Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
4. júl 2013

VyZuMbOvAnÁ 😀 😀 😀 papa a dobrúúúúúúúúúúúúú 😉

leninka75
4. júl 2013

....dobruuuuuu

jacka
5. júl 2013

ahojte........
@denisenko
@leninka75 ....ked vám poviem že z čerešni ak mi asi neuveríte......................lebo ja krava som jej povedala že sedel na strome a jedol...... 😝 😝 .............................ale že vraj aj črevná chrípka kedže má vysoku teplotu 😝 😝

pekný predlžený víkendík.....

aj my sme mali burku...takú jemnú 😵 😵 ...........................ani elektrina nešla.... 😝

leninka75
5. júl 2013

Ranecko!!!...
@jacka...... 😀 ......ako sa vasa dr. hned chytila na tie ceresne 😅 .....vraj aj u nad v skolke su teploty ☹ .......este stale teplotujete?....lolka sa uz lepsi....v noci ani raz nezakaslala 🙂 .....

jacka
5. júl 2013

@leninka75 ....no zlatá tá moja dr..... 😀 😀 😀 ...................ráno mal 39 😝 ..........tbl zabrala...........zachvílu zahalhne ☹ ☹ ..........poznáš....zlý pohlad 😔 .......................super že sa lepšíte...vy nič?............muž v strachu že bude behať po wecku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ešte sa z kiahní nespamätal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............vy sa ako máte,,,??? 🙂 🙂 dáky program čo? 🙂

leninka75
5. júl 2013

@jacka ....a co mu davas?...len od teploty?....chudatko....brrt ten pohlad neznasam.......muza daj na izolacku do stodoly : ☹ 😀 ....program bude u mojej babky, mala meniny, tak posedime....

jacka
5. júl 2013

@leninka75 len od teploty..................a kázala kúpiť enternu.....ako výživový doplnok........len asi zbytočne..kedže hnačku 😝 .....................muža som vyhodila do roboty 😀 😀 😀 😀 .............................sa máte 😵 😵 😵 .....oslavu 🙂 🙂

leninka75
5. júl 2013

@jacka .......veru pri hnacke by to aj tak islo vsetko von.......vsak ta babky-kostolnicky znesu pod ciernu zem.....sviatok a ty posles muza do roboty 😀

jacka
5. júl 2013

@leninka75 😀 😀 😀 aj by som ti niečo napísala že som ho poslala.......ale takto verejne..nemožem 😀 😀 😀 😀 .....................ved jedna babka bola v záhrade.....tak čo 😀 😀 😀 😀 😀 to može?... 😀 😀 😀

jacka
5. júl 2013

pomaličky ide ten čas.........ako slimák na spiatočke 😝 😝 ☹

katka1819
5. júl 2013

kuk a ahoooooooooooj 😀 my dnes tiež oslavujeme 🙂 krstniatko Ninka mala 7 rôčkov ....

utka
5. júl 2013

Ahojte...
Tak dnes si boli naši pre Vikinka. A sme samy ☹. Aj sa tešil, aj bol smutný. Však keď príde domov, už bude Lucka na svete...
@jacka aj Viki bol po kiahňach hneď chorý, vtedy je fest oslabená imunita 😒 .
Tak pekný víkendík.

jacka
6. júl 2013

ahojte...............
@utka tiež som si to myslela..... ☹ ☹ .................ty sa ešte nechystáš rodiť?? 😵 😵

katka1819
6. júl 2013

čafte 😀

leninka75
6. júl 2013

ranecko!...vcera sme napustili maly
bazen, ze nech sa vyhreje....a dnes nam niekam uslo slnko.....
@jacka.....ako sa mate?....co Petko, lepsie?

@katka1819 ....muz dal navrh, ze dnes alebo zajtra zmrzka v Bytci.......

...muz isiel s detmi do jednoty som zvedava co prinesu.....

jacka
6. júl 2013

@leninka75 lepšie...dakujem 😵 😵 ...........dnes ešte nebol kakať.......ale mám mu hladkať bruško... 😵 😵 😀 ..........................ani my nemáme slniečko.....čo som rada.... 😀 😀 zato dusno je fajne 😝

utka
6. júl 2013

Ahojte...
U nás celú noc lialo. Slnko síce nesvieti, ale mám pocit, že sa prediera.
@jacka nie, nerodím, ale už by som aj šla...

leninka75
6. júl 2013

@jacka ...maly maznacik 😵 ....si to uzivas, ze?........som rada, ze sa to uz lepsi 🙂 .....papat mu asi moc nechutilo, ze?.....aj dnes si muza poslala makat?... 😀

@utka ......u nas zacalo strasne fucat......co teraz porabas sama doma....

denisenko
6. júl 2013

ahojte... 😉 my sme boli ešte dnes povybavovať nejaké veci v žiline a pomaly pobalím a hor sa na prázdniny 😉 😉 😉

utka
6. júl 2013

@leninka75 som s manželom, nie sama 😉. Spali sme skoro do desiatej. Potom sme boli v Kitsee v čokoládovni, tu v Avione. A teraz doma vyprážam patizón a vegetíme...

leninka75
6. júl 2013

@denisenko .....stastnu cestu a hlavne si skus oddychnut.... 😉

@utka
...chlopa beriem ako samozrejmost 😉 ....skor som to myslela, ze bez maleho...voko ste boli akoze na exkurziu?..

utka
6. júl 2013

@leninka75 jáááj, som myslela, že si myslíš, že som úplne sama 😀 . Boli sme si kúpiť Rum-kokos guľky. Mňaaaam...

jacka
6. júl 2013

@leninka75 to vieš chlop....musí si vychuntať mazlenie 😵 😵 😵 .....ale ved ja rada 😵 😵 😵 .......ved vieš 😵
@utka však Lucke sa páči v domčeku.....načo von 😀 😀 😵 .......tak si vychunajte klud....zatial 😵 😵 😵
@denisenko kráááásnu dovolenku.....a nezabudni na nás 😵 😵 😵

katka1819
6. júl 2013

Ahoooooooj kuk fotos z opekačky 😀 😀 😀 opekali sme marsh mallows aj špekáčiky ,Peťkovi stihol vypadnúť zubčok,aj som Vám odfotila trošku z našej Bytče 😉
@leninka75 my sa zajtra chystáme na plavošku ak bude počasie OK ...tak neviem či nám to vyjde 😅 ale nedajte sa odradiť od návštevy Bytčianskej zmrzky isto neoľutujete 😉 ti napíšem sms ak bude plavoška zrušená 😵 a dohodneme viac 😀

utka
6. júl 2013

@jacka veru sa jej páči. Ale nech to s tým pobytom nepreháňa 😉...

katka1819
6. júl 2013

@denisenko deti zaves mamine a ty relaxuj 😉 a sem tam sa ozvi 😀
@jacka taaak mazlenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
6. júl 2013

@utka
@jacka ahooooj sme sa pekne tu stretli 😉 len ja už frčíííííííííííííííííííííííííííííím papa 😝 😀

utka
6. júl 2013

@katka1819 ahoooj. Super fotky. Si užívate prázdniny...

katka1819
6. júl 2013

@utka stále nejaký program vymýšľame aby sa náhodou nenudili 😀 😀 😀 TeRoRiSti 🙂

utka
6. júl 2013

@katka1819 to je super!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre