• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@katka1819 ja by som šla....a ked budú deti poslúchať, zoberiem aj ich.... :grinning: :grinning: :grinning: ale neviem, pre zvyšok sveta to bude asi daleko.... :frowning2:
27. jún 2013 o 05:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobre ranko.
@denisenko tak ako pp vcerajsom kaskaderskom vykone?
@katka1819 to vyzera dobre a je tam aj pekne...
Ja cakam na diabet. Som osma...
27. jún 2013 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tam chodíš často..:astonished: ..že ako?...pôrod bol horší:grinning: si vždy na to spomeniem,ked ma niečo pekelne bolí...a hned je tá bolesť menšia...:grinning: horšie je,že simonko nas terorizuje už od pol piatej a za včerajškom nezaostava :frowning2: vymením dieťa >:slight_smile:
27. jún 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kazde dva tyzdne...dufam,ze dnes naposledy...ale podla terminu by som este jednu kontrolu mala mat.Si uzijes s tým vasim sidlom :slight_smile:...
27. jún 2013 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile:
@denisenko pevné nervičky.... :dizzy_face: :dizzy_face: .........
27. jún 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rááááááááááááánečko :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jún 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86
@jacka baby a vy Ste presne odkiaľ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: kde to vlastne bývate ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko moja ty si od Rajca že ?
@leninka75 Lenka jeeeee od PB
@utka Zuuuuuuzka z Blavy
dúfam že som nikoho nezabudlaaaaaaaa a ja som z Bytče medzi ZA a PB :grinning:
tak to by chcelo niekde v strede cesty ...len baby ak teda musíme sa rozhýbať bo nám všetky víkendy už obsadia cez leto ak už nie sú... :frowning2: :wink: pííííííííííííííííííííííííííííííšte
27. jún 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 nie som si ista,co to z mojej strany bude toto leto.
27. jún 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ja som presne z Rajca.... :wink: :wink: :wink: a na leto ešte nemám plány...nejaký víkendík by bodol... :wink: a možem aj za zvyšok???.... @jacka je od ZV a @letty86 ďaleký východ.... :slight_smile:
27. jún 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Takže dnes som bola naposledy na diabetológii. Ešte pol roka po pôrode pôjdem piť tú sladkú vodu. Už len dobré výsledky sa poobede dozvedieť a OK.
27. jún 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Peťo bol s Vikim u obvodnej na kontrolu. Tak vyfasoval ešte jedno balenie ATB. Vraj to ešte nie je OK. A asi má pravdu, lebo stále kašle a naša dr. nerada dáva ATB. A ako som sa tešila, že len na 5 dní a má ich teda na 10.
27. jún 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka moja ty si toto leto ospravedlnená :wink:
@denisenko a ten ďaleký východ je presne aké mesto ? :sweat_smile: nooooooooo tak kto bude môcť nech sa hlási zaťiaľ na víkendík teda ja a Iveeeeet sme isté :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 tušim rovnako ako aninka - košice....ale vyveďte ma z omylu,ak si zle pamätám :grinning: ešte. @leninka75 j by mohla :wink:
27. jún 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
dnes som čítala to čo včera....teda vás :grinning: ide mi.... :grinning:
@utka veru...na teba som zabudla...ale len v tom, že som ťa neoznačila. :wink: .....nech je viki rýchlo bez kašlu...už sa teší na Lucku, čo :dizzy_face:
@katka1819 krásne miesto si vybrala.....pre mna fakt daleko......neviem, ako by som cestu s detmi zvládla a či by som vobec brala obe :sweat_smile: matko je pri detoch ako z reťaze odtrhnutý :angry: ....ja mam strach, ako to bude v školke...pomoooc, bojiiiiiim :pensive:
@denisenko ako zranená? dá sa :wink:
@jacka @leninka75...kde ste???
27. jún 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letty86 ja som len srandovala, ale ďakujem :wink:...
27. jún 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...Maťko utrhnutý z reťaze???....a tiež vyzerá taký anjelíček.... :wink: :wink: :wink: ....peroxid urobil zázraky..svokra doniesla veterníky a repík...ešte ostanem dlho invalid...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú nocku....idem oddychovať :wink:
27. jún 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko matko ked je sám, tak je cukrík zlatý :dizzy_face: ale ked pridu k detom, tak to čertikuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak nech ťa pekne ofukuju všetci :wink: :grinning:
dobrúúúú
27. jún 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dobré ránko :slight_smile:
28. jún 2013 o 05:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ráááááááánečko :grinning:
28. jún 2013 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819..................takže my asi nikam...včera ma muž pekne zrušil.... :angry: :angry: :angry: ...................ja zapúšťam korene v tejto hnusnej diere kde bývam.............škoda :pensive: :pensive:
28. jún 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..zrušil ťa???....prečo??? :confused: ....a niekde blížšie k vám???? :confused:

budúci druháčik.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ............riadny chlapisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................aké mal vysvedčenie.....aj známky už?.....či ako to je?
28. jún 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a vysvedčenie....
28. jún 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte :wink:
@denisenko vy ste to mali rýchle :dizzy_face:
28. jún 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to je už doma???.......fíha..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................aj ste niečo niesli učitelkám?..........

ja som sa dozvedela že Peťko tu učku bude mať ááááááááááááááž do predškolskej.....................pomoooooooooooc...... :angry: :angry: :angry: :angry:
28. jún 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@letty86 veru rýchle.,pred 9-tou bol doma a to ma zo školy tak 15 minút...:slight_smile: učke? Len kvety...:slight_smile:
28. jún 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka no super, slonice sa nezbavíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som dala dezerty....aj pre druzinárku :wink: nech prieberajú aj ony :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. jún 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko takže u vás sa už začali prázdniny.... :dizzy_face: :dizzy_face:
@letty86 nezbavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:

:dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.Nasi isli do skoly na 8:30 a boli do 11-tej...
28. jún 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok