Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
katka1819
4. júl 2013
VyZuMbOvAnÁ 😃 😃 😃 papa a dobrúúúúúúúúúúúúú 😉
leninka75
4. júl 2013
....dobruuuuuu
jacka
5. júl 2013
ahojte........
@denisenko
@leninka75 ....ked vám poviem že z čerešni ak mi asi neuveríte......................lebo ja krava som jej povedala že sedel na strome a jedol...... :-p :-p .............................ale že vraj aj črevná chrípka kedže má vysoku teplotu :-p :-p

pekný predlžený víkendík.....

aj my sme mali burku...takú jemnú x-) x-) ...........................ani elektrina nešla.... :-p
leninka75
5. júl 2013
Ranecko!!!...
@jacka...... 😃 ......ako sa vasa dr. hned chytila na tie ceresne :-N .....vraj aj u nad v skolke su teploty 😞 .......este stale teplotujete?....lolka sa uz lepsi....v noci ani raz nezakaslala 🙂 .....
jacka
5. júl 2013
@leninka75 ....no zlatá tá moja dr..... 😃 😃 😃 ...................ráno mal 39 :-p ..........tbl zabrala...........zachvílu zahalhne 😞 😞 ..........poznáš....zlý pohlad |-| .......................super že sa lepšíte...vy nič?............muž v strachu že bude behať po wecku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...ešte sa z kiahní nespamätal 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............vy sa ako máte,,,??? 🙂 🙂 dáky program čo? 🙂
leninka75
5. júl 2013
@jacka ....a co mu davas?...len od teploty?....chudatko....brrt ten pohlad neznasam.......muza daj na izolacku do stodoly : 😞 😃 ....program bude u mojej babky, mala meniny, tak posedime....
jacka
5. júl 2013
@leninka75 len od teploty..................a kázala kúpiť enternu.....ako výživový doplnok........len asi zbytočne..kedže hnačku :-p .....................muža som vyhodila do roboty 😃 😃 😃 😃 .............................sa máte x-) x-) x-) .....oslavu 🙂 🙂
leninka75
5. júl 2013
@jacka .......veru pri hnacke by to aj tak islo vsetko von.......vsak ta babky-kostolnicky znesu pod ciernu zem.....sviatok a ty posles muza do roboty 😃
jacka
5. júl 2013
@leninka75 😃 😃 😃 aj by som ti niečo napísala že som ho poslala.......ale takto verejne..nemožem 😃 😃 😃 😃 .....................ved jedna babka bola v záhrade.....tak čo 😃 😃 😃 😃 😃 to može?... 😃 😃 😃
jacka
5. júl 2013
pomaličky ide ten čas.........ako slimák na spiatočke :-p :-p 😞
katka1819
5. júl 2013
kuk a ahoooooooooooj 😃 my dnes tiež oslavujeme 🙂 krstniatko Ninka mala 7 rôčkov ....
utka
5. júl 2013
Ahojte...
Tak dnes si boli naši pre Vikinka. A sme samy 😞. Aj sa tešil, aj bol smutný. Však keď príde domov, už bude Lucka na svete...
@jacka aj Viki bol po kiahňach hneď chorý, vtedy je fest oslabená imunita :-| .
Tak pekný víkendík.
jacka
6. júl 2013
ahojte...............
@utka tiež som si to myslela..... 😞 😞 .................ty sa ešte nechystáš rodiť?? x-) x-)
katka1819
6. júl 2013
čafte 😃
leninka75
6. júl 2013
ranecko!...vcera sme napustili maly
bazen, ze nech sa vyhreje....a dnes nam niekam uslo slnko.....
@jacka.....ako sa mate?....co Petko, lepsie?

@katka1819 ....muz dal navrh, ze dnes alebo zajtra zmrzka v Bytci.......

...muz isiel s detmi do jednoty som zvedava co prinesu.....
jacka
6. júl 2013
@leninka75 lepšie...dakujem x-) x-) ...........dnes ešte nebol kakať.......ale mám mu hladkať bruško... x-) x-) 😃 ..........................ani my nemáme slniečko.....čo som rada.... 😃 😃 zato dusno je fajne :-p
utka
6. júl 2013
Ahojte...
U nás celú noc lialo. Slnko síce nesvieti, ale mám pocit, že sa prediera.
@jacka nie, nerodím, ale už by som aj šla...
leninka75
6. júl 2013
@jacka ...maly maznacik x-) ....si to uzivas, ze?........som rada, ze sa to uz lepsi 🙂 .....papat mu asi moc nechutilo, ze?.....aj dnes si muza poslala makat?... 😃

@utka ......u nas zacalo strasne fucat......co teraz porabas sama doma....
denisenko
6. júl 2013
ahojte... 😉 my sme boli ešte dnes povybavovať nejaké veci v žiline a pomaly pobalím a hor sa na prázdniny 😉 😉 😉
utka
6. júl 2013
@leninka75 som s manželom, nie sama 😉. Spali sme skoro do desiatej. Potom sme boli v Kitsee v čokoládovni, tu v Avione. A teraz doma vyprážam patizón a vegetíme...
leninka75
6. júl 2013
@denisenko .....stastnu cestu a hlavne si skus oddychnut.... 😉

@utka
...chlopa beriem ako samozrejmost 😉 ....skor som to myslela, ze bez maleho...voko ste boli akoze na exkurziu?..
utka
6. júl 2013
@leninka75 jáááj, som myslela, že si myslíš, že som úplne sama 😃 . Boli sme si kúpiť Rum-kokos guľky. Mňaaaam...
jacka
6. júl 2013
@leninka75 to vieš chlop....musí si vychuntať mazlenie x-) x-) x-) .....ale ved ja rada x-) x-) x-) .......ved vieš x-)
@utka však Lucke sa páči v domčeku.....načo von 😃 😃 x-) .......tak si vychunajte klud....zatial x-) x-) x-)
@denisenko kráááásnu dovolenku.....a nezabudni na nás x-) x-) x-)
katka1819
6. júl 2013
Ahoooooooj kuk fotos z opekačky 😃 😃 😃 opekali sme marsh mallows aj špekáčiky ,Peťkovi stihol vypadnúť zubčok,aj som Vám odfotila trošku z našej Bytče 😉
@leninka75 my sa zajtra chystáme na plavošku ak bude počasie OK ...tak neviem či nám to vyjde :-N ale nedajte sa odradiť od návštevy Bytčianskej zmrzky isto neoľutujete 😉 ti napíšem sms ak bude plavoška zrušená x-) a dohodneme viac 😃
utka
6. júl 2013
@jacka veru sa jej páči. Ale nech to s tým pobytom nepreháňa 😉...
katka1819
6. júl 2013
@denisenko deti zaves mamine a ty relaxuj 😉 a sem tam sa ozvi 😃
@jacka taaak mazlenie 😃 😃 😃 😃 😃 😃
katka1819
6. júl 2013
@utka
@jacka ahooooj sme sa pekne tu stretli 😉 len ja už frčíííííííííííííííííííííííííííííím papa :-p 😃
utka
6. júl 2013
@katka1819 ahoooj. Super fotky. Si užívate prázdniny...
katka1819
6. júl 2013
@utka stále nejaký program vymýšľame aby sa náhodou nenudili 😃 😃 😃 TeRoRiSti 🙂
utka
6. júl 2013
@katka1819 to je super!