Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. jún 2013

ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂 .............

@katka1819 ..jeeej akí sú zlatí!!! 😵 😵...tvojich myslím 😉...a to tablo super 🙂 ......v tých bodkovaných kravatách to bola rozlúčka??.........Maťkovi sa tá taška tuším viac páčila než Peťkovi 😀 😀 😀 😀

@jacka ....vyspinkaná?? 😉

@denisenko..ty ako sa máš??? 😕 ....lepšie??? ...

leninka75
26. jún 2013

@utka..vaši dostávali nejaké knižky do druhej triedy??.....

denisenko
26. jún 2013

@jacka ani sa nepýtaj...u nás je od rána veselo..... 😝 😝 😝 😝 Simonko mi povyhadzoval skrinky v kuchyni, kým som bola na WC, povylamoval vetrak na klíme...alebo ako sa to volá....a kým som sa to snažila opraviť, tak jeho šikovné prstíky povyťahovali netový kábel z tej ochrannej lišty okolo celej steny..... 😝 😝 😝 😝 a to je ešte len 9 hodín....už som šedivá..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
26. jún 2013

@leninka75 ani naši zatiaľ nič nedostali...platili sme to, ale asi budú až v septembri....pomoooooooc....lietajú tu DVDčka..... 😝 😝 😝 😝 😝 ...ja fakt musím..... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
26. jún 2013

@leninka75 .....vyspinkaná......ešte by som zvládla...ale Peťko mi to nedovolil 😉 ...........moj zlatý 😀 😀

@denisenko 🤐 🤐 🤐 🤐 no ....ide vám ☹ ☹ ☹ ☹ .....toto je na prášky 😅 😔 .......................tak hádam poobede už bude klud 😉

leninka75
26. jún 2013

@denisenko ..........Simonka tuším len niekde priviazať, ale tak aby sa nedostal ku žiadnym káblom, skrinkám a podobne 😀 .......hm, hm lietajúce DVD??....a sú na nich aj zelení mužíčkovia s tykadlami?? 😀 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2013

@leninka75 čo máš navarené?

leninka75
26. jún 2013

@jacka ..Peťko skoro vstal?? ..asi sa tešil do škôlky 😉 ........čo ideš dnes robiť?....

leninka75
26. jún 2013

@jacka .....včera som robila kapustnicu, tak je aj na dnes....a ešte je zajačí chrbát pre muža a babám pečiem lekvárové šatôčky z lístkového cesta 😉 😉 .... a ty čo máš?? 😵

katka1819
26. jún 2013

@denisenko mooooja to je v pohode ešte 🙂 ja som tu mala v pobdelok opäť viac detí moji dvaja a Ľubko a Emka(kamoškina) ako obvykle doma 😉 a kým som išla pre prádlo na dvor pozbierať ... žačalo totižto pršať ... išli k nám mali presné inštrukcie čo môžu a nemôžu podotýkam 😅 aaaaaaa došla som rozbité sklo na lampe v obyvke a to sklo bolo všade sa to rozletelo na všetky strany v milimetových kúskoch no skoro som odpadla 🙄 a tak som ich vyprala hore na poschodie tiež dostali inštrukcie 😅 hlavne mali dávať pozor na Matula aaaaa kým ja som vysávala tak krpec najkrpatejší mi stihol v kúpeľni vysypať celý 9 kg prach na pranie !!!! 😠 😠 😠 ešte že nebol úplne plný 😅 ale teda naňho dozreli ... no skoro som druhý krát odpadla ...samozrejme mužík v práci do večera 😖

katka1819
26. jún 2013

@denisenko inak ja sa čudujem že som tiež neni ešte na práškoch 😅 😀

jacka
26. jún 2013

@leninka75 o pol 6tej...........ale nechcel tam ísť....neviem prečo.... 😠 ved to má za pár.....opica.........................mnam kapustnica...musím aj ja urobiť........................u nás je koprová polievka.....ale šupla som tam aj tekvicu.........a fliačky s kapustou.....lenže to asi nebude tak som nechala také samé.....neviem čo na ne....asi cukor 😀 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2013

@katka1819 🤐 🤐 🤐 .......pekne 😔 ☹ ........

katka1819
26. jún 2013

a musím sa Vám s niečím priznať 😔 ... ja som kedysi tak pred 4 rokmi musela brať antidepresíva ...mali sme veľké rodinné problémi finančné a nevedela som sa vyrovnať so smrťou babky (boli sme na seba veľmi naviazané) a ja som strašná citlivka aj keď sa nezdám 😅 tak som to psychicky nezvládla ☹ a bolo... som dostala také stavy ako keby som infarkt mala mať... srdiečkom mi búchalo, zimomriavky všade ,ruky nohy aj jazyk mi tŕpol,hlava sa krútila zle mi bolo od žalúdka a toto všetko naraz ! no nevedela som čo to je tak som mala samozrejme hrozný strach ,behala som s tým na pohotovosť aj v nemocke som bola na internom, až mi nakoniec povedali že mi pomôže psychiater... tam mi nasadili lieky a pribrala som pri nich 20 kg a nejako že by to extra ustúpilo teda nie ... takže psychika stále nič moc ... a to som musela normálka fungovať pri malom aby nič nepoznal ... nakoniec som s celými tabletkami sekla vyhodila som ich do koša a išla som na psychoterapiu a tam mi pomohli viac 🙂 som sa naučila správne dýchať pri stresových situáciách a to bol základ všetkého !!!Trvalo to asi rok...a teraz som už v pohodeeeeee 😀 😀 😀 keď príde slabšia chvíľka ľahnem sebe a dýcham 😉 😵 dúfam že som Vás nejako nešokla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 papa mám Vás rada 😉

denisenko
26. jún 2013

@katka1819 keby som mala viac času aj ja asi radšej skočím k psychošovi...možno by to bolo lepšie...a tie infarktové stavy....mával moj muž v Itálii, pravidelne tam skončil na pohotovosti...a tiež dostal antidepresíva....ale užíval len v čase núdze a odvtedy je pokoj...a hlavne sme doma, to mu pomohlo asi najviac.... 😉

denisenko
26. jún 2013

..no paráda.....ešte mi pozbieral prádlo, pomohol obaliť karfiol....ostala z neho len polovica, ale aspon sa neobžeriem....a konečne zaľahol.... 😀 😀 😀 😀 😀 konečne ticho a klíííííííídek.....maminky, ja až teraz zisťujem, že Denisko je úplne zlaté a dobručké dieťa.... 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. jún 2013

a ešte jedna pikoška.....cez prázdniny ideme k babke...a kedže ona musí do práce, tak vyfasujem aj sestrine deti na stráženie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. jún 2013

....maminky a nehnevajte sa, že moc nečítam..... 😔 😔 😔 😔

konečne...obééééééd...... 😀 😀 😀 😀 zas som nestihla raňajky..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
26. jún 2013

@katka1819 ..ved sme silné ženy, no nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. jún 2013

@jacka ....mňaaaaam také fliačky mám strašne rada 😵 😵 😵 .............počkaj budú prázdniny, dlho budú doma ešte sa ti aj do škôlky budú pýtať 😀 😀

@katka1819..z toho skla mi až zle zostalo, ale na prášku som sa zabavila 😀 😀 😀.....kúpeľňa teda musela vyzerať 😀 😀 😀...dúfam, že maťko si dal záležať a nevysypal ho najedno miesto 😀 😀 😀 😀 😀
.....fuha to si teda mala zlé obdobie ☹ ☹ ☹...veru by som to do teba nepovedala, že si taká citlivka 😕.......hlavne, že už vieš ako na taký stav keď príde 🙂........

@denisenko ...ak máš pocit, že by ti taká terapia urobila dobre, tak si ten čas skús nájsť 😉 😉 😉 .......vieš, že musíš byť hlavne ty v poriadku a v pohode, aby aj ostatní boli a celá rodinka normálne fungovala 🙂 😉

leninka75
26. jún 2013

@denisenko ..........zlatý malý pomocníček 😝 😝 😖 😖 🙂 🙂 🙂 🙂 .........a keby sestrine deti strážili tvoje??........

leninka75
26. jún 2013

@denisenko ... a padaj oddychovať keď malý terorista zaľahol 🙂 🙂 🙂 🙂

...idem pre drzaňu!!!! 😠 😠 ☹ ☹ 😖 😖 😖 😝 😝 😀 😀 😀

denisenko
26. jún 2013

@leninka75 ...drzaňu???...tiež tak papuľuje??? 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2013

@denisenko to aj ja vravím o Maťkovi.................ale mylsela som že na neho už nemá nik.........ale Peťko sa predvádza v plnej polnej 😝 😀 😀

@leninka75 aj moj hubuje.......raz mu pusu zašijem.... 😠 😠 😝 😀

padááám aj ja..............zachvílu sme späť 😀 😀

denisenko
26. jún 2013

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 tak som v tom není sama..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...myslíš, že by to pomoihlo???...zašiť tie ústa????......odvrávali by ušami...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
26. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ušami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vždy si niečo nájdu že... 😀 😀 😠 😠 ..............a Simonko ti dospeje skor.........tak sa teš 😀 😀 😝 ..................

katka1819
26. jún 2013

@leninka75 veru to sklo nič moc teda všetko som prevrátila hore nohami kým som bola spokojná že som všetko kukla kde by ešte mohlo byť to sklo zašité...a aj tak mi krpec prišiel včera a kričí klo...klo a já že čooooo a fakt ešte našiel niekde kúsok ,len dúfam že už posledný 😅
a stým práškom no jasné že celá kúpelka si to odniesla len som v tom švungu nestihla odfotiť ... by si sa asi moc potom nesmiala moja 😝 😀 ešte dobre že do toho nevylial(keby ju otvoril teda ) aj aviváž 😀 😀 😀
@denisenko aj Peťko je drzííííííííííííííí ako ploštica 😀 😀 😝 ale hlavne že sú ty naši čerti zdravý ja si to takto vždy hovorím a trošku temperamentu im tiež neuškodí (teda odtiaľ potiaľ že áno )... 😅 😀 😉

katka1819
26. jún 2013

@utka Zuzkáááááááááááááá čakaáááj balíček 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2013

ide sa do lesa.... 😀 😀 😀 .....................na slimáky.... 😀 😀

utka
26. jún 2013

@katka1819 aký balíček??? Tak taká terapia by sa nám zišla asi všetkým...naučiť sa rozdychávať niektoré situácie...
Aj Viki je drzí. Poviem mu, napr. zapni si bundu a on na to: "A čo robím?"
A teraz som zistila, že mám pozitívneho streptokoka ☹. Ctg a poradňa OK. Vraj to nevyzerá na skorší pôrod...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre