Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. jún 2013

.....to som rada zienky, ze aj u vas sa papuluje vo velkom 😀

leninka75
26. jún 2013

@jacka.....zasa slimaky?...som zvedava ci ich zasa tolko najdu..

denisenko
26. jún 2013

@leninka75 aktuálne info pre Teba....knižky budú dostávať zajtra.... 🙂

denisenko
26. jún 2013

@utka ..už to máš len za pár.... 😉 😉 😉 😉

leninka75
26. jún 2013

@denisenko ..dakujeeeeeeem 🙂 ...co budu robit zajtra vasi v skole?

denisenko
26. jún 2013

@leninka75 ..ešte umývajú....dneska mali lavice a skrinky a zajtra pokračujú....lebo, .....:::::: vieš mami, aké je to ťažké umyť celú skrinku?????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. jún 2013

@leninka75 a vaši?...lebo fakt nechápem, načo tam chodia..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 ......u nas robota boli!!!!! 😀

leninka75
26. jún 2013

@denisenko ....nasi maju zajtra koncorocnu akarrdemiu.....tiez to maju tak blbo..najskor doobeda pre skolu a este o 16:00....pre verejnost.....zabity cely den....

leninka75
26. jún 2013

@utka.....a co to pre teba znamena ten streptokok?

utka
26. jún 2013

@denisenko veru za pár, ale aj tak by som brala skôr. Bojím sa, že to bude ako pri viktorkovi, že budem prenášať a budú mi musieť pôrod vyvolať.

@leninka75 naši dostávali druhácke-Čítanky, Slovenský jazyk, Matematiku a Vlastivedu. Ešte budú, ale asi až na zač. roka prírodovedu a kreatívne čítanie. za tie sme platili, objednávali sa.
No pre mňa to znamená to, že pred pôrodom mi budú musieť dať infúzku s ATB, aby sa bábo nenakazilo, keď pôjde von.

katka1819
26. jún 2013

@utka mooooja som niečo našla pre malú Lucku u nás vo vecičkách v bielej a banánkovej farbe tak som sa rozhodla že ti pošlem 😀 mne sú už len na pokukávanie a nech ma to nedráždi .... 😉

jacka
26. jún 2013

😵 🙂 😉 😎

utka
26. jún 2013

@katka1819 jeeeej, ty si taká zlatá...a ja ti čo dám. A poštovné???

denisenko
26. jún 2013

mamky moje...dnešný den ako začal..tak aj končí.....dala som dieťa spinkať, druhé strčila za PC, najväčšie dieťa ide na nočnú, tak tiež zaľahlo...a ja som sa vybrala na záhradu...vybrala..ale nedošla...tak som sa zje...a z bicykla, že zajtra zrejme nevstanem.......členok vyskočený, koleno na totál rozbité....dokrivkám domov a maj drahý hned na mna, že Simonko začal z ničoho nič strašne plakakťa nemohli ho ukludniť....asi vtedy ked sa mi to stalo.....mamin cicik...ukludnil sa až ked zbadal, že som ok....

katka1819
26. jún 2013

@utka nerieš moja poštovné to je len taká malá pozornosť 😉
@denisenko moja deň blbec teda ešte že ťa ty drobci tak lúúúúúúúbia 🙂 že bez teba nemooooožu ništ 😀

utka
26. jún 2013

@katka1819 tak ti veľmi pekne ďakujeeeem...
@denisenko ty si aký kaskadér?

letty86
26. jún 2013

ahojte 😉 ...kym som vas prečitala, 😅 😝
@katka1819 moja 😔 tiež by som to na teba nepovedala...ty si pre mna vzdy plná energie 😵 .mne ked zomrel ocko, tiez som si prešla nelahkým obdobím....ale asi to tak všetko ma byť...
@denisenko 😔 ...davaj si na seba pozor
@leninka75 matulko ma uz prstik bez obväzu, už mu odpadla chrastička...uz mu rastie aj nový nechtik...ale má tam ešte starý....picneeeee ma, ak ten starý necht neopadne a budú mu to rezat 😔 😔 😔 ☹ .......nasi mali 19.6. klasifikáciu a tiez sa tento týzden ucili 😝 zajtra idú do ZOO a tiez už knihy dostali

denisenko
26. jún 2013

@utka ..si to vystihla..na staré kolená som sa dala na kaskadérčinu.... 😀 😀 😀 😀
@katka1819 veru ma ľúbia.... 😉 😉 😉 😉

letty86
26. jún 2013

@jacka ahoooj 😵

letty86
26. jún 2013

dobrúúúú....fajne mi blbol kon 😝 mrcina je to už zaslúžená 😅

jacka
26. jún 2013

@letty86 pekné že aj na mna si si spomenula 🙂 🙂 🙂
@denisenko počuj moja......ty radšej chod spať.........pre istou ešte nie je koniec dna....dobrú nocku 😵

letty86
26. jún 2013

@jacka že či myslela 😵 len som aj zabudla co som ti chcela 😅 😅 som asi aj ja stará mrcina....ved ja si spomeniem....raz 😀

utka
26. jún 2013

@letty86 aj na mňa si zabudla 😉

katka1819
26. jún 2013

@letty86 ale veď ja som inak šalená osoba 😀 😀 😀 rada sa smejem...moji spolužiaci ma mali za šaša triedy 😉 aj teraz som veselá kopa aj keď všetko silno prežívam to prišlo tým materstvom akosi samo potom ....tá precitlivenosť 😅 jooooooooooooooooooooooj škoda že sme tak ďaleko od seba ☹ by sme sa inak stretli 😵 VŠETKY 😉

katka1819
26. jún 2013

ozaj čo stým stretkom ??? ja niečo poriešim baby moje ,ale nie že mi potom dáte košom !!! 😉 nejakú chatku na víkend ?

katka1819
26. jún 2013

že chata Oščadnica -Čadca-Kysuce 🙂 volný termín už len 23,24,25, August víkend !!! Cena na noc 9 euro,deti do 3 rokov zadarmo - 5 izieb ,veľká spoločenská miestnosť,plne vybavená kuchyňa, terasa s grilom 😉 rýchlo kto ide ???

katka1819
26. jún 2013

kuk ešte fotos 🙂

denisenko
27. jún 2013

Dobré ránko 🙂

denisenko
27. jún 2013

@katka1819 to vyzerá super... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre