Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. júl 2013

@utka ....že aká mňamka tie rum-kokosové guľky 😵 😵 😵 😵 😵 ..dala by som si ......počkaj ešte ti bude ľúto za týmto obdobím tehošenia 😉 😉 😉 .......

@jacka...veru poznám 😉 ...čo ste robili celú sobotu??....

@katka1819 ..to ste prežili v zdraví tú kombináciu špeka a marshmalovs???? 😅 😅 😅 😅 😅 ...............chodí ku vám zúbková víla??.. 😀 😀 ......poznám bytčiansku zmrzku už sme boli viackrát 🙂 🙂 😵 😵 😵 ........

utka
6. júl 2013

@leninka75 keby si nebola tak ďaleko, by som ti z ních dala...máme kilovú krabicu. Viem, že mi bude ľúto, ale aj tak by som to už rada mala zasebou...

jacka
7. júl 2013

ahojte............
@leninka75 naši prišli .....mali sme tu oslávencov........ 😵 😵 .......vy?....
no a s Peťkom velmi nechcem behať.....

jacka
7. júl 2013

@katka1819 vari nepoznáš mazlenie 😀 😀 😀 😀 pri dvoch čertoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. júl 2013

ranecko!!!!.....

@jacka ....ste este oslavovali vsetkych troch ci uz len Matka?.....my len doma na dvore a trosku v rieke psa kupat......a dnes sa mi asi nebude chciet vobec nic....nejaka som od rana leniva 😀 .....co varis?
@utka....a u vas co bude na obed?....

jacka
7. júl 2013

@leninka75 ako vieš??? 😕 😕 😕 😕 😕 ..........všetkých troch.....Peťkovi som urobila zvlášť tortičku bez plnky....takú maličkú.........a akú radosť z nej mal... 😵 😵 😵 ................................polievku slepačiu.......a ide sa grilovať........kuriatko....mnam.....chcela som bravčové rebrá a krkovicu....ale kvoli drobcovi zmena...............vy čo?.................idete variť?...............Maťko chce ísť poobed na bycikel....do dalšje dediny na ihrisko....Peťko tiež ......tak neviem.......lebo ten na bycikel nepojde.......asi sa tam vystrelíme 😝 😝 😝 😀 😉 .......................................neverím že si lenivá....eeee 😀 😀 😀 😀

katka1819
7. júl 2013

Ahooooooooooooj 😀 😀 😀
@leninka75 zúbková víla chodí 😵 len včera večer sme zabudli dať zubčok pod vankúš 😅 tak príde dnes večer či skôr v noci 😉
špek a marshmalows mňaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 kecám to sa nedalo spolu jesť ... ale zvlášť ako dezert v pohode 😀 😝 😅

katka1819
7. júl 2013

my máme dnes kôprovú omajdu + fašíročky+knedeeeel (a kto bude chcieť len zemiačky aj tie budú 😅 ) 😀 😉 😝

leninka75
7. júl 2013

@jacka ...ja viem vsetko 😀 ....ak nahodou nieco neviem tak rychlo povyzvedam 😔 😀 .....dobry obedik si vym 😵 yslela ja peciemstehna na pekaci...hovorim dnes som lenoch ani varit sa mi nechce 😀 .....mne tak lolka v piatok pol dediny rycala, ze nemoze ist ako lilka na bajku 😠
@katka1819..deti zjedia koprovku?

utka
7. júl 2013

Ahojte...
@leninka75 my máme hovädzinku na šampoiňónoch a ryžu. A ešte sójovú polievočku dojeme...

jacka
7. júl 2013

@leninka75 nuž dalšia bosorka.........normálne sa tu budem bát 😀 😀 😀 😀 .............................................počuj moja...neviem čo je to bajka 😕 😔 ............................

katka1819
7. júl 2013

@leninka75 priam balím tašku...ideme predsa len kuknúť na to kupko lebo ma malý Peťko ide zožrať 🙄 😀 takže počítam že z dnešnej spoločnej zmrky nič nebude 😔 aaaaaaale tooooooľko času ešte na spoločné zmzlinkovanie ...keby zmena volááám 😉
a či zjedia moje deti kôprovku ??? no na vraždu to je ...ale zjedia trochu 😝 ja im to potom ešte pasírujem aby tam nebola ani stopa po bylinke 😅
@jacka počuj tá bajka to myslela Lenka asi bajk ako bicykel ...či ? 😀

leninka75
7. júl 2013

@utka ....ako robis tu sojpvu polievku?

utka
7. júl 2013

@leninka75 ako fazulovú na sladko, veľa zeleniny, prípadne sušené hríbiky a na koniec dávam aj párky. Sóju nenamáčam, je lepšia, chrumkavejšia...

leninka75
7. júl 2013

@jacka ....ak mas ciste svedomie tak neboj 😀 .....uz
vies co je bajk?.....som mala dat, ze byke 😀 ......

@katka1819 ......tak sa riadne vykupkajte.....krpaty zostal doma?.....
@utka...dikes 🙂 ....jedava ju aj viki?

katka1819
7. júl 2013

Ahoooooooooooooooooooj tak dnes kupko v PB a potom stretko v BY s Lenkou a jej rodinkou 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@leninka75 daj foto daj foto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. júl 2013

@katka1819 ...čo sa predbiehaš?? 😀 😀 😀 😀 ..inak moje baby maximálne spokojné 🙂 🙂 🙂 ..že kedy pôjdeme zasa......a Peťko vraj na Lilkinu otázku, že prečo pred nimi uteká povedal " ani sa nepýtaj" 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. júl 2013

..ešte vínko na balkóne a šup do hajan 🙂

...pekné sníčky!!! 😔

denisenko
8. júl 2013

Dobré ránko 😉

jacka
8. júl 2013

ahojte............

@leninka75
@katka1819 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 super

katka1819
8. júl 2013

Čafkooooooooo 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

leninka75
8. júl 2013

ránečko!!! 😎 😎 😎 😎 😎 ..............

@jacka ......a kedy sa stretneme my dve???? 😨 😨 😨 😵 😵 😵

leninka75
8. júl 2013

@jacka ..ako dopadla oslava?...kuriatko sa podarilo?.......a čo Peťko???

leninka75
8. júl 2013

@katka1819 ..prvá ranná Laurinkina otázka "a pôjdeme ešte niekedy do tej Bytče???" 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
8. júl 2013

@leninka75 tak už je voľný len termín 17 príchod ...prespíme ... a 18 odchod August 🙄 dlho sme rozmýšľali baby moje ...tak ako zajednám to ??????
@denisenko alebo hľadáme niečo iné ...na dve noci ??? 😅

katka1819
8. júl 2013

@leninka75 tak ako ten link teda tu dám ? 😀 ? 😀 ? 😀 ? 😀 ? 😀 ?

leninka75
8. júl 2013

@katka1819 ...škodááááááááá.....ale lepšie ako nič..zajednaj 😉 ............kukám, že to je zo soboty na nedeľu...to akože piatok má ešte obsadený???.........vyznač si adresu, ktorú chceš kopírovať ......naraz podrž tlačítka "ctrl" a "c" (to "c" znamená copy)...potom klikni kam chceš link nakopírovať a zasa naraz podrž tlačítka "ctrl" a "v" (v ako vložiť)......skús 😉

leninka75
8. júl 2013

@jacka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

katka1819
8. júl 2013

http://www.ubytovanienaslovensku.eu/chata-za-gr...
@leninka75 huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. júl 2013

@katka1819 ...no jaká si ty šikovnica šikovná 😵 😵 😀 😀 😀 ....alebo žeby som ja bola taká úžasná učka??? 😀 😀 😀 😀 😀 .....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre