• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@denisenko
@jacka
@utka
@letty86 ahoooooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
1. júl 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Zuzka dorazil balíček moja ??? :sweat_smile:
1. júl 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ahojky. Ešte nie...možno mám v schránke lístok...
1. júl 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bambule...u nás je čistá Bytčica už od piatku.....mna tak bolí z nich hlava...ani homeo na nervy nepomohlo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 ..s nami rátaj.... :wink:
1. júl 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka program???....mamí, ja sa nudím....teraz prišiel kamarát na návštevu, tak len po sebe vrieskali, povadili sa a bez toho som mohla byť.....cez víkend sa chystám k našim, aspon na týžden, alebo dva....ak dovtedy prežijem.... :angry: :angry: :angry: :angry:
1. júl 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 neprišlo nič, ani lístok nemám v schránke.
@denisenko pevné nervy...
1. júl 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
2. júl 2013 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ráááááááááááánečko :grinning:
@utka moja ešte možno dorazííííííííí a keď nie :angry: :angry: :angry: ( je pravda že som to posielala len 1 triedou a obyčajne :pensive: ...doteraz som si ja dávalala takto všetko posielať a balíky došli ok :wink: a aj preto som takto aby si nemusela na poštu behať... uvidíme predsa len je to ďaleko až do Blavyyy :sweat_smile: )
2. júl 2013 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...........

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................................toto aj ja počúvam sto krát za den........dohrá sa ...a hned ...nudím sa :angry: :angry: :angry: ...........a chytá to aj Peťko tak to mám dvojmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2013 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!! :slight_smile:

@katka1819..nikto do mňa včera neštuchal :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:...my sme tam s babami bolo od cca 14:00 do 18:30..ale tak rôzne..najskôr na univerzite a potom v auparku a v mirage :wink: :wink: :wink:......počuj moja ak by sa ti tá chata nepozdávala, tak muž našiel chatkový kamping v Bojniciach...je to hneď nad zámkom....a ak si dobre pamätám, tak chatka je pre štyroch za asi 25 E na noc...chcela som to tu aj napísať len si bola rýchlejšia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a už som to tu nechcela komplikovať......a tak teda by pre decká toho bolo až až :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@jacka ...zlaté moje..síce mám dve baby, ale pomóóóóc včera to bol vresk od rána..a pre včetko....Lolka už bola z Karolínky taká vytočená, že sa s revom pýtala aj cikať :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: ....a predposledná scéna sa konala vo vlaku do žiliny, potom sa umravnili a pokračko zasa večer doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....a to je za nami len prvý prázdninový deň .....
2. júl 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....dievčatá k tomu stretku... pre všetky to platí......čo keby sme tie stretká robili po celej SR??:.........teraz by bolo tu v našich končinách, .....potom by mohla napr. jacka navrhnúť niečo tam blízko pri nich, potom letty na východe.....prípadne denisenko v okolí topoľčian a nakoniec by sme nechali utku, aby lucka trošku podrástla nech môžu ísť aj oni............................?????????????............................
2. júl 2013 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no my sme boli tiež tak do 19 tej :slight_smile: aj v auparku sme boli :sweat_smile: no museli sme sa obchádzať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera som vyzistila a k tej chate že je tam len trampoška pre deti inak nič moc ....už len atrakcie ako lanovka ,bobová dráha(tam bude nejaké vekové obmedzenie isto) a toť vše,skôr na turistiku ... tak ešte kuknem niečo iné a ty daj foto z toho kampingu ak nájdeš prosíííííííííííííííííím :wink:
2. júl 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 http://www.svetokolonas.sk/atc-bojnice/ http://campingbojnice.biznisweb.sk/............skús to tuto popozerať :slight_smile: ............vy ste v žiline boli na nákupy či len tak???
2. júl 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 http://www.levneubytovani.net/zakwaterowanie/camp-bojnice.htm....tuto je to aj s cenami......čítam, že chatky sú 3-miestne, ale však mladšie deti máme malé..toby sa dalo zmestiť.....
2. júl 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak žienky...začal nám krásny mesiac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :slight_smile: no kukla som ....nič moc teda :sweat_smile: ešte kuknem ja niečo :grinning: a čo takto pri Liptove a môžeme ísť do aquaparku :dizzy_face:
2. júl 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....ja sa prispôsobím :wink:
2. júl 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....viem čo som chcela :wink: :wink: :wink: ...našej malej 7-ročke, druhému v poradí :wink: ..prajem všetúčko najlepšie, nech bezproblémov zvládne školu a skrátka všetko naj, naj, naj ....a posielame obrovský cmuuuk!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......krásne si napísala :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bežím von....deti sa na dvore nejdu spratať do kože.........obed navarený........kalerábová polievka.......a zas fliačky s kapustou....však ked je treba jesť.........................už vidím z akou chuťou to idu jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: :grinning:
2. júl 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
.......mne tu ryčia za chrbtom :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ............dopečeim zemiaky a ideme aj my.....
2. júl 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo varíš?...
2. júl 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...práve som vás chcela kuknúť......ale zákon schválnosti funguje...Simčo práve vstal...tak ja zas bežím....vrieska od piatej rána..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už som na prášky....idú mu oba očáky a stolička k tomu.....pomooooooooooc
2. júl 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ešte mám akurát pre baby zajačiu polievku od nedele......a Karolínka sa prestala kamošiť s mäsom :angry: tak si zaželala zemiaky pečené v šupke s maslom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............ja by som celkom išla ku vám na obed :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..drž sa!!....... :slight_smile:
2. júl 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
My sme s Vikim zase spali do 9:30. Ešte máme pečené mäsko, knedľu a kapustu, len urobím pradajkovú polievku. Musím ísť kúpiť do nej syr a cestou dať Vikiho ostrihať.
@jacka Maťkovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám... :wink:
2. júl 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooj a dobrúúúú :grinning: :wink: :dizzy_face:
2. júl 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes s plným osadenstvom na zmrzkeeeeeee :grinning: ja už skoro pološibnutá z nich a to sa prázdniny ešte len začali :sweat_smile:
2. júl 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok