• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
9. júl 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a kde si ty?...žeby už???? :confused: :confused: :confused:
9. júl 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 presne tak nemám slov už ...od rána ránového... som roztrepala hneď hrnček jak som do kuchyne vošla a od vtedy to ideeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: idem do ochpodu (takto som hovorila obchodu keď som bola krpec :sweat_smile: ) a príííííííííídem :wink:
9. júl 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 pekné od teba, že si to vzala spiatky... :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
len čo zapnem PC hned tu mám 3 kukučky za chrbtom....žááádne súkromie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ..píš, píš píš lebo ťa zje myš :grinning: :grinning: :grinning: ...jasnačka píš do tej oščadnice :dizzy_face: :dizzy_face: ....len dúúúúúúúúúúfam, že to bude voľné.....ide ti od rána :grinning: :grinning: :grinning:...som zvedavá čo ešte do večera padne za obeť :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ..ja neverím, že ty v noci spíš!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...ty zapínaš PC v lese????? :grinning: :grinning: :grinning: ........
9. júl 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..a ozaj jacka varila lekvár :wink: :wink: :wink: :wink:
9. júl 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@denisenko spala som do 10:10 a ešte nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 si ma odhalila...chodím po diskotékach:grinning: ale už vážne,odkedy užívam melatonín,tak spím o moc lepšie:wink:
9. júl 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka tak lekvár ťa zamestnal?:grinning:
@utka len si pospi,kým možeš:wink:
9. júl 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........

@denisenko keby len lekvár :grinning: :grinning: :grinning: ešte som aj pol hokdu kecala cez telefon................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty sa ako máš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........dobre ni? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja neviem, čo mám variť :unamused: :frowning2: :confounded: :cry:
9. júl 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak ty si závisláčka na tbl.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka mna toto čaká zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka rozmýšľam nad zapekanými cestovinami s kuracím mäskom...
9. júl 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja sa mám takto :grinning::grinning:
9. júl 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
A že čo sa stale sťažujem,že? :grinning:
9. júl 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Cez mobil nevidim,akú vyberám :grinning:
9. júl 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko pekné fotečkyyyy aj kolienka vidieť ešte doobíjané :sweat_smile: :grinning:
9. júl 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko sa mate....... :slight_smile: :sunglasses: ......uzivate si riadne..... :dizzy_face:
9. júl 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 to vieš,na staré kolená sa to nejako dlho hojí :grinning::grinning::grinning:
9. júl 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo už s nimi,v nedeľu som s nimi musela na tornádo...po 20-tich rokoch na kolotoči :grinning::grinning::grinning:
9. júl 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: na kolotoč........ufff.......len mi je zle pri pomyslení na to.....ešte tak labude..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ach baby...dnes ma celý deň bolí hlava a páli záha...Už nech je Lucinka medzi nami :wink:.
9. júl 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....vykecávaš sa do mobilu a potom tu nestíhaš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko...cez deň bazén, po nociach diskotéky..jak za mlada :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:...a ešte k tomu aj obité kolená :grinning: :grinning:...a zabudla som kolotoče :grinning: :grinning: :grinning:....normálka, že teenagerka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@katka1819 ...písala si????

@utka .... neboj budeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja vieeeem...
9. júl 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nebolo kedy :grinning: ale zajtra ráno napíšem a voľné termíny sú tam ako len chceme...tak aký víkend zarezervujem ? v tom auguste teda ?A ideme teda na dve noci ...piatok,sobota,nedeľa ? kompletka aj s mužíkmi a deťmi ... :slight_smile:
@denisenko :wink:
9. júl 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrúúúúúúúúú :dizzy_face:
9. júl 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ja som za,ak moj mužík nebude môcť,zoberiem nejakého náhradného:grinning::grinning::grinning::grinning: :grinning::grinning:
10. júl 2013 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A inak dobré ránko...:wink: to zas bude dlhý deň - od 4.50:confounded: ešteže dnes máme doma aj babku...a ideme zavárať uhorky:wink:
10. júl 2013 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 ved toto........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka bude čochvíla......ale asi pojdeš do minusu :wink:
@denisenko to kolko mužíkov máš v zálohe? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok