Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2013

@katka1819 ja by som šla....a ked budú deti poslúchať, zoberiem aj ich.... 😀 😀 😀 ale neviem, pre zvyšok sveta to bude asi daleko.... ☹

utka
27. jún 2013

Dobre ranko.
@denisenko tak ako pp vcerajsom kaskaderskom vykone?
@katka1819 to vyzera dobre a je tam aj pekne...
Ja cakam na diabet. Som osma...

denisenko
27. jún 2013

@utka tam chodíš často..😲 ..že ako?...pôrod bol horší😀 si vždy na to spomeniem,ked ma niečo pekelne bolí...a hned je tá bolesť menšia...😀 horšie je,že simonko nas terorizuje už od pol piatej a za včerajškom nezaostava ☹ vymením dieťa >🙂

utka
27. jún 2013

@denisenko kazde dva tyzdne...dufam,ze dnes naposledy...ale podla terminu by som este jednu kontrolu mala mat.Si uzijes s tým vasim sidlom 🙂...

jacka
27. jún 2013

ahojte.... 🙂
@denisenko pevné nervičky.... 😵 😵 .........

katka1819
27. jún 2013

rááááááááááááánečko 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
27. jún 2013

@letty86
@jacka baby a vy Ste presne odkiaľ 😅 😅 😅 😀 kde to vlastne bývate ??? 😝
@denisenko moja ty si od Rajca že ?
@leninka75 Lenka jeeeee od PB
@utka Zuuuuuuzka z Blavy
dúfam že som nikoho nezabudlaaaaaaaa a ja som z Bytče medzi ZA a PB 😀
tak to by chcelo niekde v strede cesty ...len baby ak teda musíme sa rozhýbať bo nám všetky víkendy už obsadia cez leto ak už nie sú... ☹ 😉 pííííííííííííííííííííííííííííííšte

utka
27. jún 2013

@katka1819 nie som si ista,co to z mojej strany bude toto leto.

denisenko
27. jún 2013

@katka1819 ja som presne z Rajca.... 😉 😉 😉 a na leto ešte nemám plány...nejaký víkendík by bodol... 😉 a možem aj za zvyšok???.... @jacka je od ZV a @letty86 ďaleký východ.... 🙂

utka
27. jún 2013

Takže dnes som bola naposledy na diabetológii. Ešte pol roka po pôrode pôjdem piť tú sladkú vodu. Už len dobré výsledky sa poobede dozvedieť a OK.

utka
27. jún 2013

Peťo bol s Vikim u obvodnej na kontrolu. Tak vyfasoval ešte jedno balenie ATB. Vraj to ešte nie je OK. A asi má pravdu, lebo stále kašle a naša dr. nerada dáva ATB. A ako som sa tešila, že len na 5 dní a má ich teda na 10.

katka1819
27. jún 2013

@utka moja ty si toto leto ospravedlnená 😉
@denisenko a ten ďaleký východ je presne aké mesto ? 😅 nooooooooo tak kto bude môcť nech sa hlási zaťiaľ na víkendík teda ja a Iveeeeet sme isté 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2013

@katka1819 tušim rovnako ako aninka - košice....ale vyveďte ma z omylu,ak si zle pamätám 😀 ešte. @leninka75 j by mohla 😉

letty86
27. jún 2013

ahojte 😉
dnes som čítala to čo včera....teda vás 😀 ide mi.... 😀
@utka veru...na teba som zabudla...ale len v tom, že som ťa neoznačila. 😉 .....nech je viki rýchlo bez kašlu...už sa teší na Lucku, čo 😵
@katka1819 krásne miesto si vybrala.....pre mna fakt daleko......neviem, ako by som cestu s detmi zvládla a či by som vobec brala obe 😅 matko je pri detoch ako z reťaze odtrhnutý 😠 ....ja mam strach, ako to bude v školke...pomoooc, bojiiiiiim 😔
@denisenko ako zranená? dá sa 😉
@jacka @leninka75...kde ste???

utka
27. jún 2013

@letty86 ja som len srandovala, ale ďakujem 😉...

denisenko
27. jún 2013

@letty86 ...Maťko utrhnutý z reťaze???....a tiež vyzerá taký anjelíček.... 😉 😉 😉 ....peroxid urobil zázraky..svokra doniesla veterníky a repík...ešte ostanem dlho invalid...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2013

dobrú nocku....idem oddychovať 😉

letty86
27. jún 2013

@denisenko matko ked je sám, tak je cukrík zlatý 😵 ale ked pridu k detom, tak to čertikuje 😝
tak nech ťa pekne ofukuju všetci 😉 😀
dobrúúúú

denisenko
28. jún 2013

Dobré ránko 🙂

katka1819
28. jún 2013

Ráááááááánečko 😀

jacka
28. jún 2013

ahojte......... 😎 😎 😎

@katka1819..................takže my asi nikam...včera ma muž pekne zrušil.... 😠 😠 😠 ...................ja zapúšťam korene v tejto hnusnej diere kde bývam.............škoda 😔 😔

denisenko
28. jún 2013

@jacka ..zrušil ťa???....prečo??? 😕 ....a niekde blížšie k vám???? 😕

budúci druháčik.... 😵 😵 😵 😵

jacka
28. jún 2013

@denisenko ............riadny chlapisko 😵 😵 😵 ...................aké mal vysvedčenie.....aj známky už?.....či ako to je?

denisenko
28. jún 2013

a vysvedčenie....

letty86
28. jún 2013

ahojte 😉
@denisenko vy ste to mali rýchle 😵

jacka
28. jún 2013

@denisenko to je už doma???.......fíha..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........................aj ste niečo niesli učitelkám?..........

ja som sa dozvedela že Peťko tu učku bude mať ááááááááááááááž do predškolskej.....................pomoooooooooooc...... 😠 😠 😠 😠

denisenko
28. jún 2013

@jacka
@letty86 veru rýchle.,pred 9-tou bol doma a to ma zo školy tak 15 minút...🙂 učke? Len kvety...🙂

letty86
28. jún 2013

@jacka no super, slonice sa nezbavíte 😝
ja som dala dezerty....aj pre druzinárku 😉 nech prieberajú aj ony 😝 😀

jacka
28. jún 2013

@denisenko takže u vás sa už začali prázdniny.... 😵 😵
@letty86 nezbavíme 😝 😝 😝 😠 😠

😵 😵

utka
28. jún 2013

Ahojte.Nasi isli do skoly na 8:30 a boli do 11-tej...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre