• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. septembra 2017 
@utka ....že aká mňamka tie rum-kokosové guľky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..dala by som si ......počkaj ešte ti bude ľúto za týmto obdobím tehošenia :wink: :wink: :wink: .......

@jacka...veru poznám :wink: ...čo ste robili celú sobotu??....

@katka1819 ..to ste prežili v zdraví tú kombináciu špeka a marshmalovs???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...............chodí ku vám zúbková víla??.. :grinning: :grinning: ......poznám bytčiansku zmrzku už sme boli viackrát :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........
6. júl 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 keby si nebola tak ďaleko, by som ti z ních dala...máme kilovú krabicu. Viem, že mi bude ľúto, ale aj tak by som to už rada mala zasebou...
6. júl 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............
@leninka75 naši prišli .....mali sme tu oslávencov........ :dizzy_face: :dizzy_face: .......vy?....
no a s Peťkom velmi nechcem behať.....
7. júl 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 vari nepoznáš mazlenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pri dvoch čertoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ranecko!!!!.....

@jacka ....ste este oslavovali vsetkych troch ci uz len Matka?.....my len doma na dvore a trosku v rieke psa kupat......a dnes sa mi asi nebude chciet vobec nic....nejaka som od rana leniva :grinning: .....co varis?
@utka....a u vas co bude na obed?....
7. júl 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako vieš??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ..........všetkých troch.....Peťkovi som urobila zvlášť tortičku bez plnky....takú maličkú.........a akú radosť z nej mal... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................................polievku slepačiu.......a ide sa grilovať........kuriatko....mnam.....chcela som bravčové rebrá a krkovicu....ale kvoli drobcovi zmena...............vy čo?.................idete variť?...............Maťko chce ísť poobed na bycikel....do dalšje dediny na ihrisko....Peťko tiež ......tak neviem.......lebo ten na bycikel nepojde.......asi sa tam vystrelíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: .......................................neverím že si lenivá....eeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 zúbková víla chodí :dizzy_face: len včera večer sme zabudli dať zubčok pod vankúš :sweat_smile: tak príde dnes večer či skôr v noci :wink:
špek a marshmalows mňaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: kecám to sa nedalo spolu jesť ... ale zvlášť ako dezert v pohode :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. júl 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my máme dnes kôprovú omajdu + fašíročky+knedeeeel (a kto bude chcieť len zemiačky aj tie budú :sweat_smile: ) :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ja viem vsetko :grinning: ....ak nahodou nieco neviem tak rychlo povyzvedam :pensive: :grinning: .....dobry obedik si vym :dizzy_face: yslela ja peciemstehna na pekaci...hovorim dnes som lenoch ani varit sa mi nechce :grinning: .....mne tak lolka v piatok pol dediny rycala, ze nemoze ist ako lilka na bajku :angry:
@katka1819..deti zjedia koprovku?
7. júl 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka75 my máme hovädzinku na šampoiňónoch a ryžu. A ešte sójovú polievočku dojeme...
7. júl 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nuž dalšia bosorka.........normálne sa tu budem bát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................................počuj moja...neviem čo je to bajka :confused: :pensive: ............................
7. júl 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 priam balím tašku...ideme predsa len kuknúť na to kupko lebo ma malý Peťko ide zožrať :rolling_eyes: :grinning: takže počítam že z dnešnej spoločnej zmrky nič nebude :pensive: aaaaaaale tooooooľko času ešte na spoločné zmzlinkovanie ...keby zmena volááám :wink:
a či zjedia moje deti kôprovku ??? no na vraždu to je ...ale zjedia trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja im to potom ešte pasírujem aby tam nebola ani stopa po bylinke :sweat_smile:
@jacka počuj tá bajka to myslela Lenka asi bajk ako bicykel ...či ? :grinning:
7. júl 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ....ako robis tu sojpvu polievku?
7. júl 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ako fazulovú na sladko, veľa zeleniny, prípadne sušené hríbiky a na koniec dávam aj párky. Sóju nenamáčam, je lepšia, chrumkavejšia...
7. júl 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....ak mas ciste svedomie tak neboj :grinning: .....uz
vies co je bajk?.....som mala dat, ze byke :grinning: ......

@katka1819 ......tak sa riadne vykupkajte.....krpaty zostal doma?.....
@utka...dikes :slight_smile: ....jedava ju aj viki?
7. júl 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooooooooj tak dnes kupko v PB a potom stretko v BY s Lenkou a jej rodinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 daj foto daj foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...čo sa predbiehaš?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..inak moje baby maximálne spokojné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..že kedy pôjdeme zasa......a Peťko vraj na Lilkinu otázku, že prečo pred nimi uteká povedal " ani sa nepýtaj" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
..ešte vínko na balkóne a šup do hajan :slight_smile:

...pekné sníčky!!! :pensive:
7. júl 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko :wink:
8. júl 2013 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............

@leninka75
@katka1819 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super
8. júl 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Čafkooooooooo :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
8. júl 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..............

@jacka ......a kedy sa stretneme my dve???? :fearful: :fearful: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ako dopadla oslava?...kuriatko sa podarilo?.......a čo Peťko???
8. júl 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..prvá ranná Laurinkina otázka "a pôjdeme ešte niekedy do tej Bytče???" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak už je voľný len termín 17 príchod ...prespíme ... a 18 odchod August :rolling_eyes: dlho sme rozmýšľali baby moje ...tak ako zajednám to ??????
@denisenko alebo hľadáme niečo iné ...na dve noci ??? :sweat_smile:
8. júl 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak ako ten link teda tu dám ? :grinning: ? :grinning: ? :grinning: ? :grinning: ? :grinning: ?
8. júl 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...škodááááááááá.....ale lepšie ako nič..zajednaj :wink: ............kukám, že to je zo soboty na nedeľu...to akože piatok má ešte obsadený???.........vyznač si adresu, ktorú chceš kopírovať ......naraz podrž tlačítka "ctrl" a "c" (to "c" znamená copy)...potom klikni kam chceš link nakopírovať a zasa naraz podrž tlačítka "ctrl" a "v" (v ako vložiť)......skús :wink:
8. júl 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. júl 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/chata-za-grapou-oscadnica
@leninka75 huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...no jaká si ty šikovnica šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ....alebo žeby som ja bola taká úžasná učka??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
8. júl 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok