• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@katka1819 ......ja suhlasim s beriem tu 3-postelovu....nemame cestovnu postielku...takze lolka s nami v posteli a lilka na tej tretej :wink:
13. júl 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................vy máte ten velký bazen napustený?....ja neviem či sa ho vobec dočkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt volačo :angry: :angry: :angry:
13. júl 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....dufam, ze toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolo na pocasie :grinning: ....nie tento rok sme velky bazen nedavali.....mala som tusaka, ze sa to tento rok neoplati :frowning2: .....davam babam nieco take ako mala na fotkach Iva.....co porabate?
13. júl 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
13. júl 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no my tiež nemáme cestovnú postieľku :confounded: takže ja beriem cestovnú postieľku,ktorú ponúkajú na tej chate... :sweat_smile: a Peťko s nami v posteli ... nejako sa pomestíme :wink:
13. júl 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko moja Vy máte cestovnú postieľku ??? Ja si ju nemám ani od koho požičať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 .......pekne sme si to podelili :grinning: .....mna este napadlo...mame nafukovacie dvojlozko a pripadne ho mozem mojim detom zobrat.... :wink:
13. júl 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
Stále nič :frowning2:...
13. júl 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ahoj.....skus sa trosku odreagovat a nemysli stale na to....chodte s manzelom na prechadzku :slight_smile: .....ako prazdninuje viki?
13. júl 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však ja na to nemyslím stále...ja stále niečo vymýšľam a robím. Včera som doobeda vysávala auto, potom varila, potom som bola na pošte. Potom som bola so susedou na ihrisku, večer sme šli na pohárik k susedovcom...na prechádzku pôjdeme, ale ja varím a peťo ide maľovať balkón, takže až poobede :wink:.
13. júl 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Vikiho dnes naši vezú ku svokrovcom, teraz bude zase týždeň tam. Zatiaľ v pohode, stále niečo robí a nemá poriadne ani čas sa s nami rozprávať :wink:.
13. júl 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 zober ... aj my sme mali také..ale sme ho požičali minulý rok v lete švagrovi a samozrejme nám ho niekde roztrhol :rolling_eyes: a nové neráčil kúpiť :angry: ak by sme mali nejaký problém so spaním určite by pomohlo :wink: len pumpu ešte treba pribaliť :sweat_smile: bo by sme tam aj pľúca vypluli keby sme ho chceli nafúkať ústne :grinning: :grinning: :grinning:
tak sa teším už my poslali aj nejaký formulár ktorý musím vypísať ..a chcú tam mená a priezviská Všetkých a zabi ma ale si neviem spomenúť na meno tvojho mužíka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: priezvisko viem Markovič či ? :slight_smile:
13. júl 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Ivetka aj od teba potrebujem nejaké údaje :slight_smile: tak hlavne priezvisko :sweat_smile: a meno mužíka je Peter že ? Díííík :dizzy_face:
13. júl 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko taaaaak už nemusíš moja som si to našla na stránke 1836 :grinning: :grinning: :grinning: to vaše priezvisko :wink: :dizzy_face:
13. júl 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....co bolo s tebou cely den? :fearful:
@utka....ty si inak akcna tehoska :slight_smile:
@katka1819.....co to si pamatas :grinning:
13. júl 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
.....musim vam povedat, ze ma moc mrzi, ze ste si ani jedna nespomenuli :frowning2: :cry:

....dobru noc!
13. júl 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 bože Leni prepáč..........ja som bola nastavená na 15teho..........prepáč :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: ..............................

všetučko najlepšie našej princezničke.........nech je zdravučká.......nech sa jej aj nadalej páči v škole.........a nech ju posluchate :wink: -........................ :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neboli sme domka......šli sme k našim špekovať.......ale dnes mám den blbec.....som ako na ručnej ......a ešte na spiatočke...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru
13. júl 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 joooooooooooooj Lenočka ja som si to ani neuvedomila :pensive: Karolínka má dnes presne 7 krásnych rôčkov :dizzy_face: božteky posielam a všetko najsamlepšejšie prajeme všetci Mištríkovci :grinning:
13. júl 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. júl 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrúúúúúúúúúúúú baby :wink:
13. júl 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ospravedlňujem sa aj ja a prajem veľkej slečne všetko naj lepšie k narodeninkám...
A keď mám pravdu povedať, ani netuším, kto sa kedy presne narodil :frowning2:...
Dobrú noc.
13. júl 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...........
14. júl 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: čafte :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
14. júl 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
@leninka75 joooj, Lilkevšetúúúčko najlepšie želáme, hlavne veľa zdravíčka, úspechy v ďalšom školskom rokua nech ju maminka s tatinkom poslúchajú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...cmuuuuk od oboch chalanov.... :wink:

@utka ako?...ešte si domka?
@jacka ty tu tuším stíhaš chodiť tak často, ako ja... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

v piatok ideme domov, tak hádam už prídem častejšie.... :wink: :wink: :wink:
@katka1819 cestovnú postielku nemáme....ops.... :confused: :confused: :confused: to si fakt čítala všetky strany?????? :confused: :confused: :confused: :confused:
14. júl 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čítala čítala :sweat_smile: ale nieeeeeeeeeeeee len som si spomenula že si tu dávala foto z vysvedčka alebo diplomu a bolo tam celé meno aj priezvisko Deniska :grinning: :grinning: :grinning: tak som to pohľadala pri prvo júlových dátumoch a bolo :wink: noooooo a nieviem ako to poriešime s tou cestovnou postieľkou :pensive:
14. júl 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@denisenko este som...
14. júl 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pravdu máš :grinning: :grinning: nechápem prečo nestíham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................žeby vekom :grinning: :grinning: :grinning:

strašne fučí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj som zabudla.......pozdravuje vás aninka........ :wink:
14. júl 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok