• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka momentálne na rozdávanie :grinning:
10. júl 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Rááááááááááánečkoooooooooooo :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
10. júl 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
10. júl 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pošlem ti nejakého?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zabalím do balíka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pošli zopár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......tak nejak expresne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :sunglasses: :sunglasses:

@jacka .....
@denisenko ..baby to faaaaakt, že mužský hárem???!! :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........

@katka1819
@denisenko ...napísala som tam včera večer termín... 23-25. 8....čakám na odpoveď :wink:
10. júl 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..deti kukajú po týždni telku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ani nedýchajú :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...zážitok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....kedy ste kúpili?
10. júl 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Dnes poradňa OK. Nevyzerá to na pôrod, ale dr. povedal, že dnes nemusí a zajtra môžem rodiť...Ale aj tak si myslím, že to tak skoro ešte nebude.
@jacka nerada by som šla do mínusu a hlavne sa bojím vyvolávaného pôrodu :frowning2:.
10. júl 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...pošlem,pošlem...ale nie sú na robotu,nevadí? :grinning:
@leninka75 ..mužského háremu sa ti zachcelo? :grinning::grinning:
10. júl 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nuž vadí...........ale zvyknem si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................a inač potom načo sú dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak a teraz sme písali dve :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aj ja mám pocit.....že to bude do mínusu :pensive:
10. júl 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že načo???...aby mi lichotili....Tebe nie???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819
@leninka75 tak a potom dajte vedieť, komu odpísali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ja som bola v mínuse dva dni...to sa ešte dá.... :wink:
10. júl 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka podľa poslednej menštruácie mám teramín 15.7., ale keď si to rátam podľa ovulácie, tak je to až 20.7. Ale však uvidíme...budem sa viac namáhať, znásilním manžela a čo je viem, čo všetko, len aby mi nemuseli pôrod vyvolávať...
10. júl 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamky, bola som so Simčom v meste....že busom...takú spustil pri nastupovaní, že som myslela že nás ujo vodič ani nezoberie.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: všetci po nás kukali, akoby som ho z kože drala...a najhoršie, že všetci ma poznali...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aj chuť nakupovať ma prešla.....a to ma čakali revy v každom obchode..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja som drhla schody...... :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mne všetci hovoria, že baby sa zvyknú ponáhľať, že tie sa nepranášajú. Tak sa nechám prekvapiť.
...v tehu knižke mám z dnešnej poradne, že kanál voľný pre prst, alebo také niečo-je to škaredo naškriabané. To znamená, že som akože už otvorená na prst, nie?
10. júl 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Simčo sa bál busu, či?
10. júl 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka asi nie, skor sa tam niekoho zľakol.... :confused: :confused: :confused: :confused: ved je zvyknutý aj busom cestovať.... :confused: :confused: ...no..na prst...to možeš byť aj pol roka....nič v zlom...ale zas....ja som bola v piatok na poradni, zamknutá ako trezor a v sobotu večer som vyluxovala celý dom, podlahy a schody , večer s mužíkom a ráno sa mi už nič nechcelo....tak som bola na nákupy a pizzu a to už som bola na 5 a ani som nevedela.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže asi tak..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s tými dievčatkami...suseda ma 2 a obidve prenášala...a teraz čakajú 3-tie...chlapčeka a už hádam išla, lebo má týžden po termíne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja som sa neotvárala ani pri jednom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko ak si to mala aj z muzikou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ........................na polichotenie?...beriem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som čakala niečo iné.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko, @jacka však to, že u každej je to iné, individuálne. Však uvidíme...
10. júl 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk a čaf :wink: idzem spac :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ahojky...dobrúúúú...
10. júl 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka presne tak.........každé teho je inakšie .......držím palce aby si to už mala za sebou... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............dobrú :slight_smile:
10. júl 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ďakujem!
Dobrú nôcku maminky!
10. júl 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko :wink: kto vymení deti? mna už nebaví vstávať o pol piatejt :confounded:
11. júl 2013 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...........

@denisenko ja som ti chcela ešte dvoch bezlepkáčov poslať....... :wink:
11. júl 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!

...fuj vreščí to tu od rána :confounded: :confounded: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooj :grinning: :dizzy_face: :wink:
11. júl 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok