• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
VyZuMbOvAnÁ :grinning: :grinning: :grinning: papa a dobrúúúúúúúúúúúúú :wink:
4. júl 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....dobruuuuuu
4. júl 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........
@denisenko
@leninka75 ....ked vám poviem že z čerešni ak mi asi neuveríte......................lebo ja krava som jej povedala že sedel na strome a jedol...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................ale že vraj aj črevná chrípka kedže má vysoku teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pekný predlžený víkendík.....

aj my sme mali burku...takú jemnú :dizzy_face: :dizzy_face: ...........................ani elektrina nešla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ranecko!!!...
@jacka...... :grinning: ......ako sa vasa dr. hned chytila na tie ceresne :sweat_smile: .....vraj aj u nad v skolke su teploty :frowning2: .......este stale teplotujete?....lolka sa uz lepsi....v noci ani raz nezakaslala :slight_smile: .....
5. júl 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....no zlatá tá moja dr..... :grinning: :grinning: :grinning: ...................ráno mal 39 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........tbl zabrala...........zachvílu zahalhne :frowning2: :frowning2: ..........poznáš....zlý pohlad :pensive: .......................super že sa lepšíte...vy nič?............muž v strachu že bude behať po wecku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ešte sa z kiahní nespamätal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............vy sa ako máte,,,??? :slight_smile: :slight_smile: dáky program čo? :slight_smile:
5. júl 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....a co mu davas?...len od teploty?....chudatko....brrt ten pohlad neznasam.......muza daj na izolacku do stodoly : :frowning2: :grinning: ....program bude u mojej babky, mala meniny, tak posedime....
5. júl 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 len od teploty..................a kázala kúpiť enternu.....ako výživový doplnok........len asi zbytočne..kedže hnačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................muža som vyhodila do roboty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................sa máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....oslavu :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......veru pri hnacke by to aj tak islo vsetko von.......vsak ta babky-kostolnicky znesu pod ciernu zem.....sviatok a ty posles muza do roboty :grinning:
5. júl 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: aj by som ti niečo napísala že som ho poslala.......ale takto verejne..nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................ved jedna babka bola v záhrade.....tak čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to može?... :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pomaličky ide ten čas.........ako slimák na spiatočke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
5. júl 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk a ahoooooooooooj :grinning: my dnes tiež oslavujeme :slight_smile: krstniatko Ninka mala 7 rôčkov ....
5. júl 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Tak dnes si boli naši pre Vikinka. A sme samy :frowning2:. Aj sa tešil, aj bol smutný. Však keď príde domov, už bude Lucka na svete...
@jacka aj Viki bol po kiahňach hneď chorý, vtedy je fest oslabená imunita :unamused: .
Tak pekný víkendík.
5. júl 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...............
@utka tiež som si to myslela..... :frowning2: :frowning2: .................ty sa ešte nechystáš rodiť?? :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :grinning:
6. júl 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko!...vcera sme napustili maly
bazen, ze nech sa vyhreje....a dnes nam niekam uslo slnko.....
@jacka.....ako sa mate?....co Petko, lepsie?

@katka1819 ....muz dal navrh, ze dnes alebo zajtra zmrzka v Bytci.......

...muz isiel s detmi do jednoty som zvedava co prinesu.....
6. júl 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 lepšie...dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: ...........dnes ešte nebol kakať.......ale mám mu hladkať bruško... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: ..........................ani my nemáme slniečko.....čo som rada.... :grinning: :grinning: zato dusno je fajne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
U nás celú noc lialo. Slnko síce nesvieti, ale mám pocit, že sa prediera.
@jacka nie, nerodím, ale už by som aj šla...
6. júl 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...maly maznacik :dizzy_face: ....si to uzivas, ze?........som rada, ze sa to uz lepsi :slight_smile: .....papat mu asi moc nechutilo, ze?.....aj dnes si muza poslala makat?... :grinning:

@utka ......u nas zacalo strasne fucat......co teraz porabas sama doma....
6. júl 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: my sme boli ešte dnes povybavovať nejaké veci v žiline a pomaly pobalím a hor sa na prázdniny :wink: :wink: :wink:
6. júl 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 som s manželom, nie sama :wink:. Spali sme skoro do desiatej. Potom sme boli v Kitsee v čokoládovni, tu v Avione. A teraz doma vyprážam patizón a vegetíme...
6. júl 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....stastnu cestu a hlavne si skus oddychnut.... :wink:

@utka
...chlopa beriem ako samozrejmost :wink: ....skor som to myslela, ze bez maleho...voko ste boli akoze na exkurziu?..
6. júl 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jáááj, som myslela, že si myslíš, že som úplne sama :grinning: . Boli sme si kúpiť Rum-kokos guľky. Mňaaaam...
6. júl 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to vieš chlop....musí si vychuntať mazlenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ale ved ja rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......ved vieš :dizzy_face:
@utka však Lucke sa páči v domčeku.....načo von :grinning: :grinning: :dizzy_face: .......tak si vychunajte klud....zatial :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko kráááásnu dovolenku.....a nezabudni na nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooj kuk fotos z opekačky :grinning: :grinning: :grinning: opekali sme marsh mallows aj špekáčiky ,Peťkovi stihol vypadnúť zubčok,aj som Vám odfotila trošku z našej Bytče :wink:
@leninka75 my sa zajtra chystáme na plavošku ak bude počasie OK ...tak neviem či nám to vyjde :sweat_smile: ale nedajte sa odradiť od návštevy Bytčianskej zmrzky isto neoľutujete :wink: ti napíšem sms ak bude plavoška zrušená :dizzy_face: a dohodneme viac :grinning:
6. júl 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka veru sa jej páči. Ale nech to s tým pobytom nepreháňa :wink:...
6. júl 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko deti zaves mamine a ty relaxuj :wink: a sem tam sa ozvi :grinning:
@jacka taaak mazlenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@jacka ahooooj sme sa pekne tu stretli :wink: len ja už frčíííííííííííííííííííííííííííííím papa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. júl 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ahoooj. Super fotky. Si užívate prázdniny...
6. júl 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka stále nejaký program vymýšľame aby sa náhodou nenudili :grinning: :grinning: :grinning: TeRoRiSti :slight_smile:
6. júl 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 to je super!
6. júl 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok