neskoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..vieš čo sme včera kukali??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....tuším zo soboty na markíze čo bolo taká moderná rozprávka o gréckych bohoch, že "percy zlodej blesku" alebo tak nejako.......krimošky ma nebavia, na psycho filmy mám náladu len občas a romantikuš filmy, to ma ide poraziť, že ako je tam celý život jednoduchý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....asi dokončím čo mám rozvyšívané :dizzy_face: :dizzy_face: ....alebo sa pustím do twin korálkov čo sme boli milnulý týždeň s Lilkou v PB na tvorivej dielni..nechceš, urobím ti náušničky?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 idem do hajan.....v noci som tu lietala ako netopier....čo sa mi spať nedalo...teraz tu zývam o sto šesť.......ozaj....dnes som sa dozvedela že stačilo pol metra a náš potočik by bol vonku................nuž aspon by bolo o záhradu postarané :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chcem ...to bude výmena za slimáky :wink: ...........................ja som v sobotu kuk 127hodín......brrr.............ja som tiež nie náročný divák....ale odtial potial....... :slight_smile: .........proste idu prázdniny a v telke nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....čo si muchy chytala??? :grinning: :grinning: :grinning: .......ste mali takú búrku??? :pensive: ......bežkaj, vyspinkaj sa do ružova :wink: :wink: ..idem aj ja dzeci sprchúť a pridusiť vankúšmi nech rýchlo zaspia :grinning: :grinning: :grinning:

....dobrúúúúúú všetkým!!!
25. jún 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..platí!!.....urobíme výmenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a už fakt padám....
25. jún 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale nedrž velmi dlho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................u nás nie...ale dve dediny pred nami........boli zapalvený.....chudáci....vraj to aj v tv dávali.... :sweat_smile: :sweat_smile: .....čo sa divím...a velmi neverím :grinning: :grinning: .................................ani muchy tu neboli...... :angry: :angry: :grinning: :grinning:
dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. jún 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk foto Peťko z tabla :wink: viac foto zajtra papa a dobrúúúúúúúúúú :grinning:
25. jún 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 prebrali všetko, len z čítanky mali ešte pár článkov. Ale tú dostávali pred tým, ako šli do školy v prírode...
25. jún 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :slight_smile:

prváá :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2013 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko :wink:
26. jún 2013 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rááááááááááánečko :wink: :grinning: :dizzy_face: pokračovanie ...fotos :slight_smile:
26. jún 2013 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Aha čo už máme doma :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
26. jún 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 super.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takto sme víkendovali :grinning:
26. jún 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ešte feši Matulko :wink: :grinning:
26. jún 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a už ideeeeeeeeeeeeeeem papa neskôr :wink:
26. jún 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeee...
@katka1819 super fotočky :wink:...
26. jún 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok