Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
27. jún 2013
@katka1819 ja by som šla....a ked budú deti poslúchať, zoberiem aj ich.... 😃 😃 😃 ale neviem, pre zvyšok sveta to bude asi daleko.... 😞
utka
27. jún 2013
Dobre ranko.
@denisenko tak ako pp vcerajsom kaskaderskom vykone?
@katka1819 to vyzera dobre a je tam aj pekne...
Ja cakam na diabet. Som osma...
denisenko
27. jún 2013
@utka tam chodíš často..:-o ..že ako?...pôrod bol horší😃 si vždy na to spomeniem,ked ma niečo pekelne bolí...a hned je tá bolesť menšia...😃 horšie je,že simonko nas terorizuje už od pol piatej a za včerajškom nezaostava 😞 vymením dieťa 😆
utka
27. jún 2013
@denisenko kazde dva tyzdne...dufam,ze dnes naposledy...ale podla terminu by som este jednu kontrolu mala mat.Si uzijes s tým vasim sidlom 🙂...
jacka
27. jún 2013
ahojte.... 🙂
@denisenko pevné nervičky.... x-) x-) .........
katka1819
27. jún 2013
rááááááááááááánečko 😃 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
katka1819
27. jún 2013
@letty86
@jacka baby a vy Ste presne odkiaľ :-N :-N :-N 😃 kde to vlastne bývate ??? :-p
@denisenko moja ty si od Rajca že ?
@leninka75 Lenka jeeeee od PB
@utka Zuuuuuuzka z Blavy
dúfam že som nikoho nezabudlaaaaaaaa a ja som z Bytče medzi ZA a PB 😃
tak to by chcelo niekde v strede cesty ...len baby ak teda musíme sa rozhýbať bo nám všetky víkendy už obsadia cez leto ak už nie sú... 😞 😉 pííííííííííííííííííííííííííííííšte
utka
27. jún 2013
@katka1819 nie som si ista,co to z mojej strany bude toto leto.
denisenko
27. jún 2013
@katka1819 ja som presne z Rajca.... 😉 😉 😉 a na leto ešte nemám plány...nejaký víkendík by bodol... 😉 a možem aj za zvyšok???.... @jacka je od ZV a @letty86 ďaleký východ.... 🙂
utka
27. jún 2013
Takže dnes som bola naposledy na diabetológii. Ešte pol roka po pôrode pôjdem piť tú sladkú vodu. Už len dobré výsledky sa poobede dozvedieť a OK.
utka
27. jún 2013
Peťo bol s Vikim u obvodnej na kontrolu. Tak vyfasoval ešte jedno balenie ATB. Vraj to ešte nie je OK. A asi má pravdu, lebo stále kašle a naša dr. nerada dáva ATB. A ako som sa tešila, že len na 5 dní a má ich teda na 10.
katka1819
27. jún 2013
@utka moja ty si toto leto ospravedlnená 😉
@denisenko a ten ďaleký východ je presne aké mesto ? :-N nooooooooo tak kto bude môcť nech sa hlási zaťiaľ na víkendík teda ja a Iveeeeet sme isté 😃 😃 😃
denisenko
27. jún 2013
@katka1819 tušim rovnako ako aninka - košice....ale vyveďte ma z omylu,ak si zle pamätám 😃 ešte. @leninka75 j by mohla 😉
letty86
27. jún 2013
ahojte 😉
dnes som čítala to čo včera....teda vás 😃 ide mi.... 😃
@utka veru...na teba som zabudla...ale len v tom, že som ťa neoznačila. 😉 .....nech je viki rýchlo bez kašlu...už sa teší na Lucku, čo x-)
@katka1819 krásne miesto si vybrala.....pre mna fakt daleko......neviem, ako by som cestu s detmi zvládla a či by som vobec brala obe :-N matko je pri detoch ako z reťaze odtrhnutý ]-( ....ja mam strach, ako to bude v školke...pomoooc, bojiiiiiim |-|
@denisenko ako zranená? dá sa 😉
@jacka @leninka75...kde ste???
utka
27. jún 2013
@letty86 ja som len srandovala, ale ďakujem 😉...
denisenko
27. jún 2013
@letty86 ...Maťko utrhnutý z reťaze???....a tiež vyzerá taký anjelíček.... 😉 😉 😉 ....peroxid urobil zázraky..svokra doniesla veterníky a repík...ešte ostanem dlho invalid...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
27. jún 2013
dobrú nocku....idem oddychovať 😉
letty86
27. jún 2013
@denisenko matko ked je sám, tak je cukrík zlatý x-) ale ked pridu k detom, tak to čertikuje :-p
tak nech ťa pekne ofukuju všetci 😉 😃
dobrúúúú
denisenko
28. jún 2013
Dobré ránko 🙂
katka1819
28. jún 2013
Ráááááááánečko 😃
jacka
28. jún 2013
ahojte......... 😎 😎 😎

@katka1819..................takže my asi nikam...včera ma muž pekne zrušil.... ]-( ]-( ]-( ...................ja zapúšťam korene v tejto hnusnej diere kde bývam.............škoda |-| |-|
denisenko
28. jún 2013
@jacka ..zrušil ťa???....prečo??? =-) ....a niekde blížšie k vám???? =-)

budúci druháčik.... x-) x-) x-) x-)
jacka
28. jún 2013
@denisenko ............riadny chlapisko x-) x-) x-) ...................aké mal vysvedčenie.....aj známky už?.....či ako to je?
denisenko
28. jún 2013
a vysvedčenie....
letty86
28. jún 2013
ahojte 😉
@denisenko vy ste to mali rýchle x-)
jacka
28. jún 2013
@denisenko to je už doma???.......fíha..... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) .........................aj ste niečo niesli učitelkám?..........

ja som sa dozvedela že Peťko tu učku bude mať ááááááááááááááž do predškolskej.....................pomoooooooooooc...... ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
28. jún 2013
@jacka
@letty86 veru rýchle.,pred 9-tou bol doma a to ma zo školy tak 15 minút...🙂 učke? Len kvety...🙂
letty86
28. jún 2013
@jacka no super, slonice sa nezbavíte :-p
ja som dala dezerty....aj pre druzinárku 😉 nech prieberajú aj ony :-p 😃
jacka
28. jún 2013
@denisenko takže u vás sa už začali prázdniny.... x-) x-)
@letty86 nezbavíme :-p :-p :-p ]-( ]-(

x-) x-)
utka
28. jún 2013
Ahojte.Nasi isli do skoly na 8:30 a boli do 11-tej...